برگزیده های پرشین تولز

ساخت یک CMS ایرانی ؟

آریامرد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود

دوستان ، اینجا کسی هست که پایه ساخت یک CMS باشه ؟

البته نوشتن که تنها بخش کوچکی از کل کار است ، پشتیبانی، گسترش، وووو همه اینها کلی وقتگیر است !

ولی این هم نمی شه که ملت ما یک CMS درست و درمون که حرفی برای زدن داشته باشه ، نداشته باشه!!

من هم نمی گم همین فردا کل MT یا Wordpress رو یکبار دیگه بنویسیم ، اصلاً هم قرار نیست دوباره کاری کنیم، یک CMS کوچولو با یک سری ایده های جالب و قشنگ ، چیزی که ساده و کم وزن و روان باشه ...

زیاد هم کار نداره ، شاید کمتر از 1 ماه برنامه نویسی نیاز داشته باشه ، یک سایت و چند تا الگو (تمپلیت) ، چند تا ماژول برای ارتباط با فروم های شناخته شده و چند تا ویدجت کوچولو واسه ساعت و بازدید و این چیز ها ...

من دست کم به کمک 2 نفر نیاز دارم، کسی هست ؟

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همه جوره پایه هستم... روی من حساب کن...

برنامه نویسی با asp.net هم کاملاً اشنا هستم و کلاً در فکر یک cms ماجولار هستم...

با من تماس بگیری شاید بتوانیم همکاری کنیم...

behbood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر هر شركت ايراني ادعا كرد يك سيستم مديريت محتوا را كاملاً بصورت مستقل و از صفر نوشته است، اگر زبان آن PHP بود حاضرم سر هر چيز كه بگيد شرط بندي كنم كه آن شركت جعل نام كرده و فقط يك سيستم رايگان ديگر را فارسي سازي كرده است. كافيست نام شركت را بگيد تا اسم اورجينال سيستمي كه بكار مي برند رو براتون بگم!

در ضمن من خودم به ASP.Net سيستمي نوشتم كه در سايت مايكروسافت هم ثبت شده و از استقبال جهاني عالي برخوردار هست. اگه علاقمند بودين از سيستم كاملاً ايراني استفاده كنيد به www.netpro.ir سري بزنيد!

بالا