سایت ساز وبزیخرید بک لینک

سايت اينترنتي كوچكترين روزنامه نگار ايراني - تغييرات اعمال شد

شروع موضوع توسط ziabari ‏29 ژوئن 2004 در انجمن آرشیو

1. ziabari

ziabari کاربر تازه وارد

با درود. متاسفانه بعد از فراموش كردن پسوردم با آي دي كي ضيابري، اين آي دي را ساختم.
    www.imaneemrooz.com
    ضمن اينكه:
    لطفا اين نامه را تا پايان مطالعه كنيد
    با درود به شما و عرض خسته نباشيد.
    من براي شروع صحبتم نياز دارم كاملا خودم را معرفي كنم.
    من كوروش ضيابري هستم 14 ساله. به اقتضاي شغل پدر و مادرم كه روزنامه نگار بودند و از سران چپ در استان گيلان به شمار مي رفتند، و نشريه ي آنها، هاتف پرتيراژترين نشريه ي گيلان به شمار مي رفت، به اين كار علاقه مند شدم و در سن 5 سالگي زبان فارسي و خواندن و نوشتن و در سن 7 سالگي زبان انگليسي را آموختم. هم اكنون نيز به ايتاليايي مسلط مي باشم.
    پدرم با توجه به اينكه از اصلاح طلبان معروف شهر بوده (سيد حسين ضيابري) و مصاحبه هايي كه با راديو فردا و راديو آزادي داشته است، يك بار مورد سوء قصد قرار گرفت و با يك دستگاه ماشين با پلاك سياسي ... به او حمله شد و البته يك ماه هم توسط اداره ي كل اطلاعات استان زنداني و مورد بازجويي بود.
    در هر صورت سوابق سياسي منفي و ضد رژيمي آنها براي ما دردسرهاي بسياري ساخت
    من نيز به شخصه وارد كار مطبوعاتي شدم و در سالهاي 82 و 83 به عنوان بهترين خبرنگار و در همين سالها به عنوان بهترين پژوهشگر گيلاني انتخاب شدم. براي اطلاعات بيشتر لطفا به سايتم مراجعه كنيد
    دوري من از مركز كشور و سكونت در شهري مثل رشت عوامل پيشرفت را بسيار از من دور كرده است. اما با سايتهاي بسيار زيادي از جمله صبحانه، عياران و برخي نشريات هندي زبان و داخلي و به طور موردي با نشرياتي مثل كاپوچينو و .... همكاري داشته ام. من در حال تحصيل براي اخذ مدرك ciw از مجتمع فني تهران هستم و طراحي وب مي كنم.

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

4. ziabari

ziabari کاربر تازه وارد

متشكرم دوست عزيز. ادمين محترم. اميدوارم با مباحث مفيدي كه مطرح مىكنم، بخوبي در خدمت فروم باشم!

5. shaar

shaar Registered User

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی