برگزیده های پرشین تولز

سايت اينترنتي كوچكترين روزنامه نگار ايراني - تغييرات اعمال شد

ziabari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود. متاسفانه بعد از فراموش كردن پسوردم با آي دي كي ضيابري، اين آي دي را ساختم.
www.imaneemrooz.com
ضمن اينكه:
لطفا اين نامه را تا پايان مطالعه كنيد
با درود به شما و عرض خسته نباشيد.
من براي شروع صحبتم نياز دارم كاملا خودم را معرفي كنم.
من كوروش ضيابري هستم 14 ساله. به اقتضاي شغل پدر و مادرم كه روزنامه نگار بودند و از سران چپ در استان گيلان به شمار مي رفتند، و نشريه ي آنها، هاتف پرتيراژترين نشريه ي گيلان به شمار مي رفت، به اين كار علاقه مند شدم و در سن 5 سالگي زبان فارسي و خواندن و نوشتن و در سن 7 سالگي زبان انگليسي را آموختم. هم اكنون نيز به ايتاليايي مسلط مي باشم.
پدرم با توجه به اينكه از اصلاح طلبان معروف شهر بوده (سيد حسين ضيابري) و مصاحبه هايي كه با راديو فردا و راديو آزادي داشته است، يك بار مورد سوء قصد قرار گرفت و با يك دستگاه ماشين با پلاك سياسي ... به او حمله شد و البته يك ماه هم توسط اداره ي كل اطلاعات استان زنداني و مورد بازجويي بود.
در هر صورت سوابق سياسي منفي و ضد رژيمي آنها براي ما دردسرهاي بسياري ساخت
من نيز به شخصه وارد كار مطبوعاتي شدم و در سالهاي 82 و 83 به عنوان بهترين خبرنگار و در همين سالها به عنوان بهترين پژوهشگر گيلاني انتخاب شدم. براي اطلاعات بيشتر لطفا به سايتم مراجعه كنيد
دوري من از مركز كشور و سكونت در شهري مثل رشت عوامل پيشرفت را بسيار از من دور كرده است. اما با سايتهاي بسيار زيادي از جمله صبحانه، عياران و برخي نشريات هندي زبان و داخلي و به طور موردي با نشرياتي مثل كاپوچينو و .... همكاري داشته ام. من در حال تحصيل براي اخذ مدرك ciw از مجتمع فني تهران هستم و طراحي وب مي كنم.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

ziabari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fotocopy :
بسي لذت برديم
متشكرم دوست عزيز. ادمين محترم. اميدوارم با مباحث مفيدي كه مطرح مىكنم، بخوبي در خدمت فروم باشم!

بالا