برگزیده های پرشین تولز

سايت بزرگ و 30 هزار كاربره انجمن ايرانيان به بالا ترين قيمت به فروش ميرسد !!

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن در مورد اعضاي فعال تمام انجمن ها اينجوري هستند حتي پرشين تولز با اينهمه سابقه و عضو ببينيد هر صفحه اي از اعضا رو بزنيد به زور چند تا فعال پيدا ميشه :

http://forum.persiantools.com/memberlist.php?&order=asc&sort=username&page=101

همينطور صفحه بزنيد ببينيد

در ضمن دوست عزيز ما 2.5 سال سابقه داريم 10 سال كه سابقه نداريم وگرنه 10 ميليون ميفروختمش ، نسبت به 900 تومان پايه من عملا فوق العاده زير قيمت فروختم خودتون هم ميدونيد

پس نيازي نيست بزنيد تو سرش كه هزينه اش كم بشه

موفق باشيد

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان چندين نفر درخواست خريد دادند اما اولين نفري كه رسما اعلام خريد با قيمت پايه 900 كرده كاربر همين سايت با نام كاربري barishejevit مي باشد

پس لطفا نفرات بعدي از 900 به بالا قيمت بدهند

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين فقط يه سيستم قديمي ماي بي بي تبديل شده ي همين سايت مال 2 سال پيش بود و فقط قالب و امكاناتش بدرد مي خورد وگرنه ارزشي نداشت

به همين دليل فقط قالب و ... به فروش رفت و الان هم از بين رفته

قالبش طراحي شده توسط سايت mybbhelp بود و اختصاصي ، چندين پلاگين اختصاصي هم داشت كه همينش به فروش رسيده بود

در ضمن سايت به يكي از دوستان فروش رفته ولي دوستاني كه قصد خريد دارند تا فردا صبر كنند اگر پرداخت انجام نشد ميتونيد دوباره درخواست بديد

موفق باشيد

Last edited:

hasan.offline

Registered User
لایک‌ها
0
اين فقط يه سيستم قديمي ماي بي بي تبديل شده ي همين سايت مال 2 سال پيش بود و فقط قالب و امكاناتش بدرد مي خورد وگرنه ارزشي نداشت

به همين دليل فقط قالب و ... به فروش رفت و الان هم از بين رفته

قالبش طراحي شده توسط سايت mybbhelp بود و اختصاصي ، چندين پلاگين اختصاصي هم داشت كه همينش به فروش رسيده بود

در ضمن سايت به يكي از دوستان فروش رفته ولي دوستاني كه قصد خريد دارند تا فردا صبر كنند اگر پرداخت انجام نشد ميتونيد دوباره درخواست بديد

موفق باشيد
دوستان حواسشون باشه.
برای اثباتش لطفا آمار وبگذر بزارید ببینیم./

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز من به كسي كه فروختمش تماما از طريق سرور اثبات كردم

اين سيستم حدودي 1 سال پيش روي سيستم ماي بي بي بود

از طريق سيستم تبديل ماي بي بي به ويبولتين تبديلش كرديم ( بهش ميگن impex ) و از اون زمان روي ويبولتين هستيم

بعدش اين سيستم برام موند كه هيچ استفاده اي نداشت برام

براي همين تصميم گرفتم ( منظورم سيستم سابق هست نه سايت كنوني ) بفروشمش ببينم كسي ميخرش ، همه گفتن فقط امكاناتش بدرد ميخوره و چون ديتابيسش تبديل شده عملا به هيچ دردي نميخوره

براي همين من فقط امكاناتش رو دادم رفت

حالا هم سايت فروخته شده و تا فردا نتيجه ي قطعيش همينجا اعلام ميشه

در ضمن دوستان ميتونم لينك دانلود سيستم قبلي رو به كسي كه خريدار هم نشون بدم تا 100 % مطمئن بشه

در ضمن من اسم و فاميلم هست ، هيچ ابايي از اين مورد ندارم كه شما تهديد ميكنيد چون دامنه هم دقيقا سابقه ي سايت رو نشون ميده

موفق باشيد

Last edited:

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاريخچه ي سايت انجمن ايرانيان :

سايت در 8 مهر 1386 با سيستم mybb راه اندازي شد ، تك و تنها هم ادارش كردم ، اولش چون هدفم ايجاد يك سايت پذيرش آگهي بود دامنه ي tablighaati.com را برايش تهيه كردم و يك هاست ويندوز در ديتاسنتر كانادا تهيه كردم كه چون اطلاعي هم نداشتم هاست ويندوزي بود

بعدها كه ديدم هيچ ارتباطي به محتواي سايت نداره آدرس iranian-forum.com را تهيه كردم كه به نوعي از سايت persianforum و آشنايي من با مديرش نكته برداري كردم

هاست لينوكسي تهيه كردم ، سايت توسعه ي بسيار خوبي داشت تا جايي كه بدليل اپتيمايز نبودن سيستم mybb تصميم كه به vbulletin تبديل كنيم

سايت 15 روز بسته بود تا تبديل انجام شد

بعد ها از هاست به VPS ارتقاء داديم و الان هم روي سرور اختصاصي هست

تمام داستان سايت در طول اين مدت

خوشحالم كه اين همه تجربه در طول 2 سال بدست آوردم و اميدوارم هنوز هم بتونم كمك كنم

موفق باشيد دوستان

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
من قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم فقط چیزی رو که دیدم رو میگم کاربران انلاینتون واقعی نیستن .... میتونم اثبات هم بکنم واستون
با تشکر

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز عرض كردم با 1 الي 1.5 ساعت كش سايت برقرار هست ( شما قطعا از سيستم ويبولتين خبر نداريد يا تازه كار هستيد كه اطلاع از زمان تعيين كش كاربري خبر نداريد )

مثل تمام انجمن ها

در ضمن فكر كنم پرشين تولز ، و مطمئن هستم سايت وب هاستينگ تاك و سايت بزرگ ماي پرشين فورام روي 12000 ثانيه هستن

ولي ما روي 4000 ثانيه هستيم

پس اين هم مثبت بودن ما رو ميرسونه

يعني شما بعد از 1 الي 1.5 ساعت از خروجتون آي دي خارج ميشه

پس نياز به اثبات نداره همه ميدونن سيستم به چه صورت هست و ما تقلب نكرديم اين جزء سيستم هست ، ميتونيم كش رو بذاريم روي 20000 بعد 5000 نفر آنلاين نشون بده ، ميگن استانداردش 900 هست ولي عملا همه بالاي 9000 هستن و ما با توصيه يكي از بچه هاي فكر كنم همين سايت آورديمش تا 4000

موفق باشيد

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
من قصد خرید ندارم فقط بابت اطلاع دوستان میگم
Pagerank=1
Daily Pageviews=~9000
Daily Ad revenue=~20$
Estimated Price=~1500$

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تشكر از دوست عزيز mp4ir بابت اطلاعاتي كه گذاشتن

دوستان سايت فروخته شده و چنانچه تا ساعت 14 امروز مطابق قرار پرداخت انجام نشد دوباره در همين تاپيك فروش ادامه پيدا ميكند

تشكر از دوستاني كه همكاري كردند

موفق باشيد

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
ولی سایت من که وی بلتن هم هست وقتی شماا خارج میشین یه ربع بعد خارجتون میکنه تنظیماتشم تو وی بی هست و میتونید بکنیدش صفر ما تازه کار نیستیم مهندس

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد استانداردش 900 هست در سايت هاي غير ويبولتين ، صفر رو نميدونم چرا شما ميذاريد ولي هيچ تفاوتي نميكنه ، در ضمن تمام طول سابقه ي سايت اينجور بوده ، اين نيست كه دستكاري شده باشه

به هر حال از توجه شما ممنونم ، ديگه نظر با صاحب جديد سايت هست كه بخواد صفر كنه يا خير

موفق باشيد

Last edited:

reza_d

Registered User
لایک‌ها
26
ببينيد استانداردش 900 هست در سايت هاي غير ويبولتين ، صفر رو نميدونم چرا شما ميذاريد ولي هيچ تفاوتي نميكنه ، در ضمن تمام طول سابقه ي سايت اينجور بوده ، اين نيست كه دستكاري شده باشه

به هر حال از تئجه شما ممنونم ، ديگه نظر با صاحب جديد سايت هست كه بخواد صفر كنه يا خير

موفق باشيد

با سلام
اگر فروش كنسل شد به من خبر بديد پيشنهاد خوبي براتون دارم!
[email protected]

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سايت به فروش رسيد و هزينه هم پرداخت شد

از همگي شما كه همكاري كرديد ، انتقاد و پيشنهاد داشتيد ممنونم

با تشكر

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
مبارک صاحب جدید . تکلیف تبلیغات چی میشه؟ من میخواستم یکی دو تا بنر ام رو عوض کنم. باید با کی صحبت کنم؟

starsat2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاسخ شما رو در پيغام خصوصي ميدم

موفق باشيد

بالا