برگزیده های پرشین تولز

سايت يه بچه يك ساله

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
آقا اينقدر خنديدم كه داشتم ميتركيدم آخه از دوستان خودمونه توي پرشين تولز

http://www.mojtabagol.netfirms.com/profile.htm

ارديبهشت 81 هم به دنيا اومده تازه مصاحبه با جارموش رو هم ترجمه كرده

ايولا ني ني :D :D :D :D :D

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از black_jack_of_black_city :
آقا اينقدر خنديدم كه داشتم ميتركيدم آخه از دوستان خودمونه توي پرشين تولز

http://www.mojtabagol.netfirms.com/profile.htm

ارديبهشت 81 هم به دنيا اومده تازه مصاحبه با جارموش رو هم ترجمه كرده

ايولا ني ني :D :D :D :D :D
:D :) :D :)
آهان!!! بابا من تيکه تو نگرفته بودم اون موقع!!! اما ميلادی ش درسته ها! هرچند 1366 هم به دنيا اومدم بازم نی نی حساب می شم. ولی خيلی باحال بود توجهت به اين سوتی. کلی خنديدم... من رفتم شيرمو بخورم!!!!!! :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بلک ! بابا یکم بر نخورنده شوخی کن ! یه وقت دیدی آق مجتبی رنجید ها !

بعضیا قلبشون ضعیفه ! همه هم که مثه شوما ..ون وب و سوراخ نکردن ! بنده خدا اول زندگی نتیش ه تازه .

مجتبی جان! این عکست هم با مزه بود . میبینم لنگر انداختی تو بخش هنر ! میگم تشک بیار شبا هم بخواب همونجا! مثل بلک که میبینی همیشه آنلاینه اینجا !

بلک ! من بلد نیستم چجوری میشه یه فایلو آپلود کرد یه جایی نرم افزار میخواد. در ضمن شنیدم بعضا سایتها فضای مجانی در اختیار میذارن . میشه یه راهنمایی کنی ؟ دستت درست .

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ببين كاكو جان قربونت برم الهي مخصوصا اون سيبيلات اول ميري اينجا ثبت نام ميكنيwww.hostiran.net بعد يه روز يه ايميل يه آدرس ايميلت ارسال ميشه

بعد يه يوزر پسوورد بهت ميده با چند تا آدرس كه يكي آدرس FTP ویکی دیگه آدرس کنترل پنل

مثه اینftp.weblog.myhostiran.net یوزر پس و که زدی از رویی هاردت دراگ میکنی توی شاخه مربوطه نخواستی این جوری چون پروسس زیادی میبره و عموما منجر به هنگ میشه میری ازین آدرس این نرم افزار فلش اف ایکس پی رو می نصبی www.behzad900.com/soft/ftptools بعد آدرس ftp سایتت که آی پی اونه عموما قسمت سرور مینویسی یوزر پس رو هم در قسمت خودش
کانکت که شدی میری پوشه پابلیک htm رو باز میکنی و اونجا هر چی بریزی میشه فایلهای بعد از اسلش آخر این آدرسexample.myhostiran.com/اینجا میشه دقیقا فولدر پابلیک htmمیتونی make folder رو بزنی و نیو فولدر بسازی
و اینجوری اگه مشکلی داشتی بگو

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مرسي روح الله عزيز ! خيلي ممنون . من امروز اينو ديدم . گويا يهو فعاليت رفقا زياد شده ( يا شايدم بخاطر كاراي اونشب خودتو پيسي باشه ! ) اين تاپيك رفته بود صفحات بعد . من نديدمش . شرمنده .
لطف كردي !
راستي چرا رنگ آق مجتبي پريده ؟ ديدي گفتم اين قلبش باطري خوره !
چيه داداش ؟! ترسيدي از رو مهتابي خونتونو شناسايي كنيم ؟ ولي بي شوخي اون قبلي خيلي بهتر بود . فيلتر داشت . نه ؟ فكر كنم sepia خورده بود .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه بلک ! داره حل میشه تو کامپیوتر ! گفتم لحاف بیار بخواب تو پی تی ! گوش کرده .
بلک ! این امضات خیلی گندس هاا ! کلی فضای صفحه رو میگیره ! در ضمن یه سیبیلوی واقعی باید امضاشم سیبیل داشته باشه
!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بالا