برگزیده های پرشین تولز

سايت www.avaxhome.ru از چه سيستمي استفاده مي كنه؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
خب حالا مي گين از postnuke استفاده كنم يا از جوملا؟
فكر كنم تنها مشكلي كه جوملا داشته باشه اينه كه خيلي كار با قسمت admin اون سخته.نمي شه ياد گرفت؟چه جوري؟
اين سوالات رو هم جواب نداد كسي:
اگر بخوام يه سايت واقعا عالي درست كنم كه حتي از takdownload.com هم بهتر بشه شما چي رو پيشنهاد مي كنيد؟
راستي آموزش كار با قسمت admin سيستم جوملا جايي پيدا نمي شه؟

carp3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تک دانلود قبلا از ام تی استفاده میکرد اما روی اورد به زوپس
جولا خیلی بهتره
جوملا رو هم میتونی با کمی تمرین یاد بکیری ....
رو لوکال تمیرن کن !‌

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در تصدیق حرفای آقای carp بگم که من خودم از هر 2 تاش استفاده کردم . joomla فوق العاده هست و امکانتش زیاده و و cpanel اون قابل قیاس نیست . با ناک . می تونی تو محیطی که خودش بهت می ده فارسیش کنی به دلخواهت و هزاران امکانات دیگه .

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
آقا دستتون در نكنه.
زحمت داديم.
ولي اين رو متوجه نشدم:
رو لوکال تمیرن کن !‌
لوكال كجاست؟

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کامپیوتر خودت رو لوکال تعریف کن به عنوان یک سرور و بعد روش نصب کن تا حال کنی و تمرین کنی .

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از skh :
کامپیوتر خودت رو لوکال تعریف کن به عنوان یک سرور و بعد روش نصب کن تا حال کنی و تمرین کنی .
با برنامه Wamp ميشه ديگه...نه؟

first saeed

Registered User
لایک‌ها
2
اين سايتت که همش ارور مي ده :
502 Bad Gateway

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.1.10 (Unix)

براي لوکال سرور از xampp , easyphp .wamp و روم به ديوار IIS مي توني استفاده کني

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
يه سوال ديگه هم دارم.
آيا يوزر هاي معمولي در سيستم پي اچ پي ناك مي تونن يك فايل رو آپلو كنن؟
اگر نه پس اين نوشته يعني چي؟
NukeC is an advertising system that allows website visitors or members to sell something by posting the information about the item that they want to sell
لطفا يه كم توضيح بدين.
ممنون.

skh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من که نفهمدیم آخرش خواستار جوملا شدی یا ناک ؟ اگه اجازه بده به یوزرات بله می تونن .

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
CMS خوب زیاده ولی آذم باید بشناسه و اطلاعات داشته باشه ولی به زبان فارسی متاسفانه کمه

در مورد تیم فارسی سازی مامبو به نظر من کارشون شاید یکم ناجور باشه در ظاهر ولی در باطن اگه منبع در آمدی براشون نداشته باهش اونا هم پشتیبانی شون ضعیف میشه و باید پشت هر کاری یک سودی باشه تا موفق بشه

مامبو یا هر اسکریپ دیگه برای یک منظور خاص استفاده میشه که اون سایت روسی که شما نام بردید اگه می خواید به فارسی همچین چیزی مانند اون سایت بزنید به نظر من نوک پلانتیوم خیلی مناسب برای این کار که توسط صادق و تیم آفاق فارسی سازی شده و قالبهای بسیار جذابی فراهم شده

ناک بلعکس نظر بعضی از دوستان از سرعت بسیار خوبی شاید دارا نباهش ولی یک اسکریپ نام ببرید یک امکاناتش مثل ناک باشه و کنترل پنلی مانند ناک داشته باشه که به زبان فارسی باشه و 3 تا تیم از 3 نوه ناک پشتیبانی کنند و قالبهاش به این فراوانی باشه و چند ماه بعدش با دانلود چند تا فایل بروز کنیدش و ....

در آخر شما اگه اسکریپ اون سایت روسی رو می خواید براتون آپلود کنم من 1 ماه پیش از یک سایت دانولد روسی دانلود کردم که الان اون سایت به حالت دان در اومده ولی قابل ذکره اسکریپ به زبان روسی و فارسی سازیش خیلی سخته چون انگلیسی نیست آدک بفهمه چی به چیه

Adel

Registered User
لایک‌ها
5
براتون پیام شخصی رو فرستادم ببخشید دیر شد من زیاد دقت نمی کنم به پیامهام از همون چند سال پیشممثل الان کلی پیام مونده بود

بالا