برگزیده های پرشین تولز

ساپورت نکردن چند بازی با کارت گرافیک من

aramtarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کارت گرافیکم GForce 4000 mx 128mb هست. رم هم 512 و cpu 2.8 و pentium4
میدونم قدیمیه ولی خوب خیلی بازیهای قوی با گرافیک بالارو مثل doom3 و NFS MOST WANTED رو خیلی راحت و با گرافیک بالا اجرا میکنه
ولی مشکل من اینه که چندتا بازی مثل THIEF,battlefild,quak4 و چند تا دیگه ولی تعدادشون کمن
اما موضوع اینه که این چند تا بازی رو من خیلی دوست دارم ولی این کارت گرافیک ساپورتشون نمیکنه و حتی در readme این بازیها نوشته که این کارت گرافیکو ساپورت نمیکنه

میخواستم بدونم ایا نرم افزار یا راهی هست که بشه با این کارت این بازیهارو که نام بردم اجرا کرد

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز .
متأسفانه سری GeForce های MX ،
از نظر سخت افزاری این مشکل را دارند ،
و شما هیچ چاره ای ندارید ،
مگر اینکه کارت گرافیکی خودتان را عوض بکنید .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از aramtarin :
من کارت گرافیکم GForce 4000 mx 128mb هست. رم هم 512 و cpu 2.8 و pentium4
میدونم قدیمیه ولی خوب خیلی بازیهای قوی با گرافیک بالارو مثل doom3 و NFS MOST WANTED رو خیلی راحت و با گرافیک بالا اجرا میکنه
ولی مشکل من اینه که چندتا بازی مثل THIEF,battlefild,quak4 و چند تا دیگه ولی تعدادشون کمن
اما موضوع اینه که این چند تا بازی رو من خیلی دوست دارم ولی این کارت گرافیک ساپورتشون نمیکنه و حتی در readme این بازیها نوشته که این کارت گرافیکو ساپورت نمیکنه

میخواستم بدونم ایا نرم افزار یا راهی هست که بشه با این کارت این بازیهارو که نام بردم اجرا کرد
توي بخش بازيهاي رايانه اي يه راهكار قديم ارائه شده بود . اون بدردتون خواهد خورد.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از hwt :
توي بخش بازيهاي رايانه اي يه راهكار قديم ارائه شده بود . اون بدردتون خواهد خورد.
چی بود حاجی ؟
به منم بگو :rolleyes:

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
مشكل شما بيشتر ساپورت نكردن pixel shader2 و بقيه دستورات و قابليتهائي هست كه در كارت شما وجود نداره فكر كنم بايد به ارتقا فكر كني.

بالا