برگزیده های پرشین تولز

سایتی که به شما میگوید چگونه خواهید مرد!

به نظر شما این سایت چطور بود؟

• عالی بود

Votes: 4 57.1%
  • خوب بود

Votes: 2 28.6%
  • بد نبود

Votes: 0 0.0%
  • بد بود

Votes: 0 0.0%
  • مزخرف بود

Votes: 1 14.3%

• Total voters
    7

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
While driving, you give the wrong guy the finger for cutting you off, and he follows you home. As you step out of your car, he leans out his window and fires several shots into the back of your head. Your lifeless body hits the cement, and the gunman drives away.

من نه از رانندگی خوشم میاد نه اینجا تگزاسه :D

bullshit
,واسه من هم همین رو گفت

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
ببخشید سنم رو اشتب زدم !

درست که زدم گفت بر اثر اور درینک الکل کبدت به )*&إ میره و میمیری

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
While standing in line at a fast food joint, you take too much time deliberating on your order. A very hungry, very crazy man approaches you from behind and takes a large bite out of your neck. You quickly bleed to death.

چه جالب مرگ خيلي دردناكيه:blink:
:happy:

While standing in line at a fast food joint, you take too much time deliberating on your order. A very hungry, very crazy man approaches you from behind and takes a large bite out of your neck. You quickly bleed to death.

من از همتون جالناک تر میمرم توی صفه ساندویچ میان میخرنم اونم گردنمو این یاروها مثل اینکه هنوز منو ندیدن که بفهمن کسی نمیتونه گوشته منو بخوره :D:wacko:

واسه منم همینو آورد
نمیدونم اسممون یکیه جواب یکسان میاره!

این سایت یکسری سناریو فجیع تعریف کرده و براساس اسم و سن و جنسیت یکی ازین سناریوها انتخاب میشه

من سنم رو زدم 90 جوابش این بود :

کد:
[IMG]http://www.thedeathpsychic.com/told.jpg[/IMG]   [COLOR=#cccccc][B] [COLOR=Black]Shouldn't you be dead already?[/COLOR]  [/B][/COLOR]

TakDVD

Registered User
لایک‌ها
2
چه باحال مي ميرم من !

A deranged lunatic splashes you in the face with a bucket full of hydrofluoric acid, immediately melting the flesh from your skull

A.M.H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه منم همینو آورد
نمیدونم اسممون یکیه جواب یکسان میاره!

این سایت یکسری سناریو فجیع تعریف کرده و براساس اسم و سن و جنسیت یکی ازین سناریوها انتخاب میشه

من سنم رو زدم 90 جوابش این بود :

کد:
[IMG]http://www.thedeathpsychic.com/told.jpg[/IMG]   [COLOR=#cccccc][B] [COLOR=Black]Shouldn't you be dead already?[/COLOR]  [/B][/COLOR]
:lol::lol::lol::lol::lol:جه جالب!
اینو ندیده بودم

Angel_es

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مثل اينكه سايته يه تغييراتي توي مرگهاش داده جديدا بهتره

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
برای من که زیاد جالب نبود، یه گروه اراذل و اوباش منو با یه کس دیگه اشتباه میگیرن تا حد مرگ منو میزنن تا بمیرم...
MCPEa097.gif
MCPEa096.gif

ولی برای یکی از دوستام گرفتم جالب بود گفته بود در حال شنا کردن یه سیم برق میوفته تو استخر یه میلیون ولت برق میگیرتت و میمیری
MCPEa103.gif

Hitman3

Registered User
لایک‌ها
4
While walking near a construction site, an open box of nails is dropped from several hundred feet above your head. You are impaled by hundreds of rapidly-falling nails, turning you into a human sieve.

مثل اینکه قراره سر ساختمون بمیرم
51.gif

Last edited:

Conrad...sps

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
1
همسایم منو با بیل میکشه :lol: :p

Great_persia

Registered User
لایک‌ها
5
مرگ بر اثر آتش سوزی در منزل
Faulty electrical wiring in your home causes a fire, and you burn to death, unable to escape.

بالا