برگزیده های پرشین تولز

سایت اگهی خرید و فروش بازی های آنلاین

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
سایت خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین به همراه نسخه اندروید ان با قیمت عالی به فروش می رسد

نسخه اپلیکیشن تا 2 هفته پیش در کافه بازار منتشر بود ولی به دلیل سیاست های کافه بازار برداشته شد ولی می تونید در دیگر مارکت های اندرویدی منتشر کنید در کافه بازار که بود راحت روزی 2 الی 3 تا اگهی ویژه در روز ثبت میشد .زمانی که در بازار بود بهترین برنامه خرید و فروش اکانت کلش بود . الانم اگر در مارکت های دیگه ثبت کنم باز مشتری بیشتر جذب میشه ولی باشه این کارها برای کسی که خریدش...

زمانی که برای سیستم وقت میزاشتم تا روزی 5 تا هم اگهی ویژه ثبت می شد خلاصشو بگم اگر برای سیستم وقت بزارید درامدی بین 750 ت تا 1 ت اصلا اصلا دور از انتظار نیست

دلیل واگزاری بنده چون خودم برنامه نویس هستم و سایت و مشتری زیاد دارم واقعا وقت رسیدگی و جذب مشتری ندارم و دارم کم کم همه سایت هامو واگذار می کنم تا نفس راحت بکشم و با خیال آسوده به حرفه اصلی یعنی برنامه نویسی بپردازم . البته دلیل دیگم هم این هست 3 ماه دیگه سربازم و باید از الان به فکر باشم و سایت هامو واگذار کنم چون معلوم نیست بعد دو سال از سربازی امدن چیزی از سایت مانده باشد ... دی :)

اپلیکیشن اندروید

http://s3.picofile.com/d/7d67cdd3-5c6d-4465-b15b-846f27239c99/p3p_ir.apk

وب سایت

www.p3p.ir

قیمت اپلیکیشن و سایت با هم 1 میلیون و 300 هزار تومان است

بالا