برگزیده های پرشین تولز

سایت جدیدptcshare مشابه سایت پردرامد و معروف paidverts

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
[align=center]حتما کاربرای قدیمی پی تی سی یادشون هست سایت paidverts که به جرعت میشه گفت بزرگترین سایت کسب درامد بین الملی بود و هست و کاربران درامد میلیونی ازش داشتند
سایتptcshare دقیقا مشابه paidverts هست حتی همون ادمین مدیریتش میکنه
روش کار این سایت به دو صورت هست

برای ورود به سایت کلیک کنید
1-خرید سهام و سود بالا
2-کسب درامد از کلیک
این سایت خوبی که داره هر چی لول شما بالاتر بره درامدش چند برابر میشه در روز به طور مثال هر کلیک 10 دلار
پرداخت صددرصد

ptcshare چیست؟
به اشتراک گذاری درآمد به صورت رایگان

PtcShare به شما امکان ایجاد یک جریان اضافی درآمد را با تعامل با تبلیغات پرداخت شده، تکمیل نظرسنجی و سایر وظایف ساده به شما ارائه می دهد! ممکن است شروع به طور کامل به صورت رایگان آغاز شود. علاوه بر این، PTCshare شامل ویژگی های پیشرفت وفاداری مختلفی خواهد بود که به شما امکان می دهد که ارزش خود را از طریق فعالیت های مختلف در سایت ثابت کنید و به همین ترتیب فرصت بیشتری برای کسب درآمد در طول زمان داشته باشید!
کارشناسان تبلیغاتی

پس از چندین سال در این زمینه، ما یک سیستم پایدار را طراحی کرده ایم که به شما امکان می دهد پول نقد را از مشاهده تبلیغات در پلتفرم ما از طریق برنامه آگهی های فله ای کسب کنید. برای کسانی که میخواهند یک مایل اضافی بپردازند، ما پاداش بزرگ پاداش ... برای هر $ 1 شما را در تبلیغات فله صرف، شما را با 118 درصد در BAP مستقیما به حساب خود اعتبار. BAP یکی از سیستم هایی است که ما برای توزیع تبلیغاتی پرداخت شده به کاربران بر اساس گروه BAP خود استفاده می کنیم، گروه BAP بالاتر از آگهی های ارزشمند شما است که شما دریافت خواهید کرد!
اثبات مفهوم و یک تیم معروف

PTCshare توسط همان تیم پشت PaidVerts.com، یکی از PTC های پیشرو است که تقریبا 5 ساله پرداخت کرده است، به شما داده شده است! ما درس های ارزشمندی از مفهوم منحصر به فرد PaidVerts را گرفته ایم و آنها را به PTCshare برای بهینه سازی سیستم، استفاده از آن برای هر دو درآمد و تبلیغ کنندگان به کار می بریم و هر دو با نتایج بهتر و درآمد بیشتری بالقوه را ارائه می دهیم!
به دیگران بگویید

کلمه را به دوستانتان، بستگان و دیگران پخش کنید! باید آنها را به ما بپیوندند، ما از طریق ارجاعهای شما در وب سایت ما، با کمیسیونهای نامحدود پاداش میدهیم. ما هیچ محدودیت احمقانه ای بر میزان افرادی که می توانید به وبسایت مراجعه کنید محدود نکنید - اگر مایل هستید برای آن کار کنید، شما می توانید به عنوان بسیاری از ارجاع به عنوان شما می توانید دریافت کنید - شما آن را سزاوار!

شما هر 7٪ مجوزهای ارجاع را در هر یک از خریداریهای تبلیغ ارجاعات خود و 3٪ دیگر از VALUE همه بازدیدهای تبلیغاتی خود را به دست خواهید آورد.

با توجه به برنامه های وفاداری بزرگ که کاربران ما را سال ها با ما درمیان می گذارند، این بدان معنی است که بسیاری از ارجاعات شما به خریدارهای منظم پایان می دهد و چندین سال آگهی را مشاهده می کنند، بنابراین احتمال کسب درآمد بسیار زیاد است !
چه زمانی PTCshare به طور کامل راه اندازی می شود؟

PTCshare برنامه ریزی شده است که از پیش راه اندازی خارج شود و وب سایت کامل را برای عملیات در اوایل ماه ژوئن سال 2019 باز کند - به طوری که چند هفته برای شروع ارجاع و تهیه پیش آماده می شود تا بیشتر از شروع عظیمی که ما انتظار داریم را به دست آوریم!
[/align]

برای ورود به سایت کلیک کنید

Last edited:

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان سایت فعالیت رسمیش رو شروع کرد حتما یه نگاهی بندازید پشیمون نمیشید

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340

arezoo2020

Registered User
لایک‌ها
69
سلام عضو شدم 2-کسب درامد از کلیک به جه صورت هست

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
سلام عضو شدم 2-کسب درامد از کلیک به جه صورت هست
سلام در نوار بالا روی paid ads کلیک کنید و هر روز تبلیغات پولی و امتیازی رو مشاهده کنید
در ضمن هر چی لول بالا تر بره تبلیغات با قیمت بالاتری براتون به نمایش در میاد
الان درامد از هر کلیک تبلیغات پولی0.001 دلار تا 0.01دلار در هر روز در پایین ترین لول هست و در لول بعدی که نیاز به 1600bap (باپ از طریق مشاهده تبلیغات امتیازی یا خرید تبلیغات بدست میاد) درامد از 0.01 دلار در روز تا 0.1دلار بدست میاد
و به این صورت هر چه باپ بیتری داشته باشی درامدت بیشتر در لول اخر درامد از هر تبلیغ به 100دلار میرسه

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
پلن سهاماشو ببخشید میشه بزارید؟ من با گوشی قدیمی میام اینترنت یکم دسترسی به بخش های مختلف سایت سخته
سهامی نیست عزیز جان تبلیغات میخری به ازای خرید تبلیغ بهت باپ میده و شما با مشاهده تبلیغات درامد کسب میکنی
به طور مثال 2 دلار تبلیغ میخرید و سایتتون رو به نمایش میزارید بعد سایت ptcshareبه شما به اندازه3.2دلار باپ میده که بعد از مدت کوتاهی با مشاهده تبلیغات تبدیل به پول میشه
به این صورت شما هم تبلیغ خرید و هم پولتون رو با سود پس گرفتید

arezoo2020

Registered User
لایک‌ها
69
من زیر مجموعه مستقیم با لیمک ما عضو میشه

INACTIVE ali2020 میزنه غیرفعال چرا؟

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
تا جایی که من میدونم بله
البته من در paidverts فعالیت زیادی نداشتم
لطف کنید یه عکس از اخرین پرداختی سایت بذارید
خودت اگه دریافت کردی از اکانت خودت بذار
اگه خودت نیستی لطف کن از همونجا یا همون شخصی که خبر داری سایت پرداختی داره یه عکس پرداختی بگیر

ممنون

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
لطف کنید یه عکس از اخرین پرداختی سایت بذارید
خودت اگه دریافت کردی از اکانت خودت بذار
اگه خودت نیستی لطف کن از همونجا یا همون شخصی که خبر داری سایت پرداختی داره یه عکس پرداختی بگیر

ممنون
https://www.paidverts.com/general_charts.html
https://www.paidverts.com/earners.html
لطفا این دو لینک را مشاهده کنید

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
تبلیغاتی که امروز سایت ptcshare برای من به نمایش گذاشت
من امروز فقط از مشاهده یکی از تبلیغات سایت 4500تومان دریافت داشتم
البته مجموع دریافتی امروزم از کل تبلیغات حدود 0.9دلار بود که میشه حدود 12هزار تومان
xisk_2019-06-21.png

کسب درامد از این سایت خیلی خیلی راحت هست شما فقط با مشاهده تبلیغات افزایشی تعداد باپ های خود را افزایش میدهید و هر چه باپ بیشتری داشته باشید تبلیغات با ارزش بیشتری به شما ارائه میده
سطح فعلی من سطح 2 هست و در سطح 15تبلیغتی با قیمت100دلار به نمایش میگذارد

پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر در این سایت فعالیت کنید
هر گونه سوال در مورد خرید تبلیغات و... داشتید در خدمتم

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
چرا هر چی باپ جمع میکنم بعد از چند ساعت که دوباره سر میزنم سایت ، از باپ هام کم شده؟

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
چرا هر چی باپ جمع میکنم بعد از چند ساعت که دوباره سر میزنم سایت ، از باپ هام کم شده؟
چون باپ ها تبدیل به تبلیغات پولی میشه و شما با مشاهده اون تبلیغات پول دریافت میکنید

بالا