برگزیده های پرشین تولز

سایت حسابداری با دات نت

saman2014

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان سلام
من نیاز به شخصی دارم که برام یه سایت جامع حسابداری با دات نت طراحی کنه .
منظور از سیستم جامع حسابداری بخش خرید ، فروش ، انبار ، حقوق دستمزد، دریافت و پرداخت هست

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
جسارتا" چند تا سوال دارم :
1- میخواین براتون مرامی بنویسند یا اینکه هزینه اشونو می دین { چون تو قسمت سفارشات نیست می پرسم }
2- مواردی مثل " خرید ، فروش ، انبار ، حقوق دستمزد، دریافت و پرداخت " که فرمودین در نگاه اول ساده به نظر می رسه ، ایا واقعا" اینطوره یا اینکه جزئیات و پیچیدگی هایی داره که لازم هست برنامه نویس اش دانش حسابداری داشته باشه
3-قالب و گرافیگش تا چه اندازه ای براتون اهمیت داره
4- تا کی میخواین ؟

saman2014

Registered User
لایک‌ها
3
جسارتا" چند تا سوال دارم :
1- میخواین براتون مرامی بنویسند یا اینکه هزینه اشونو می دین { چون تو قسمت سفارشات نیست می پرسم }
2- مواردی مثل " خرید ، فروش ، انبار ، حقوق دستمزد، دریافت و پرداخت " که فرمودین در نگاه اول ساده به نظر می رسه ، ایا واقعا" اینطوره یا اینکه جزئیات و پیچیدگی هایی داره که لازم هست برنامه نویس اش دانش حسابداری داشته باشه
3-قالب و گرافیگش تا چه اندازه ای براتون اهمیت داره
4- تا کی میخواین ؟

1- نه عزیز مرامی نمیخوام دیگه کی تو این زمونه مرامی برای کسی کاری میکنه . از طرفی دیگه هم میگن بی مایه فطیره
بله ممکنه اشتباه پست زده باشم متوجه نشدم ببخشند همه دوستان
2- این که بگم ساده هست خیر اما ممنکنه خیلی سخت هم نباشه . در واقع در حسابداری بیشتر ورود اطلاعات هست و گزارش گیری .من خودم حسابدار هستم تمام مسائل فنی رو اشراف دارم
3- برای گرافیک هم خیلی فعلا مهم نیست بعد ها میشه تغییر داد
4 -در مورد زمان هم هر چه سریعتر بهتر

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
1- نه عزیز مرامی نمیخوام دیگه کی تو این زمونه مرامی برای کسی کاری میکنه . از طرفی دیگه هم میگن بی مایه فطیره
بله ممکنه اشتباه پست زده باشم متوجه نشدم ببخشند همه دوستان
2- این که بگم ساده هست خیر اما ممنکنه خیلی سخت هم نباشه . در واقع در حسابداری بیشتر ورود اطلاعات هست و گزارش گیری .من خودم حسابدار هستم تمام مسائل فنی رو اشراف دارم
3- برای گرافیک هم خیلی فعلا مهم نیست بعد ها میشه تغییر داد
4 -در مورد زمان هم هر چه سریعتر بهتر
براتون پیام خصوصی فرستادم

بالا