برگزیده های پرشین تولز

سایت سرمایه گذاری جدید bitfxcoin

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اسکم شد

در این پست یک سایت جدید سرمایه گذاری براتون معرفی می کنم که چند روزی از فعالیتش گذشته و از ویژگی هاش میشه به موارد زیر اشاره کرد سایت خوب و اینده داری به نظر می یاد و پلن های خوب سروع از یک دلار داره

امکانات سایت :
درحال پرداخت ;);)
نوع پرداخت :کاملا اتوماتیک و لحظه ای :general601:
حداقل واریزی : 1 دلار :general307:
بدون محدودیت برداشت :general601:
داری پلن های 5 و 12 ساعته و همچنین پلن های متفاوت روزانه :cool:

پیشنهاد من سرمایه گذاری در پلن 3 روزه هست که برای سرمایه گذاری های پایین بعد از سه روز 1.5 برابر پولتون رو بر می گردونه

میزان سرمایه گذاری من در سایت :20 دلار
میزان برداشت من : 150٪:general601: از پلن سه روزه استفاده کردم و امروز صبح برداشت زدم لحظه ای واریز شد

Last edited:

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
اینم تصویری از پرداختی های من تا این لحظه از موقع عضویتم در سایت تا به امروز

پرداختی این سایت کاملا اتوماتیک هست:general601::general601::general601::general601:

6c7q_ddd.png

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
من هر مقداری که از طریق بیتکوین میخوام برداشت کنم ساعت ها میره رو pending وبعد چند ساعت دوباره برمیگرده به بالاننس اکانت.ایمیل هم زدم ولی خبری نشد.

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من همین چند لحظه پیش برداشت زدم و همچنان پرداختیش اتوماتیک هست
19nz_875432.png

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ظاهرا این سایت به بیتکوین پرداختی نداره.10$ بیتکوین برداشت زدم ولی بعد چند ساعت برمیگرده به بالانس.شانس دیگه

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
این سایت ایرانیه؟چون تو اکسا رنک ایران نوشته.در ضمن من خروجی بیتکوین نمیبینم کسی برداشت کنه.support هم جواب نمیده.هر چقدر که برداشت میزنم بعد چند ساعت میاد به بالانس.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
ظاهرا این سایت به بیتکوین پرداختی نداره.10$ بیتکوین برداشت زدم ولی بعد چند ساعت برمیگرده به بالانس.شانس دیگه

تو برداشت های اخرش دیدم پرفکت مانی داشت. خوب چرا حساب پرفکت مانی باز نمیکنین

world15

Registered User
لایک‌ها
837
این چجوریه من اگه 1 دلار سرمایه بذارم ینی بعده 3 روز تضمینی 1 دلار رو با سودش میده؟! البته 23 روز از عمرش گذشته امروز فرداست ک اسکم بشه. دلار از کجا بیارم :(

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
این سایت ایرانیه؟چون تو اکسا رنک ایران نوشته.در ضمن من خروجی بیتکوین نمیبینم کسی برداشت کنه.support هم جواب نمیده.هر چقدر که برداشت میزنم بعد چند ساعت میاد به بالانس.

نمیدونم ادرس شرکت رو لندن زدن ولی شاید صاحبش ایرانی باشه

بعضی سایت های هایپ با بیت کوین مشکل دارن بر عکس بعضی ها که فقط با بیت کوین کار میکنند بهترین راه اینه یا حساب payerr باز کنی یا پرفکت مانی منم یه بار تو 65todey اینجوری 80 دلارم رفت چون بیت کوینش مشکل داشت

طریقه واریز وجه به پییر هم اگه بلد نشدی پیام خصوصی یا تلگرام بده بهت یاد بدم نحوه افتتاح حسابش هم در اینترنت هست

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
این چجوریه من اگه 1 دلار سرمایه بذارم ینی بعده 3 روز تضمینی 1 دلار رو با سودش میده؟! البته 23 روز از عمرش گذشته امروز فرداست ک اسکم بشه. دلار از کجا بیارم :(

به پرفکت مانی و پییر و ادویکش پرداختیش اتوماتیک هست از طریق پرفکت مانی و پییر من برداشت زدم ولی بیت کوین انگار به گفته دوستمون مشکل داره

به نظر من برای دو دوره سه روزه هم خوبه ولی بعدش ریسک اسکم شدنش میره بالا

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
با سلام
ممنون از معرفی سایت با لینک شما ثبت نام کردم
7 دلار سرمایه گذاری کردم 3 روزه
به نظرتون سایت چقدر دوم میاره؟

باتشکر

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
همانطورکه در بالا هم اشاره کردم تا دو دوره سه روزه خوبه 7-8 روز دووم میاره که 30 روزه شه بعدش ریسک اسکم شدنش بالا میره هرکسی میخواد سرمایه بذاره نظر من اینه باز با توجه به نظر و تصمیم خودتون حرکت کنید

برای سرمایه گذاری سایت های زیادی هست که بعضی هاش رو که مطمئن ترن معمولا معرفی میکنم برای دوستان تو این بخش ولی انتخاب و سرمایه گذاری و ریسک کردنش با خود شماست ;);););)

mahmoodtz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
برداشت های جدید من از سایت به حساب پرفکت مانی :general711::general711::general406::general406:

bit12.png

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
برداشت من با بیتکوین 2 روزه رفته تو پندینگ.وقتی به بیتکوین پرداختی نداره چرا قبول میکنه؟اصلا اون ساپورت یعنی چی؟تا حالا 3 بار تو هایت پول گزاشتم که یک تومن هم برداشتی نداشتم.

yarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظرم این سایت هم اسکم شده چون واریزی من از دیشب تا الان pending است .

I.F.R.I.T

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
این سایت تا حالا به کسی بیتکوین واریز نکرده.شاید اصلا هدفشون هم این بوده.نمیدونم اون خروجی ها تو صفحه اول راسته یا نه اما اونجا برای برداشت اصلا بیتکوین نمیبینید.

بالا