برگزیده های پرشین تولز

سبد کالا در راه است...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
وزیر رفاه: توزیع «سبد کالا» جدید در آینده نزدیک

اخبار قبلی توزیع سبد کالا
* سکته یک جوان به دلیل تعلق نگرفتن سبد کالا!
آن‌طوری که پایگاه خبری عرش نیوز گزارش کرده در نیمه شب دوازدهم بهمن ماه "مهدی فرجی " ، جوان ساکن هشترود ، با اطلاع از عدم تعلق سبد کالا به وی از طریق پیامک، به دلیل فشار عصبی وارده سکته کرده و راهی بیمارستان شد.
بر اساس این گزارش، مهدی فرجی هم اکنون در بیمارستان امام حسین(ع) هشترود بستری می باشد و طبق اعلام پزشک معالج وی وضعیت عمومیش در حال بهبود است ولی به مدت دو ماه خانه نشین می شود.
گفتنی است ، این جوان حدودا 25 ساله ، شاگرد یک نانوایی در هشترود است!!
* مرگ پیرمرد 60 ساله در مقابل صف دریافت سبد کالا
همچنین پایگاه خبری مرصاد نیوز به نقل ازسردار کشوری فرمانده انتظامی کرمانشاه در مورد مرگ پیرمرد 60 ساله به دلیل ازدحام دریافت سبد کالا اعلام کرد که در مقابل فروشگاه رفاه کرمانشاه و جایی که سبد کالای یارانه ای توزیع می شود و البته با فاصله از صف توزیع، مرد 60 ساله ای در اثر عارضه قلبی فوت می کند
* مرگ یک نفر در تهرانسر
در همین رابطه با خبر شدیم که روز گذشته یک نفر هم در تهران و در منطقه تهرانسر در صف دریافت سبد کالا جان خود را از دست داده است.

486640_345.jpg

mvly9zkt0tyvujv38.jpg

eaa8y21w778gikhf29v0.jpg

5ykg43rm3ivcksqvbc7.jpg

107064_636.jpg

107067_828.jpg

107075_461.jpg

photo_2016-10-16_13-31-17.jpg

ciwm_77.jpg

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
کجا میدن؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ملت هم که عاشق مفتخوری هستند اتفاقا خوشحالم میشن :D چه بهتر از وعده ای غذای مفت

تو این روزهای سوگواری و کارناوال تظاهر و غذا بازی زیاد دیدم ملت با ماشینهای انچنانی سر هر دکه مفتخوری یک نیش ترمز میزنن دلی از عزا در میارن و تازه غذا هم ذخیره میکنن :rolleyes:
الحق که ملت گشنه ای نیستیم ملت مفتخوری هستیم با هر وضع مالی عاشق مفت خوری هستیم
اصلا شروع عنقلاب هم برای اب و برق مجانی بود ملت شکمشون رو برا مفت خوری صابون زدن اما به اوه خوری افتادن :rolleyes::D

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
دیگه زندگی نیست که . تلاش برای بقاِ هست .:general602::general602: عکس هایی که گزاشتی چیه کشتی کج زنان هست ؟:general304::general304:

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
واقعا من نمیفهمم مثلا غذای مفتی تو عزاداری ها حکم طلا رو داره؟خب احمق یه وعده غذاست مردم چرا اینطوری میکنن؟والا یه چیزبرگی که خودم پولش رو بدم شرف داره به اینکارا
غذا رو میبرن بین خودشون تقسیم میکنن....چی بگم..........چند ماه پیش یه پیرمرد اومد زنگ خونه رو زد اولش فکر کردم پول می خواد،بهش پول دادم ،خیلی کم بود چون پول نقد نداشتم،بعد فهمیدم میگه ناهار،چون خیلی پیر بود خوب نمیفهمیدم چی میگفت،رفتم براش ناهار اوردم دادم از پنجره چندباری نگاهش کردم دیدم نشسته تو همون ایوون حیاط داره غذاش رو میخوره ! الان اینایی که تو موسسات به اطلاح فرهنگی هستن چرا نمیرن آمار امثال اینها رو در بیارن و بهشون کمک کنن؟خونه ما نزدیک مسجد و بسیج هست این پیرمد زنگ چندتا خونه رو زد هیچکی آدم حسابش نکرد..اونی که پول میگیره به این آدما برسه هیچکاری نمیکنه

بالا