برگزیده های پرشین تولز

سربازی آدم رو مرد میکنه؟

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
خب ميخوان پروسه ى مرد شدنشون رو شرح بدن
اصن کسی نمیدونه مرد شدن چیه که پروسه ش چی باشه! 4تا مصطفی بزنن تو سرت بشی مرد! من اغشاشیدم تو اون مرد

مرد ـه خوب مردـه مُرده ست

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
من دادم دیگه هم تو خدمت هم صفحات قبلی نظرمو . خدمد تو ایران اشتباهه کسی هم با خدمد مرد نمیشه
فعلا که اکثر جاهای دنیا سربازی باید برن،تو ایرانم سربازی خیلی مهمه چون خیلی کارا باید کارت پایان خدمت داشته باشی ی مسافرت بخای بری کارت باید داشته باشی،در کل کسایی که نرفتن باید برن سوسول بازی بسه،ذرست عمر ادم تلف میشه ولی شتریه که خوابیده

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
فعلا که اکثر جاهای دنیا سربازی باید برن،تو ایرانم سربازی خیلی مهمه چون خیلی کارا باید کارت پایان خدمت داشته باشی ی مسافرت بخای بری کارت باید داشته باشی،در کل کسایی که نرفتن باید برن سوسول بازی بسه،ذرست عمر ادم تلف میشه ولی شتریه که خوابیده
بایدی وجود نداره در مورد خیلی از کشورهای بیش از 109 کشور خدمت اجباری نیست . هرکی هم بره حقوق خوب میگیره

اون ایران ـه که هرغلطی میخای کنی پایان خدمد میخواد علت اجباری بودن ش هم همینه ب جای اینکه ب شما حقوق خوب بدن حقوق های ابتدایی اولیه اجتماعی ت رو ب شرط 2سال پاره شدن میدن

سوسول این آش خورای **** ن بیشتر از در پادگان تو نمیان

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
تاپیک درباره معافیت پزشکی سربازی بزنی بازم میان وسط از خاطرات تعریف میکنن تو همه خاطرات هم همیشه یه دژبانی هست با چنتا دسشویی

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
خاطرات سربازی محاله یادم بره

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
من که الان نرفتم به نظرتون در آینده برای کارد پایین ختمد به مشکل می خورم ینی جایی لازمم میشه ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
به جز سفر خارجی بقیش رو میشه یجوری حل کرد.
بدون پایان خدمت خارج هم میشه رفت
زیارتی 2 میلیون و تفریحی 15 میلیون گرو میزاری میری
آخرین قیمتی که یادمه
سر کارای درست حسابی هم نمی‌تونه بره. بیش‌ترشون پایان خدمت می‌خوان.
این تاپیک رو بخون ، حتی یک نفر کارمند هم نیست که بدون حساب و کتاب بدون پارتی اومده باشه سرکار
یه آشنا دارم دیپلم به زور گرف، الان کارمند بانکه! باور کن طرف تا دیروز گوسفند میچروند واقعا چوپان چند تا دهات بود یه خرده پولی میگرفت گوسفند های مردم رو میچروند ولی الان غروری داره که خود خدا نداره!!
اگر خودم از نزدیک نمیشناختمش باور نمیکردم همچین چیزی رو ولی عین واقعیته

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
آخرین قیمتی که یادمه

این تاپیک رو بخون ، حتی یک نفر کارمند هم نیست که بدون حساب و کتاب بدون پارتی اومده باشه سرکار

@AloneFly استاد بدون پارتی پست مدیریتی گرفتن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
@AloneFly استاد بدون پارتی پست مدیریتی گرفتن

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
آخرین قیمتی که یادمه

متاسفانه تو بخش دولتی، کاملا تبعیض قائل می‌شن. اینا دنبال نیروی زبده نیستن. دنبال نون قرض دادن به رفیق و آشناها هستن. فیلترهای عقیدتی سیاسی‌شون که به کنار.

تو بخش خصوصی هم جذب نیرو خیلی آب‌دوغ خیاریه. یه مدیر هیچ‌وقت نیرویی رو جذب نمی‌کنه که فردا موقعیت خودش به خطر بی‌افته. اکثرا دنبال آدمای تو سری خور هستن که مثل ربات کار کنن براشون.

من تو اسنپ که کار می‌کردم، مدیر ارشد خیلی سعی می‌کرد یه ایرادی بذاره رو کار من و تیمم. همیشه هم بهترین آمار رو ثبت می‌کردیم بین کل شهرهای ایران. کار که به تعدیل نیروی سراسری رسید، اول ما رو خذف کرد. ولی جوری آمارشون با مخ خورد زمین که خودش هم رفت زیر سوال. بعدا سعی کرد تیم ما رو دوباره احیا کنه، ولی آخرش موفق نشد و استعفا داد.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
متاسفانه تو بخش دولتی، کاملا تبعیض قائل می‌شن. اینا دنبال نیروی زبده نیستن. دنبال نون قرض دادن به رفیق و آشناها هستن. فیلترهای عقیدتی سیاسی‌شون که به کنار.

تو بخش خصوصی هم جذب نیرو خیلی آب‌دوغ خیاریه. یه مدیر هیچ‌وقت نیرویی رو جذب نمی‌کنه که فردا موقعیت خودش به خطر بی‌افته. اکثرا دنبال آدمای تو سری خور هستن که مثل ربات کار کنن براشون.

من تو اسنپ که کار می‌کردم، مدیر ارشد خیلی سعی می‌کرد یه ایرادی بذاره رو کار من و تیمم. همیشه هم بهترین آمار رو ثبت می‌کردیم بین کل شهرهای ایران. کار که به تعدیل نیروی سراسری رسید، اول ما رو خذف کرد. ولی جوری آمارشون با مخ خورد زمین که خودش هم رفت زیر سوال. بعدا سعی کرد تیم ما رو دوباره احیا کنه، ولی آخرش موفق نشد و استعفا داد.
فرصت شغلی درست حسابی تو شهرستانا هم خیلی به‌ندرت گیر آدم می‌آد. در واقع، داشتن یا نداشتن کارت پایان خدمت فرقی نداره. چون تهش باید بری هم‌ردیف آدمای معمولی تو یه جای معمولی کار کنی.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
فرصت شغلی درست حسابی تو شهرستانا هم خیلی به‌ندرت گیر آدم می‌آد. در واقع، داشتن یا نداشتن کارت پایان خدمت فرقی نداره. چون تهش باید بری هم‌ردیف آدمای معمولی تو یه جای معمولی کار کنی.
احساس می‌کنم حروم شد زندگیم تو این خراب‌شده. هرچقدر هم هایپر باشی و دم به تله‌ی افسردگی ندی، کارایی سرت می‌آد که به رخوت و پوچی و انزوا می‌افتی.

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
احساس می‌کنم حروم شد زندگیم تو این خراب‌شده. هرچقدر هم هایپر باشی و دم به تله‌ی افسردگی ندی، کارایی سرت می‌آد که به رخوت و پوچی و انزوا می‌افتی.
فکر کردی مابقی احساس خوجحالی میکنیم تو این جا . اینجا یک دیگه در حال جوشیدن همه داریم میجوشیم دیگه دورهمی بالایی ها دیرتر میجوشن پایینی ها زودتر

یارو تو اینستا رقصیده شورت و روسری ش رو گذاشته سرچوب الان تو اروپا راست راست میچرخه ما اینجا درگیر مناظره های عمه جونی

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
قطعا این جمله باید از دهان باباهایی بیاد که در حال حاضر میگن قدیم همه مرد بودن و الان همه فلان! جالبه این دوستان یه جور می گن قدیم خوب بود، انگار خروجی ای هم داشته! خب خروجی ش "حال" ای عه که می بینید. ولی دوستان یه سوال کلی دارم: بار نرفتن خدمت دقیقا از انجام چه اموری منع میشید؟ خیلی دوست دارم یکی بیاد جامع توضیح بده. والا من رفیقم رفت خدمت ولی بعدش گفت نباید میرفتم! به این دلیل که ایشون کار فری لنسری می کنن (برنامه نویسی) و همش پای لپ تاپش کار می کنه و اصن بیرون نمی ره، برا همین گفت به سربازی نیازی نبود اصن!!!! کلا میخوام یکی توضیح بده با نرفتن سربازی از انجام چه کارایی منع می شیم. ممنون

بالا