برگزیده های پرشین تولز

سرباز معلم یا امریه

bebakhshid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من میخوام برای فوق بخوانم(ازاد هم می خوام امتحان بدم. اخر اردیبهشت)(اعزام:اول اردیبهشت یا اسفند)

سرباز معلم بشم(شهرک های اطراف)یا امریه بگیرم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

mahmoud_mta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين اولين تاپيكي هست كه احسان براش نظر داده ولي تاپيك بسته نشده !!! :lol: :lol: :lol:

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
آقا من دفترچه رو فرستادم ولی هنوز از طرف **** وظيفه واسم دفترچه اعزام نيمده!!! من ميتونم واسه سرباز معلمی اقدام کنم يا بايد منتظر این ... گشادا بمونم؟

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
يه بار نشد تو پيتی يه سوال بپرسی و سريع جواب بگيری!؟!؟!

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از t_mohsen :
آقا من دفترچه رو فرستادم ولی هنوز از طرف **** وظيفه واسم دفترچه اعزام نيمده!!! من ميتونم واسه سرباز معلمی اقدام کنم يا بايد منتظر این ... گشادا بمونم؟

سلام
محسن جان
وقتی که دفترچه اعزام به خدمتت دستت رسید می تونی به ادارات اموزش و پرورش شهرتون بری و بگی که آیا نیاز دارن یا نه...
اگه اعزام اسفند بودی اعان یعنی دی ماه فکر کنم که اعلام می کنن که نیاز دارن یا نه
ولی ارزششو نداره 5 سال

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Fereydoon8 :
سلام
محسن جان
وقتی که دفترچه اعزام به خدمتت دستت رسید می تونی به ادارات اموزش و پرورش شهرتون بری و بگی که آیا نیاز دارن یا نه...
اگه اعزام اسفند بودی اعان یعنی دی ماه فکر کنم که اعلام می کنن که نیاز دارن یا نه
ولی ارزششو نداره 5 سال

اصلا منظورت رو نميفهمم!!! 5 سال؟؟؟

2 سال که بيشتر نيست سرباز معلم تازه همش بيکاری اینطور که من شنيدم

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
آيا این حقيقت داره که اگه سرباز معلم بشی بايد تعهد بدی 2 سال خدمت کنی و حتی حق نداری در صورت قبولی در کنکور ارشد مرخصی بگيری؟

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
آيا این حقيقت داره که اگه سرباز معلم بشی بايد تعهد بدی 2 سال خدمت کنی و حتی حق نداری در صورت قبولی در کنکور ارشد مرخصی بگيری؟
نه اصلا تعهد نميگيرن
ضمنا يكي از دوستام وسط سال تحصيلي تو كنكور قبول شد و تونست مرخصي بگيريه و بره دانشگاه
به نظر من سرباز معلم خوبه
البته واسه ابتدايي و شايد راهنمايي
منم ميخوام اين كار رو كنم

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bebakhshid :
سلام

من میخوام برای فوق بخوانم(ازاد هم می خوام امتحان بدم. اخر اردیبهشت)(اعزام:اول اردیبهشت یا اسفند)

سرباز معلم بشم(شهرک های اطراف)یا امریه بگیرم

با سلام

دوست عزيز شما اگر هنوز تسويه حساب دانشگاه را انجام نداديد و هنوز برگه معرفي به **** وظيفه را دريافت نكرديد ميتونيد يك درخواست به رئيس اداره آموزشتون بنويسيد و تقاضا كنيد كه تاريخ فارغ التحصيليتون 3 يا 6 ماه ديرتر زده بشه ، احتمال زياد موافقت ميشه. البته قبلش بهتره با مسئول **** وظيفه دانشگاهتون در ميون بزار و هماهنگ كن راهنمائيت ميكونه . ولي اگر فارغ التحصيليت اعلام شده يكي از راهها براي تاخير اينه كه سرباز معلم، سرباز صنعت يا يكي از طرحهاي سربازي بري كه چندماهي براي كارهاي مقدماتي در اين طرحها نياز به زمان هست و اين فرصت مناسبي خواهد بود براي تحصيل.
سرباز معلم ميتونه يكي از راه حلهاي شما باشه . تا آنجايي كه من اطلاع دارم شما كافيه به اداره كل آموزش و پرورش استانتون مراجعه كنيد و در صورت واجد شرايط بودن ثبت نام كنيد كه موعد ثبت نام معمولا در آذر و دي هست . اينكه ازتون ثبت نام كنند يا نه بستگي به نوع رشته تحصيلي شما و نياز آنها داره. مدارك مورد نياز را همراه با دفترچه آماده به خدمت تحويل آموزش و پرورش ميديد . تا مياد كارهاي مقدماتي انجام بشه چند ماهي طول ميكشه. يك دوره آموزشي 45 روزه داريد كه احتمال زياد اوايل تابستان سال آينده خواهد بود و بعدش تقسيم ميشيد در شهرستانهاي موردنياز همان استان با توجه به رشته شما و نياز آنها به مدت 2 سال خدمت مي كنيد. اگر اين وسط دانشگاه قبول شديد انشاءا.. ميريد دانشگاه و ادامه سربازي بعد از دانشگاه خواهد بود .
دوست عزيز اين اطلاعات من بود اگر اطلاعات دقيق تر و كاملتر و موثق تر ميخواهيد به بخش نيروي انساني اداره كل آموزش و پرورش استانتون مراجعه نمائيد.

شاد باشيد

بالا