برگزیده های پرشین تولز

سرعت اينترنت بالا با خطوط تلفن معمولي؟

سجاد

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

يه سوال داشتم

يكي از دوستام كه آي اس پي داره گفتش كه يه دستگاهي اومده (البته نه تو ايران) كه سرعت ارتباط با اينترنت رو تا 5 برابر افزايش ميده وبين مودم و سيم تلفن قرار ميگيره و شعار شركت سازنده اش اينه كه چرا دي اس ال ؟
اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بگه . :happy:
ممنون

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از سجاد :
سلام

يه سوال داشتم

يكي از دوستام كه آي اس پي داره گفتش كه يه دستگاهي اومده (البته نه تو ايران) كه سرعت ارتباط با اينترنت رو تا 5 برابر افزايش ميده وبين مودم و سيم تلفن قرار ميگيره و شعار شركت سازنده اش اينه كه چرا دي اس ال ؟
ممنون
خيلي مبهمه. بيشتر نميدوني؟

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از سجاد :
سلام

يه سوال داشتم

ممنون
:blink:حالا بالفرض شعبده ای تو اون جعبه صورت بگیره و همچین کاری رو انجام بده!اینهمه دفتر راه گزینی ریز و درشت رو چی کار میکنه که سیگنالهای خارج از اون محدوده ی خاص رو تضعیف می کنن.به نظر من که امکان پذیر نیست.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من اونجا رو ديدم ، به نظر من همش مسخره بازيه! مثل اينه كه شما بياي سرعت ظاهري كانكشن ديال آپ رو از 56 به 115 برسوني اون پايين هر وقت كه كانكت ميشه مينويسه 115 ! خب اينكه فايده اي نداره بايد يه فايل رو دانلود كنين ببينين ميانگين سرعت دانلود تغييري كرده يا نه.
اون يارو هم كه اونجا اين ترفند رو مطرح كرد رو يه چيز ديگه تاكيد داشت كه اصلا ربطي به اينترنت نداشت و سرعت shutdown و اجراي برنامه ها رو بيشتر مي كرد كه اونم البته دليل داره.
تا وقت شما dsl واقعي رو نبينين نمي تونين بگين كه ديال آپ تون مثل اون شده. من كه الان 128 وايرلس دارم كاملا متوجه شدم كه Dial up تا اين فرسنگها فاصله داره :D

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
آقا منم شنیدم . ولی یکمی موسق تر و قیمتش 300 هزار تومن هست

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
حالا بحث رایانه:D به جای خودش از دید ما الکتریکیون این کار بدون همکاری مخابرات و دستکاری سیستمهای اونجا و راه گزینی سیگنالها به مجاری فاقد فیلتر و ... امکان پذیر نیست و اگه هم باشه میشه همون DSL!!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از electronic :
حالا بحث رایانه:D به جای خودش از دید ما الکتریکیون این کار بدون همکاری مخابرات و دستکاری سیستمهای اونجا و راه گزینی سیگنالها به مجاری فاقد فیلتر و ... امکان پذیر نیست و اگه هم باشه میشه همون DSL!!
دقيقا الكترونيك جان هميني هست كه شما ميگي. متاسفانه تو ايران وضع اينترنت و دانش مردم از كامپيوتر اونقدر پايينه كه يه همچين كلاه بردار هايي به همين راحتي سر مردم رو شيره ميمالن.
يكي نيست بگه آخه اگه قرار باشه من برم اون دستگاه رو بگيرم تا سرعت خط دايل آپ خودم رو 5 برابر كنم فكر پول تلفن رو نبايد بكنم؟ DSL لااقل پول تلفنش هر چقدر هم كه استفاده كني ماهي ميفته حدود 4500. ولي اين چي؟

بالا