آژانس هواپیماییdaftare shoma
nexpay

سرعت اينترنت بالا با خطوط تلفن معمولي؟

شروع موضوع توسط سجاد ‏4 جولای 2005 در انجمن سخت افزار

1. سجاد

سجاد Registered User

سلام

يه سوال داشتم

يكي از دوستام كه آي اس پي داره گفتش كه يه دستگاهي اومده (البته نه تو ايران) كه سرعت ارتباط با اينترنت رو تا 5 برابر افزايش ميده وبين مودم و سيم تلفن قرار ميگيره و شعار شركت سازنده اش اينه كه چرا دي اس ال ؟
    اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بگه . :happy:
    ممنون

2. daftarekhaterat

daftarekhaterat Registered User

خيلي مبهمه. بيشتر نميدوني؟

3. electronic

electronic Registered User

:blink:حالا بالفرض شعبده ای تو اون جعبه صورت بگیره و همچین کاری رو انجام بده!اینهمه دفتر راه گزینی ریز و درشت رو چی کار میکنه که سیگنالهای خارج از اون محدوده ی خاص رو تضعیف می کنن.به نظر من که امکان پذیر نیست.

4. ooje_asman

ooje_asman کاربر تازه وارد

5. mahdi206

mahdi206 Registered User

من اونجا رو ديدم ، به نظر من همش مسخره بازيه! مثل اينه كه شما بياي سرعت ظاهري كانكشن ديال آپ رو از 56 به 115 برسوني اون پايين هر وقت كه كانكت ميشه مينويسه 115 ! خب اينكه فايده اي نداره بايد يه فايل رو دانلود كنين ببينين ميانگين سرعت دانلود تغييري كرده يا نه.
    اون يارو هم كه اونجا اين ترفند رو مطرح كرد رو يه چيز ديگه تاكيد داشت كه اصلا ربطي به اينترنت نداشت و سرعت shutdown و اجراي برنامه ها رو بيشتر مي كرد كه اونم البته دليل داره.
    تا وقت شما dsl واقعي رو نبينين نمي تونين بگين كه ديال آپ تون مثل اون شده. من كه الان 128 وايرلس دارم كاملا متوجه شدم كه Dial up تا اين فرسنگها فاصله داره :D

6. sinahosting

sinahosting Registered User

آقا منم شنیدم . ولی یکمی موسق تر و قیمتش 300 هزار تومن هست

7. electronic

electronic Registered User

حالا بحث رایانه:D به جای خودش از دید ما الکتریکیون این کار بدون همکاری مخابرات و دستکاری سیستمهای اونجا و راه گزینی سیگنالها به مجاری فاقد فیلتر و ... امکان پذیر نیست و اگه هم باشه میشه همون DSL!!

8. mahdi206

mahdi206 Registered User

دقيقا الكترونيك جان هميني هست كه شما ميگي. متاسفانه تو ايران وضع اينترنت و دانش مردم از كامپيوتر اونقدر پايينه كه يه همچين كلاه بردار هايي به همين راحتي سر مردم رو شيره ميمالن.
    يكي نيست بگه آخه اگه قرار باشه من برم اون دستگاه رو بگيرم تا سرعت خط دايل آپ خودم رو 5 برابر كنم فكر پول تلفن رو نبايد بكنم؟ DSL لااقل پول تلفنش هر چقدر هم كه استفاده كني ماهي ميفته حدود 4500. ولي اين چي؟

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانی