برگزیده های پرشین تولز

سرمايه از شما و دادن سود از ما بدون ريسك از دست دادن پول | با شرايط ويژه

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
گروه تجارت الكترونيك پادينا از سرمايه گذاران عزيز دعوت به همكاري مينمايد.

در اين روش هيچ ريسكي براي از دست دادن پول نيست و شما بعد از يه مدتي اصل پول را به همراه سود اصل پول و سود ماهيانه دريافت ميكند .

مثلا : 1 ميليون تومان ميدهيد و 5ماه اگر نخواستيد كار كنيد بسته به شرايط زماني اين 1ميليوني كه داده بوديد براي شما 1500.000 تومن برگشت داده ميشه + در اين 5 ماه بسته به پولتون ماهيانه سودش را دريافت ميكنيد...

اين روش سرمايه گذاري در سايت هاي معتبر ايراني هست كه شما بسته به ميزان پولي كه سرمايه گذاري ميكنيد % اي از مديريت سايت را بر عهده ميگيريد بدون انجام هيچ كاري مثل اپديت فقط به عنوان مدير هستيد و طبق اون % از درامد ماهانه به شما سود تعلق ميگيره .. تمام كارهاي سايت و ... با ما خواهد بود و ما تشخيص ميديم كه كي و كدوم سايت را بخريم و كي بفروشيم كه سود كنيم !

شايد سايت X را امروز خريديم 3ميليون و شما هم 1.500.000 تومن سرمايه گذاري كرديد شما 50% از كل سايت را شريك هستيد و ماهانه اگر سايت 500 تومن درامدش باشه 250 تومن ماله شماست ! حالا بعد 7 ماه شما ميخوايد بريد كنار از سايت و قيمت اين سايت شده 5 ميليون و به شما به جاي 1.5 ميليوني كه داديد 2.5 ميليون داده ميشه !

سود ماهانه + افزايش اصل پول !

ضرري در كار نيست .

حداقل سرمايه براي شراكت : 800.000 تومان
حداكثر سرمايه : محدوديتي ندارد.

پ.ن : هرچقدر كه سرمايه بيشتر باشه سود و اصل پول بيشتري تعلق ميگيره..

دريافت سود ماهانه هم به جز افزايش اصل پول بسته به سرمايه متغير هست كه
براي اطلاعات بيشتر حتما با اي دي ياهوي ما در تماس باشيد .

Y! : Designer977

موفق باشيد/. ;)

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
گروه تجارت الكترونيك پادينا از سرمايه گذاران عزيز دعوت به همكاري مينمايد.

در اين روش هيچ ريسكي براي از دست دادن پول نيست و شما بعد از يه مدتي اصل پول را به همراه سود اصل پول و سود ماهيانه دريافت ميكند .

مثلا : 1 ميليون تومان ميدهيد و 5ماه اگر نخواستيد كار كنيد بسته به شرايط زماني اين 1ميليوني كه داده بوديد براي شما 1500.000 تومن برگشت داده ميشه + در اين 5 ماه بسته به پولتون ماهيانه سودش را دريافت ميكنيد...

اين روش سرمايه گذاري در سايت هاي معتبر ايراني هست كه شما بسته به ميزان پولي كه سرمايه گذاري ميكنيد % اي از مديريت سايت را بر عهده ميگيريد بدون انجام هيچ كاري مثل اپديت فقط به عنوان مدير هستيد و طبق اون % از درامد ماهانه به شما سود تعلق ميگيره .. تمام كارهاي سايت و ... با ما خواهد بود و ما تشخيص ميديم كه كي و كدوم سايت را بخريم و كي بفروشيم كه سود كنيم !

شايد سايت X را امروز خريديم 3ميليون و شما هم 1.500.000 تومن سرمايه گذاري كرديد شما 50% از كل سايت را شريك هستيد و ماهانه اگر سايت 500 تومن درامدش باشه 250 تومن ماله شماست ! حالا بعد 7 ماه شما ميخوايد بريد كنار از سايت و قيمت اين سايت شده 5 ميليون و به شما به جاي 1.5 ميليوني كه داديد 2.5 ميليون داده ميشه !

سود ماهانه + افزايش اصل پول !

ضرري در كار نيست .

حداقل سرمايه براي شراكت : 800.000 تومان
حداكثر سرمايه : محدوديتي ندارد.

پ.ن : هرچقدر كه سرمايه بيشتر باشه سود و اصل پول بيشتري تعلق ميگيره..

دريافت سود ماهانه هم به جز افزايش اصل پول بسته به سرمايه متغير هست كه
براي اطلاعات بيشتر حتما با اي دي ياهوي ما در تماس باشيد .

Y! : Designer977

موفق باشيد/. ;)
بهتره یک شرحی بدید.جواب این سوالا رو بدید تا حداقل من بتونم رو این پیشنهاد فکر کنم
اینطوری که نمیشه بیاین بگید سرمایه بدید ما سود میدیم در حد تیم ملی!
اصلا شما چه تخصصی دارید که ملت اعتماد کنند آدم کار بلدی هستین؟چند تا سایت خرید و فروش کردید و چقدر سود و ضرر؟
اصلا به نظر شما کار وب اونم از نوع ایرانی ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟کشش داره؟اگه داره چرا؟مثال بزنید

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
خب همینجوری سر ملت گول می مالن دیگه. باید اول اصل سرمایه رو تضمین کنن. دوم باید تکلیف ضرر رو روشن کنن که به سرمایه گذار اثر می ذاره یا نه ؟ بعد اینکه مثال اینا بوی 50 درصد سود میده. این یعنی بعد یه مدت فلنگ رو می بندن و میرن یا از این می گیرن به اون میدن. یکی مونده به آخر فعالیت هرمی در ایران ممنوعه. آخرش هم این نوعی ربا هست و حرامه.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
تايپيك را نزده كه شما عزيزان مارو شرمنده توهين كرديد :D
چرا ميزنيد خب!
يكي يكي بپرسيد منم جواب بدم..

بهتره یک شرحی بدید.جواب این سوالا رو بدید تا حداقل من بتونم رو این پیشنهاد فکر کنم
اینطوری که نمیشه بیاین بگید سرمایه بدید ما سود میدیم در حد تیم ملی!
اصلا شما چه تخصصی دارید که ملت اعتماد کنند آدم کار بلدی هستین؟چند تا سایت خرید و فروش کردید و چقدر سود و ضرر؟
اصلا به نظر شما کار وب اونم از نوع ایرانی ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟کشش داره؟اگه داره چرا؟مثال بزنید

چشم ..
من تخصصم در زمينه تجارت الكترونيكي - خريد و فروش دامين / سايت - تبليغات انلاين
سايت هاي زيادي خريد و فروش كردم كه چند تاشو براتون پ.خ كردم ! ( نبايد اسماشون را اينجا بگم شايد خريدارش الان راضي نباشه ! متوجه ميشيد كه چي ميگم ؟)
شما پ.خ را چك كن به بقيه دوستان بگو سايت ها چرته يا خوبه..
بستگي به سايت داره ! سايت چرت و پرت و به اصطلاح زرد و تكراري جواب نميده ! اما سايت هاي تاپ جواب ميده..
ما سايت هاي تاپ ايراني را از مديرانشون كه به علت سربازي يا ... ميخوان ول كنن ارزان تر ميخريم و روش كار ميكنيم و به حد تيم ملي ميرسونيم ! بعدش تبليغات ميگيريم كه همه اين كارها با ماست .

بازم سوالي بود در خدمتم..

خب همینجوری سر ملت گول می مالن دیگه. باید اول اصل سرمایه رو تضمین کنن. دوم باید تکلیف ضرر رو روشن کنن که به سرمایه گذار اثر می ذاره یا نه ؟ بعد اینکه مثال اینا بوی 50 درصد سود میده. این یعنی بعد یه مدت فلنگ رو می بندن و میرن یا از این می گیرن به اون میدن. یکی مونده به آخر فعالیت هرمی در ایران ممنوعه. آخرش هم این نوعی ربا هست و حرامه.

اصل پولشون را تضمين ميكنيم! و جايي براي فرار هم نداريم..
ضرري در كار نيست ... اينجا ما يه سايتي را ميخريم كه سايت هم پايين نمياد ميره بالا پس جاي ضرر نداره اگرم داشت ضرر با ماست..
من نگفتم 50% سود پولتون را ميدم :blink:
حتي من % اي از سود را نگفتم تا به قولي ربا يا حرام نشه و بدقولي چيزي نباشه..
اون چيزي كه شما ميگي هايپه و هرمي اينا اصلا ربطي به اين نداره كه..
ما اينجا از سرمايه گذار سرمايه ميگيريم و بسته به ميزاني كه داده در سايت شريك ميشه و پسورد ها ... را در اختيارش ميذاريم ! هر چيزي كه لازم باشه.. يعني جاي فراري براي ما نيست.

;)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
الان کسی که پول رو میده فقط پول رو میده همین؟
بعدش سود چطوری یعنی یک ماه بعد اینکه پول دادیم سود میگیریم یا نه ؟

درمورد این
خوب یکی 800 تومان میده چطوری حساب میشه؟ یعنی توی این سایت 3میلیونی حساب نمیاد توی یک سایتی که 1600 میخرید سهیم است؟

یا نه سهم بندی میکنی

مثلا 10 نفر شرکت کردند هرکی یک مقداری دادند وتقسیم به نسبت بعدش میگید اینقدر از این چند سایتی که خریدیم درامد در امده نسبت به سهم سود رو رو میدید؟خودتون چیش رو برمیدارید؟

فقط اینجا سرمایه گذار هستیم پس؟
این پول چند وقت باید پیش شما باشه حداقل؟شاید یکی بعد 2ماه بخواد پول رو پس بگیره؟

اصل پول که کم 100درصد نمیشه زیاد هم میشه علاوه بر سود؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام.. مهيار جان خوبي عزيز؟

اقا در خدمتم..;)

الان کسی که پول رو میده فقط پول رو میده همین؟
بعدش سود چطوری یعنی یک ماه بعد اینکه پول دادیم سود میگیریم یا نه ؟

بله شما فقط پول را ميديد ! همه كاراي سايت و ... با ماست.
بله بعد از 1 ماه سرمايه گذاري سود داده ميشه..

درمورد این
خوب یکی 800 تومان میده چطوری حساب میشه؟ یعنی توی این سایت 3میلیونی حساب نمیاد توی یک سایتی که 1600 میخرید سهیم است؟

یا نه سهم بندی میکنی

مثلا 10 نفر شرکت کردند هرکی یک مقداری دادند وتقسیم به نسبت بعدش میگید اینقدر از این چند سایتی که خریدیم درامد در امده نسبت به سهم سود رو رو میدید؟خودتون چیش رو برمیدارید؟

بستگي داره الان چه سايتي در نظر باشه قيمتش 4 ت باشه 2 ت باشه يا ... ! هر قيمتي باشه و شما هر چي بذاريد % گرفته ميشه .. مثل 3 ميليون باشه و شما 1 ميليون بديد 33% از سايت ماله شماس و تو سودش اون مقدار شريكيد و بعد از جدايي از ما اگه سايت را بفروشيم 33% از پول سايت ماله شماست..

فقط اینجا سرمایه گذار هستیم پس؟

بله..

این پول چند وقت باید پیش شما باشه حداقل؟شاید یکی بعد 2ماه بخواد پول رو پس بگیره؟

3 ماه حداقل بايد باشه تا سايت يكمي جا بگيره..

اصل پول که کم 100درصد نمیشه زیاد هم میشه علاوه بر سود؟

بله در پست 1 هم گفتم...
شايد بعد از 3 ماه سايتي كه 3 ميليون خريديم و شما 1 تومن داديد سايت را 5 تومن فروختيم و شما 1 ميليون و خورده اي گيرتون اومد..
اما بعد 7 ماه سايت را 7 تومن شايد فروختيم..
هرچي زمان بگذره ارزش سايت ميره بالا و اصل پولتونم ميره بالاتر + سود ماهانه...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بستگي داره الان چه سايتي در نظر باشه قيمتش 4 ت باشه 2 ت باشه يا ... ! هر قيمتي باشه و شما هر چي بذاريد % گرفته ميشه .. مثل 3 ميليون باشه و شما 1 ميليون بديد 33% از سايت ماله شماس و تو سودش اون مقدار شريكيد و بعد از جدايي از ما اگه سايت را بفروشيم 33% از پول سايت ماله شماست..

...

ممنون

یعنی چی؟ بعد از جدایی اگر فروختید؟
یعنی 1میلیون گذاشتم حالا بخوام جدا بشم این یک میلیون اول میدید و بعد هروقت سایت فروختید هرچند فروختید نسبت به سهم میدید که فکنم این کار نباشه یا اینکه 100% زمانی که کسی بخواد جدا بشه همان زمان نمیشه سایت رو فروخت ویا شاید شماها نخواهید بفروشید چطوری قیمت روز اون سایت رو حساب میکنید؟(برداشت بد نشه)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
ممنون

یعنی چی؟ بعد از جدایی اگر فروختید؟
یعنی 1میلیون گذاشتم حالا بخوام جدا بشم این یک میلیون اول میدید و بعد هروقت سایت فروختید هرچند فروختید نسبت به سهم میدید که فکنم این کار نباشه یا اینکه 100% زمانی که کسی بخواد جدا بشه همان زمان نمیشه سایت رو فروخت ویا شاید شماها نخواهید بفروشید چطوری قیمت روز اون سایت رو حساب میکنید؟(برداشت بد نشه)

قيمت روز سايت محاسبه ميشه و همون % اي كه سرمايه گذاشتيد ما نسبت به قيمت پولتون را پس ميديم !

بعد از 3 ماه حداقل...

بعد از درخواست جدايي شما حداكثر تا 10 روز پول شما پس داده ميشه ..:)

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
1. برگشت اصل پول را چطوری تضمین می کنید ؟

2. اگه ضرر کردید سرمایه گذار هم تو ضرر شریکه ؟

3. این 3 ماه حداقل یعنی چی ؟ یعنی حداقل پول من باید 3 ماه دستتون باشه؟ حتی اگر بعد 1 ماه انصراف بدم ؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
1. برگشت اصل پول را چطوری تضمین می کنید ؟

2. اگه ضرر کردید سرمایه گذار هم تو ضرر شریکه ؟

3. این 3 ماه حداقل یعنی چی ؟ یعنی حداقل پول من باید 3 ماه دستتون باشه؟ حتی اگر بعد 1 ماه انصراف بدم ؟

1. برگشت اصل پول يه چيزي روشنه ... مثل فاركس يا .. نيست كه سرمايتون ندونيد كجاست و از بين بره يا ...
يه سايت معلوم و مشخص هست كه شما درصدي از اون را شريكيد و پسورد و .. ان را مثل من در اختيار داريد .
2. ضرري در كار نيست ! اگرم ضرر باشه همش با منه..
3. بله سرمايه گذاري حداقل بايد 3 ماهي صورت بگيره ..

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
خوب اومدیمو سایت به ضرر خورد خریدار هم نداشت شما هم جا خالی کردید اونوقت علی میمونه با چنتا یوزر و پسورد
در ضمن ارزش سایت که میخرید چه کسی تعیین میکنه شما/؟ یا یه جایه معتبر ........

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
خوب اومدیمو سایت به ضرر خورد خریدار هم نداشت شما هم جا خالی کردید اونوقت علی میمونه با چنتا یوزر و پسورد
در ضمن ارزش سایت که میخرید چه کسی تعیین میکنه شما/؟ یا یه جایه معتبر ........

1. سايت ضرر داشته باشه كه نميشه ما پول شمارو كامل برميگردونيم !
سايت مثل فاركس نيست كه هرروز بازديد و ... ميره بالا ! بر اساس تجربه ي چند ساله ميگم !

2. ارزش سايت را فروشنده يه چيزي ميگه ! منم بررسي ميكنم و هر كسي كه شما صلاح دونستيد تاييد كنه ! مشكلي نيست هرچي ارزون باشه براي ما بهتره براي خريد .

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
shemshad جون امیدوارم موفق بشی

اگه پول داشتم به خدا می دادم چون می دونم تو کار خرید و فروشه سایتی خیلی وقته

کارت درسته

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
shemshad جون امیدوارم موفق بشی

اگه پول داشتم به خدا می دادم چون می دونم تو کار خرید و فروشه سایتی خیلی وقته

کارت درسته

ممنون پولكي جان لطف داري..

دوستان سوالي بود درخدمتم..

الان چند تا پروژه خوب با سود دهي بالا داريم با ما تماس بگيريد ;)

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
فکر میکنم از اولین نفراتی باشم که با شما کار میکنم . کارت درسته . چون میدونم واردی و ضرر نمیکنه !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
فکر میکنم از اولین نفراتی باشم که با شما کار میکنم . کارت درسته . چون میدونم واردی و ضرر نمیکنه !

ممنون امين جان لطف داري...;)

------------------------------

دوستان عزيز براي يك پروژه عالي اقدام كنيد :

1. بدون از دست دادن پول
2. اختيارات كامل پولتون
3. اختيار كامل سايت
4. تضمين كتبي
5. بالاي 20% سود ماهيانه
6. افزايش اصل سرمايه

براي اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد..:)

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
ادیت: در حال حاضر فعلاً تایید نمیکنم...

Last edited:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
من هم ایشون رو تایید میکنم
احتمالاً تا 2 ماهه دیگه یه همکاری کوچیک داشته باشیم در مورد اون سایتهایی که اسم بردم چون به کمکت نیاز دارم
ممنون

سلام..

ممنونم تهران نت عزيز .. شرمندم ميكنيد..
براي اون سايت ها هم در خدمتم...:blush:

بالا