برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري با تضمين اصل سرمايه و سود ماهيانه

fs2005_qi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که با ایشون کار کردن و تائیدشون میکنن هم لطفا بگن

با سلام خدمت دوستان گل ایران تولز و خسته نباشید و خدا قوت خدمت آقای مصطفی فلاحی به پاس زحمات فراوانشون.
من حدود 1 سال که با جناب فلاحی کار میکنم و چیزی جز خوش حسابی و صداقت از ایشون ندیدم
مدت کوتاهی هم هست که در اینجا عضوم و با یک لینک رفرال قصد معرفی ایشون را به دوستان داشتم که شاید بعضی از عزیزان دیده باشن

Last edited:

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
پتان شما هم با ایشون کار میکنی؟

توی کدوم قسمت سرمایه گذاری کردی؟

منصور جان من خودم سرمایه گذاری از طریق این شرکت نداشتم اما صاحب شرکت مصطفی فلاحی عزیز را خیلی وقته می شناسم ... از اساتید فارکس هستن. گرفتن سود ماهیانه 5% در فارکس کاریه که از عهده کسیکه چند ساله توی بازار هست به راحتی آب خوردن برمیاد.
من نیازی به سرمایه گذاری با سود ماهیانه 5% ندارم چون خودم خیلی بیشتر از فارکس در میارم اما اگر ایشون را تایید کردم به خاطر شناختی هست که ازشون دارم .
امیدوارم دوستان به جای گذاشتن پول در بانک جایی سرمایه گذاری کنن که لا اقل ارزش اصل پولشون با این تورم نجومی از بین نره.
Good Luck To All
سوری فور اف تاپیک

saman_tejarat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از لطف دوستان
بله گرفتن 5% گرچه ميتونه كار راحتي باشه اما مداوم بودن و نگه داشتن آن مهم تر از گرفتنش هست
ما هم ريسك كار را به حدي پائين قرار داديم كه جاي هيچگونه نگراني نباشد.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور جان من خودم سرمایه گذاری از طریق این شرکت نداشتم اما صاحب شرکت مصطفی فلاحی عزیز را خیلی وقته می شناسم ... از اساتید فارکس هستن. گرفتن سود ماهیانه 5% در فارکس کاریه که از عهده کسیکه چند ساله توی بازار هست به راحتی آب خوردن برمیاد.
من نیازی به سرمایه گذاری با سود ماهیانه 5% ندارم چون خودم خیلی بیشتر از فارکس در میارم اما اگر ایشون را تایید کردم به خاطر شناختی هست که ازشون دارم .
امیدوارم دوستان به جای گذاشتن پول در بانک جایی سرمایه گذاری کنن که لا اقل ارزش اصل پولشون با این تورم نجومی از بین نره.
Good Luck To All
سوری فور اف تاپیک
خیلی عالیه

البته من قصد داشتم در سرمایه گذاری مشترک با ایشون همکاری کنم

فعلا اما نه!

چون عقل حکم میکنه که پولم بیشتر بشه و نیمی از اون یا یک سومش رو در این شرکت سرمایه گذاری کنم

fs2005_qi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان آگهی سامان تجارت رو امروز تو روزنامه آگهی جام جم دیدم همشهریهای یزدی گل میتونن امروز از روزنامه فروشی ها تهییه کنن

attachment.php

فایل های ضمیمه

• DSC02532.JPG
    DSC02532.JPG
    471.8 KB · نمایش ها: 63
Last edited:

fs2005_qi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم استیمنت حسابم رو میذارم تا دوستان بیشتر با نحوه کار آقای مصطفی فلاحی آشنا بشن
البته این حساب نوع دوم (مدیریت حساب ) هستش
ممنون و متشکر جناب فلاحی

attachment.php

استیتمنت حساب 84% سود

مشاهده پیوست DetailedStatement2.zip

فایل های ضمیمه

• raheleh.jpg
    raheleh.jpg
    203.2 KB · نمایش ها: 64
Last edited:
بالا