برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در گروه تجاری گالف

وضعیت
موضوع بسته شده است.

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آااااااخخخخخخخخ من تا صبح دیگه مردم از خنده... خدا بهش رحم کنه ولی محاله بزارم این شرکت به گندکاریهاش ادامه بده .... می بینیم ... می بینیم
دوستان وقتی 15000 نفر دارن سود می گیرن شما نمی تونید بگین که سود ده نیست یا نمی ده یا اینکه دیر داده و توش شبهه ای پیدا کنین من تعجب می کنم که چرا دوستان بر روی عقایدشون پافشاری می کنن ، کوئست رو کمتر کسی هست که نمی شناسه کوئست مال ایران نبود ولی از تو ایران بود که به اوج شکوفایی رسید و از ایران به اکثر نقاط جهان صادر شد .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوستان وقتی 15000 نفر دارن سود می گیرن شما نمی تونید بگین که سود ده نیست یا نمی ده یا اینکه دیر داده و توش شبهه ای پیدا کنین من تعجب می کنم که چرا دوستان بر روی عقایدشون پافشاری می کنن ، کوئست رو کمتر کسی هست که نمی شناسه کوئست مال ایران نبود ولی از تو ایران بود که به اوج شکوفایی رسید و از ایران به اکثر نقاط جهان صادر شد .
ما نمیگیم نمیده الان میده ولی چند وقت بعد دیگه نمیده
اون موقع شاید شما سرمایتو کشیده باشی بیرون ولی کسایی که تازه عضو شدن و با هزار آرزو گول حرفای قشنگ شمارو خوردن و با قرض و بد بختی پول جور کردن ضرر اصلی رو میکنن

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
عزیز حرف بیخود نزن

چی میگی تو ایران اوج گرفت

دوما کمپانی که از اول تا اخرش دروغ بگه پولم بده به درد نمی خوره

دو بار من رفتم به پریزنت این گالف

تو هر دو بار هم روی طرف رو کم کردم

من خودم تو 4 تا نتورک کار کردم

و الانم هیچی کار نمی کنم

چون به درد نمی خوره

شما که می گی تو سه تا تالار جلسه گذاشتیم

ما خودمون برا امپاوریسم 2 بار تو تالار رفتیم

تالار رو به اسم یه چیزه دیگه می گیرن

بعد می یان اونجا از شرکت صحبت می کنن

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
100 تا سوال بی جواب داری باز هم از روو نمیری؟بابا تو دیگه کی هستی؟ ترمیناتور؟مرد آهنی؟بت من؟رابین هود؟ سنگ پا قزوین؟:lol:

تو سیاست گالف این نبوده یه وبسایت اصلی داشته باشه تو دنیا که به غیر از ایرانی ها خدمت کنه؟

اي آقا
علي جان از شما بعيد بود
هرچي اين بوش اوباما و مككين و سياستمداران اجنبي غرب زده از فرنگ برگشته داهاتي بيسوات كم سوات بي عقل و بي شعور غربي با ايراني ها بدن اين مديران مهربان دلسوز پاك منظم مرتب يا سوات فهميده با شعور گالف عاشق ايراني ها و پولهاشونن
واقعا من دست اين دوستان را ميفشارم:lol:

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
اگه يكم وجدان داشتي جلوي ضرر و الان ميگرفتي
نيميگم براي خودت رفرال جمع نكن ولي بگو به هم اين سايت هايپ پونزي با 100% ريسك معلوم نيست فردا باشه
اونوقت هركي كه پول داد پولشو خوردن ديگه ناراحتي نداره

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

شکوفایی ؟ بپا نری..:lol:

بابا از این 1500 نفر که تاحالا فقط 2 نفر اش تو کل دنیا پیدا شدند یکی شما بودی که 100 تا بلاگ ساختی و همش تو گوگل هست..یکی هم این بنده خدا مدیریت محترمه پاکت پی سی که اصلآ غیب شد..
راستی این سایت در ماه 1500 نفر بازدید نداره چطوری 1500 نفر عضو اش هستند؟ یحتمل اکانت هاشون رو دادن دست شما دیگه زحمت همه چیزش که با شما بوده اینم روووش...نکنه سودشم خودت برمیداری؟
خداییش این همه تلاش و کوشش و پشتکار جایزه داره..
این زوری که داری باسه کلاه برداری میزنی روی یه دمبل زده بودی الان قهرمان سنگین وزن جهان شده بودی..

راستی چرا چرندیات تلاوت میکنی؟ مگه نمیگی عمرییییییییه تو پی تی بودی ..این یوزرت که 30 روز ش هم نیست......
خب یوزر اصلی ات رو بگو ملت باهات آشناتر بشند..میترسی؟ ترس نداره که یه چیزی میخواد که لای پای هر کسی نیست..:lol:

راستی اگه دیدم زیادی ادعات شد آمار سایت رو کامل رو میکنم..کار رو به اینجاها نکشون من خودم ختم دامین و سایت بازی هستم..این یه هشدار کوچولو بود جدی بشه عملی آبرو ریزی میکنم..

اي آقا
علي جان از شما بعيد بود
هرچي اين بوش اوباما و مككين و سياستمداران اجنبي غرب زده از فرنگ برگشته داهاتي بيسوات كم سوات بي عقل و بي شعور غربي با ايراني ها بدن اين مديران مهربان دلسوز پاك منظم مرتب يا سوات فهميده با شعور گالف عاشق ايراني ها و پولهاشونن
واقعا من دست اين دوستان را ميفشارم:lol:

آره یحتمل این گالفی ها امداد غیبی هستند که برای کمک به ما اومدند..
بچه ها متشکریم؟:lol:

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
راستی اگه دیدم زیادی ادعات شد آمار سایت رو کامل رو میکنم..کار رو به اینجاها نکشون من خودم ختم دامین و سایت بازی هستم..این یه هشدار کوچولو بود جدی بشه عملی آبرو ریزی میکنم..
اوه اوه اينجا مزين به تهديد علي آقا شد
ميخواي الان آدرس شركتو بده من فردا احتمالا ميخوام برم كلانتري اونجا اسم شركت شما رو هم ميدم بهشون شايد يه فرجي شد شما از رو رفتين
اين همه هايپ داره كار ميكنه ولي هيچ كدومشون اين همه ادعا نداره برين تو سايت مانيتورينگ تبليغ كنيد اونجوري كار كنيد
اونجوري حداقل ماهيت كلاهبرداري سايت مشخص ميشه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
d_ali با شما هستم ، نمیخواد برا من یکی لات بازی دربیاری ، وقتم رو زیاد میگیری برو تحقیق کن درباره من بعد بیا با من صحبت کن ....

اینبار رو میگذرم ، دفع دیگه لات بازی در آوردی برای همیشه بن هستی....

درباره دوستان، این شرکت برای بابای من هست ، وجود سرمایه گذاشتن دارید بیاین بزارید ، ندارید ،خوش گذشت ، خودم زمانتش میکنم با هر نوع سفته و چکی که شما بگید ، تو هر کجا .... من ماهی 10% بهتون تقدیم میکنم ، این بحث ها رو دیگه نداره ، بابام بیکار بود رفت این شرکت رو زد ، گفته از هرکی خوشت آمد بیار من بهش پول بدم مفتی

پ.ن:شروین جان احترام شما برا بنده واجب هست ، این رو برای ورودی های 2008 نوشتم که هنوز نمیدونن با کی حرف میزنند و طرفشون کی هست ، .....چاکر آقا شروین هم هستیم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
d_ali با شما هستم ، نمیخواد برا من یکی لات بازی دربیاری ، وقتم رو زیاد میگیری برو تحقیق کن درباره من بعد بیا با من صحبت کن ....

درباره دوستان، این شرکت برای بابای من هست ، وجود سرمایه گذاشتن دارید بیاین بزارید ، ندارید ،خوش گذشت ، خودم زمانتش میکنم با هر نوع سفته و چکی که شما بگید ، تو هر کجا .... من ماهی 10% بهتون تقدیم میکنم ، این بحث ها رو دیگه نداره ، بابام بیکار بود رفت این شرکت رو زد ، گفته از هرکی خوشت آمد بیار من بهش پول بدم مفتی

پ.ن:شروین جان احترام شما برا بنده واجب هست ، این رو برای ورودی های 2008 نوشتم که هنوز نمیدونن با کی حرف میزنند و طرفشون کی هست ، .....چاکر آقا شروین هم هستیم
سلام حسین جان
مخلصم

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

جمعش کن تابلو که اون گیییگ هم خودت هستی.
ملت رو سر کار گذاشتی 4 تا دلیل نمیتونی بیاری که سایت ایرانی نیست.. اومدی کلاه برداری میکنی ..دست پیش هم میگیری که پس نیوفتی...من منتظرم من رو بن کن فکر میکنی من مثل 4 تا عقده ای سایت ندیده هستم؟ یا فروم ندیدم تو عمرم؟ حرف حق همیشه جواب نداره...من منتظر دلایل ت موندم که چیزی رو نکردی..
+اگه به چک هست بیا من خودم 10 تا چک برگشتی بهت بدم شما برو فقط پاسشون کن...10% اشم باشه برا امثال خودت..

لات بازی؟ اینقدر بهت برخورده؟ چیزی که هست..این شرکت کلاه برداره 4 نفر هم که هر رو از بر تشخیص میدند میفهمند ..
عجیبه که سیاست پرشین تولز اینجا عوض میشه (یه کارتونی بود میگفت میو میو عوض میشه) و این تاپیک مثل بقیه شرکتهای هرمی بسته نمیشه..یعنی چی؟

راستی من چند ماهی هست درخواست دادم بن بشم هیچ کی من رو دوست نداره خواسته ام رو اجابت نمیکنه.. خوشحال هم میشم شما من رو بن کنیند..ولی از اون جهت چون جواب های ...هوی هست منم یه جوری جدید تلافی میکنم مثلآ هر روز giig1982 رو میزارم زیر داس اتک..دیگه سرورش مشخص چی هست:lol:
اونوقت حظوری هی بشید band is limited error 500 رو نشون ملت بده حالش رو ببرند...
چطوره معامله کنیم؟

:lol:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
جمعش کن تابلو که اون گیییگ هم خودت هستی.
ملت رو سر کار گذاشتی 4 تا دلیل نمیتونی بیاری که سایت ایرانی نیست.. اومدی کلاه برداری میکنی ..دست پیش هم میگیری که پس نیوفتی...من منتظرم من رو بن کن فکر میکنی من مثل 4 تا عقده ای سایت ندیده هستم؟ یا فروم ندیدم تو عمرم؟ حرف حق همیشه جواب نداره...من منتظر دلایل ت موندم که چیزی رو نکردی..
+اگه به چک هست بیا من خودم 10 تا چک برگشتی بهت بدم شما برو فقط پاسشون کن...10% اشم باشه برا امثال خودت..

لات بازی؟ اینقدر بهت برخورده؟ چیزی که هست..این شرکت کلاه برداره 4 نفر هم که هر رو از بر تشخیص میدند میفهمند ..
عجیبه که سیاست پرشین تولز اینجا عوض میشه (یه کارتونی بود میگفت میو میو عوض میشه) و این تاپیک مثل بقیه شرکتهای هرمی بسته نمیشه..یعنی چی؟

راستی من چند ماهی هست درخواست دادم بن بشم هیچ کی من رو دوست نداره خواسته ام رو اجابت نمیکنه.. خوشحال هم میشم شما من رو بن کنیند..ولی از اون جهت چون جواب های ...هوی هست منم یه جوری جدید تلافی میکنم مثلآ هر روز giig1982 رو میزارم زیر داس اتک..دیگه سرورش مشخص چی هست:lol:
اونوقت حظوری هی بشید band is limited error 500 رو نشون ملت بده حالش رو ببرند...
چطوره معامله کنیم؟

:lol:

اوه اوه منو ترسوندی بابا....

فقط بدون من اون یکی نیستم ، شما هم الان بن میشید ، خواهش میکنم این سایت رو داس اتک کنید ببینیم شما چقدر حالیتون هست ، اگر اینکار رو کردید بنده شما رو از بن درمیارم

موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خب حاج حسین بیا جواب ملت رو بده ملتفت شن اینجوری هم شرکت پیشرفت میکنه اگه هدف بزرگی داشته باشه هم کسانی که مایل به سرمایه گزاری هستن بدون دلهره سرمایه گزاری می کنن هم یکی مثل من چند هزار نفر وارد می کنه پولی به جیب بزنه...
بحث اصلا سر لات بودن ملات بودن نیست که حسین جان... چند تا سوال پرسیدن که جواب نداد اقای گیگ اینوست برای همین یه کم مشکوک شدیم که شخصی که اهداف بزرگی در سر داره در یه شرکت سرمایه گزاری کرده سود هم میگیره براش عضو هم جمع میکنه چطور نمیتونه بگه چرا منبع خارجی برای گیگ نیست و تمام بازدید کننده ها از ایران هستن؟ چطور مالیات بر درامد افزوده رو ربط میده به وبلاگ نویسی و کمبود مرجع؟ آخی شما خودتو بزار جای ما چی فکر میکنی؟

دوست عزیز ، من دارم به شما میکم نمیشه هر حرفی رو اینجا زد ...

من با گفته دوستان مخالفت نکردم ، فقط منکر این هستم که سایت گلاه برداری میکنه....(حداقل تا اونجایی که بنده تو جریان هستم)

باز میکم ، به جای این بحث ها 2 تا راه هست یکی اینکه از من بیاین چک یا سفته بگیرید(همونی که خودتون گفتید بعد زیرش زدید) نگران نقد شدنش هم نباشید یه ذره این فروم رو زیر رو رو کنید میفهمید که حداقل از نظر مالی تو چه سطحی هستم... و راه بعدش هم اینکه بیاین همدیگر رو ببینیم ، اگر ارزش داشته باشه رقم سرمایه گذاری من زیر رو روی شرکت رو توضیح میدم بهتون ولی همین جوری شرمنده و شما میتونید هر جور که دوست دارید فکر کنید...

در هر صورت من 20% میگیرم به جز پلن 2 و3 ...

بنده آقای giiginvest نیستم ، اینقدر برا خودم کسی هستم که با یه ای دی حرفها مو بزنم ونیاز به ای دی دیگه نداشته باشم ، باز میگم تحقیق کنید تا با روحیه من بیشتر آشنا شید

این دوستمون هم تا زمانی که سایت giig1982 رو داس اتک نکنه بن خواهد بود ;)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
عجب .... خیلی جوابات جامع و کامل بود ... به هر حال ممنون از وقتی که گذاشتی پاسخ دادی و همچنین در مقابل انتقاد یک نفر رو بن کردی ... ممنونم

خواهش میکنم...میدونم جوابام کامل نبود ولی نمیتونم اینجا چیزی بکم.......من برا انتقاد این پسر رو بن نکردم ، برا لات بازی که در آورد این کار رو کردم ، اول با تیکه تو پست 80 به بعد تیکه میندازه و فکر میکنه.......

اینجا داره صحبت از هک و ddos میکنه !!!! و همین طور تهدید....

یه چند وقتی هم خودش درخواست داده بود .... به نظر شما کافی نیست برای بن شدن یه نفر؟؟؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اینجا همه کاره دیوید و فتوکپی عزیز هستند ...هر چی این دو عزیز دستور بدن من انجام میدم .... ولی حقش بود خدایی ، منم نمیدونم مشناسی یا نه ، کسی نیستم که برم تو کار کل و این حرفها ولی هر کس اونقدر که دوست داره بهش احترام بزارند رفتار میکنه....

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
ببين مدير انجمن پاكت پيسي
هركي هستي واسه خودتي منم ميخواي رزومه خودمو بگم؟؟؟
بحث و الكي شخصي نكن
ميگم اگر فقط يكم فقط يكم نه خيلي زياد وجدان داشتين شما ها كه هي دارين كلاه برداري رو تو يه جاي مثلا عمومي تبليغ ميكني الان راستشو ميگفتي
من خودم خواستم سرمايه گذاري كنم تو سايت همين ديروز تازه رفتم سرچ كردم فهميدم مثل بقيه هايپ ها يه سايت پونزي (پونزي كه ايشالا ميدوني چيه؟) و ريسكش 100% و اينجوري كه داره تبليغ ميشه بجز دروغ گوئي هيچي نيست !!!!!
اگه واقعا انقدر كه از شخصيتت تعريف كردي منظورت همين دروغ گفتن هاته براي سر كيسه كردن مردم بهت تبريك ميگم . و گرنه واقعيت و بگو
همينجور كه ميبيني من 1 سال تو سايت عضوم كه نزديك 25 تا از اين 50 تا پستمو تو 1 ماه گذشته دادم ميبيني كه اصلا برام اهميتي نداره كه بن بشم بن نشم باشم تو سايت نباشم تو سايت پست بدم پست ندم
هر كسي نونه قلبشو ميخوره امروز سر چند نفرو كلاه گذاشتي فردا يكي يجاي ديگت يه چيز ديگه ميزاره:lol:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
shahi33 لطفا مودب باش من به شما توهین نکردم که شما میخواین به من اینکار رو کنید.....

با کسی بحثی نکردم ... گفتم هر کی شک داره من حاضرم تضمین بدم ... اون چیزی که قبول داشته باشه و ...... من شروع کردم به اینکه اسم کسی رو مسخره کنم ؟؟؟ یا اینکه ادعا کنم سایت کسی رو بیارم پائین ؟؟؟و.......

اگر واقعا وجدان داشتید یه بار دیگه پست زدن اون دوستتون و همین طور خودتون رو بخونید ببینید با چه لحنی زده شده...

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
باشه
اون كه بن شده فعلا منم ميرم ولي برميگردم دوست عزيز ببينم چند وقت ديگه بازم حاضري تضمين بدي؟؟
اگر واقعا حق با شما باشه من ميام اينجا همه پست هامو پاك ميكنم .
به سود امروزت نگاه نكن بيا الان من هايپ بهت معرفي ميكنم تا 20 روز هم بهت تضمين ميدم ولي نميگم كه اين فلان و بهمانه فقط ميدونم كه تا 20 روز ديگه قراره سود بده بعدش جمع كنه
شما هم حقيقتو بگين اين سايت هم مثل بقيه هايپ ها تا ... جمع ميكنه ميره:):blink:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا