برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در گروه تجاری گالف

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
پاتوقشونو من پیدا کردم ! حالا بیان اینجا جواب بدن اگه جواب نگرفتم میرم اونجا می پرسم ازشون : دی

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
30ndso6.jpg

سلام به شما، هم­کاران حال و آینده!
به روزهای پایانی ماه نزدیک می­شویم. آن هم در شرایطی که تنها با کمی تلاش می­توان بر نخستین پله­ی رسیدن به آزادی مالی در گالف گام گذاشت! روزهای بسیار خوب و بزرگی در راهند و همه­چیز بستگی به ما دارد ...
چه ­گونه تصمیم بگیریم
چه گونه بر ترس­های خود غلبه کنیم
چه ­گونه مطابق سیستم عمل کنیم
چه ­گونه هدف داشته باشیم
و چه ­گونه شخصیت خود را رشد دهیم ...
دوستان، گالف می­تواند آخرین فعالیت اقتصادی باشد که در زندگی­مان به آن نیاز داریم و می­تواند ما را برای همیشه بیمه کند؛ و قطعاً برای عده­ای این اتفاق می­افتد. در مقابل، عده­ی دیگری نیز هرگز این موقعیت را درنمی­یابند و به هزار دلیل، به گالف نمی­پیوندند و عده ­ی دیگر نیز خودشان سرمای ه­گذاری می­کنند؛ به سود ماهیانه ­شان قناعت می­کنند؛ مطابق ترس­هایشان رفتار می­کنند و هرگز گالف را وسیله ­ی رسیدن به آزادی مالی نمی­پندارند!

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا بیا جواب ملت رو بده... دیگه اون روش جواب نمیده لووووووول
درود بر شما و تشکر از پیگیرهاتون
کسایی که گالف رو به عنوان جایی سیف انتخاب می کنن $ رو خوب می شناسن و یا شناختن ، یکی می خواد یکی نمی خواد از پول بدش می اد ،اگر مایل هستید یک بار حضوری همدیگر رو ببینیم .

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اووووووووووف که عجب جای safe ای...
حالا که اینطوری شد من 4 تا آپشن میزارم:
1- یه نفر جواب بده
2- پستهات رو پاک کنی حالا که نمیتونی حرفهات رو ثابت کنی
3- من ریپورت کنم یکی از ادامین/مدیران گرامی تاپیک رو پاک کنند
4- من رو به خاطر رک بودن بن فرمایید و منم این لینک رو ببرم به عنوان شرکتهای هرمی مخابراط و دوباره فیلتر بازی شروع بشه..

حالا به قول خارجکی بودن خودتون:
YOU CHOOSE

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
30ndso6.jpg

سلام به شما، هم­کاران حال و آینده!
به روزهای پایانی ماه نزدیک می­شویم. آن هم در شرایطی که تنها با کمی تلاش می­توان بر نخستین پله­ی رسیدن به آزادی مالی در گالف گام گذاشت! روزهای بسیار خوب و بزرگی در راهند و همه­چیز بستگی به ما دارد ...
چه ­گونه تصمیم بگیریم
چه گونه بر ترس­های خود غلبه کنیم
چه ­گونه مطابق سیستم عمل کنیم
چه ­گونه هدف داشته باشیم
و چه ­گونه شخصیت خود را رشد دهیم ...
دوستان، گالف می­تواند آخرین فعالیت اقتصادی باشد که در زندگی­مان به آن نیاز داریم و می­تواند ما را برای همیشه بیمه کند؛ و قطعاً برای عده­ای این اتفاق می­افتد. در مقابل، عده­ی دیگری نیز هرگز این موقعیت را درنمی­یابند و به هزار دلیل، به گالف نمی­پیوندند و عده ­ی دیگر نیز خودشان سرمای ه­گذاری می­کنند؛ به سود ماهیانه ­شان قناعت می­کنند؛ مطابق ترس­هایشان رفتار می­کنند و هرگز گالف را وسیله ­ی رسیدن به آزادی مالی نمی­پندارند!
دوست عزیز بعد از جمع کردن شرکتم میای واسه مال باختگان اینقدر قشنگ صحبت کنی؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
درود بر شما و تشکر از پیگیرهاتون
کسایی که گالف رو به عنوان جایی سیف انتخاب می کنن $ رو خوب می شناسن و یا شناختن ، یکی می خواد یکی نمی خواد از پول بدش می اد ،اگر مایل هستید یک بار حضوری همدیگر رو ببینیم .
من دلار رو خوب میشناسم و به همین دلیل میدونم این گالف اصلا جای امنی نیست
خواهید دید
همانطور که قبلا به بقیه سر بقیه شرکتا اثبات شد

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- یه نفر جواب بده
4- من رو به خاطر رک بودن بن فرمایید و منم این لینک رو ببرم به عنوان شرکتهای هرمی مخابراط و دوباره فیلتر بازی شروع بشه..

YOU CHOOSE

درود بیکران بر شما
من بشما حق میدم که ... شنیدن کی بود مانند دیدن . گالف خیلی بیشتر از این حرفها قدرت داره سایت اینوست ، غیر قانونی و داره به کل پایه های مملکت از نظر اقتصادی ضربه می زنه حتی مخابرات نیومده کوچکترین کار که فیلتر کردن هست رو انجام بده . ضرر نمی کنی اگه یه بار تشریف بیاری دفتر ما

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز بعد از جمع کردن شرکتم میای واسه مال باختگان اینقدر قشنگ صحبت کنی؟
تو گالف کسی متضرر نخواهد شد مطمئن باشید ! بعضی از مسائل هست که نمیشه اینجا بیان کرد

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
تو گالف کسی متضرر نخواهد شد مطمئن باشید ! بعضی از مسائل هست که نمیشه اینجا بیان کرد
دوست من اینجوری صحبت نکن
من و خیلی از دوستان دیگه که همینجا هستن خیلی بیشتر از شما تجربه داریم
از این حرف شما معلوم شد که واقعا بی تجربه هستی
حیف بعد از کلاهبرداری شرکت دیگه اینجا نخواهی آمد و به اشتباهت اعتراف نخواهی کرد

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5

بسي خنده گرفت مارا از اين شركت سيف:lol::lol::lol:
من خودم 5 سال دورو بر هايپ هستم ميدونم كيا 400000 هزار دلار يه شبه اينوست شد تو سايتشون
استاد من خودم اسكريپت هايپ php اديت ميكنم به هايپ باز ها ميفروشم تو اومدي سر مارو گل بگيري:lol::lol:
دفترتون 2 ماه ديگه ميشه محل پرزنت كردن افراد در كمپاني معتبر و جهاني ديگه :wacko:

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من اینجوری صحبت نکن
من و خیلی از دوستان دیگه که همینجا هستن خیلی بیشتر از شما تجربه داریم
از این حرف شما معلوم شد که واقعا بی تجربه هستی
حیف بعد از کلاهبرداری شرکت دیگه اینجا نخواهی آمد و به اشتباهت اعتراف نخواهی کرد
دوست عزیز من منکر تجربیات شما و اعضای محترم پی تی نشدم و به تک تک بچه های پی تی ارزش قائلم چرا که خودم عمری رو تو پی تی گذروندم درسته تجربیاتم به پای شما نمی رسه.

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
1- یه نفر جواب بده

YOU CHOOSE
داش علي حمايتت ميكنم به شدت

Last edited:

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان
يه چيز ديگه هم پيدا كردم كه اينم جواب نداره :lol:
دومين اصلي كمپاني بسيار safe گالف در ايران ثبت شده
Registration Service Provided By: FARAKARANET GROUP

Domain Name: PIG1982.COM
آدرسي و مشخصاتي كه براي اين دومين ثبت شده بنام يه عرب تو شارجه
FAISAL ABDALLA HUSSAIN ABDALLA ALHOSANY ()
alkhan street-5 alley - building 107-floor 1-number 4
Sharjah
Sharjah,12345
AE
Tel. +97.16562666
Fax. +97.1502579969

Creation Date: 28-May-2008
Expiration Date: 28-May-2009
دومين يه كمپاني به اين بزرگي و safe چرا بايد فقط براي يك سال ثبت بشه؟؟؟؟:eek:
ولي يه چيز جالب ديگه كد پستي تو اين آدرس و دقت كردين 12345 خيلي ضايعست نه؟؟؟؟
اينجور نوشتن آدرس ("alkhan street-5 alley - building 107-floor 1-number 4") فقط از دست يه آماتور ايراني بر مياد و لاغير

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
يه چيز ديگه هم پيدا كردم كه اينم جواب نداره :lol:
دومين اصلي كمپاني بسيار safe گالف در ايران ثبت شده

آدرسي و مشخصاتي كه براي اين دومين ثبت شده بنام يه عرب تو شارجه

دومين يه كمپاني به اين بزرگي و safe چرا بايد فقط براي يك سال ثبت بشه؟؟؟؟:eek:
ولي يه چيز جالب ديگه كد پستي تو اين آدرس و دقت كردين 12345 خيلي ضايعست نه؟؟؟؟
اينجور نوشتن آدرس ("alkhan street-5 alley - building 107-floor 1-number 4") فقط از دست يه آماتور ايراني بر مياد و لاغير

تازه یه دومین دیگه هم داره giig1983.com که ماله کمپانی و توش نوشته گالف کلابرداره و تازه گفته giig1982.com سایت تقلبی هست .:rolleyes::f34r:

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
تازه یه دومین دیگه هم داره giig1983.com که ماله کمپانی و توش نوشته گالف کلابرداره و تازه گفته giig1982.com سایت تقلبی هست .:rolleyes::f34r:

خوشم مياد كه از رو هم نميري:lol:
ولي حداقل انقدر مرد باش بيا جواب بده به سوال ها
همچين دوميني giig1983.com كه تو ميگي وجود خارجي نداره ولي فرض كن من تو فلسطين اشغالي زندگي ميكنم احيانا كمپاني شما اونجا كه دفتر نداره؟؟؟ اين تجارت هم كه بين المللي درسته؟؟؟ من هم ميخوام تو اين كار شركت كنم؟
خوب ادرس سايت كمپاني به قول شما اگه باشه اين giig1982.com كه فقط و فقط و فقط يه فرم لاگين ميزاره جلوم و ديگه هيچي نيست توش و تا وقتي هم كه لاگين نكنم كه نه هيچي ميتونم ببينم و نه هيچ كاري ميتونم بكنم ؟!!!!!!:wacko: حداقل تو كه اينقدر اطلاعاتت خوبه يه لينك سايت كمپاني رو بده من برم قوانين و پلن هاي سرمايه گذاريش و از تو خود صفحه اصلي سايت بخونم. يا نكنه سايت طبق قانون كشور هاي آفشور قوانيني هم براي سرمايه گذاري نداره!!!!:lol::lol::lol:

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز من منکر تجربیات شما و اعضای محترم پی تی نشدم و به تک تک بچه های پی تی ارزش قائلم چرا که خودم عمری رو تو پی تی گذروندم درسته تجربیاتم به پای شما نمی رسه.

عمری؟ منظورت از عمری 09 دسامبر هست؟ هنوز 30 روز هم که نشده;)
اینجا رو سوتی دادی شدیدآ:eek::lol:
پس از یوزرهای قدیمی هستی که یوزر جدید ساختن که هویتشون فاش نشه..
برای من عجیبه تو کل پی تی (شاید تو کل گوگل و شاید هم ایران)
2 نفر از این سایت حمایت میکنند یکی شمایی یکی همون Frenskdsafsaf ...نکنه جفتتون 1 نفر هستید؟:blink:
البته من به کسی تهمت نمیزنم ولی خیلی مشکوک هست که جفتتون با یه استایل مینویسید و تکیه بر حظوری بودن قضیه دارید...

داش علي حمايتت ميكنم به شدت

آقا من چاکرتم..:lol:

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشم مياد كه از رو هم نميري:lol:
ولي حداقل انقدر مرد باش بيا جواب بده به سوال ها
همچين دوميني giig1983.com كه تو ميگي وجود خارجي نداره ولي فرض كن من تو فلسطين اشغالي زندگي ميكنم احيانا كمپاني شما اونجا كه دفتر نداره؟؟؟ اين تجارت هم كه بين المللي درسته؟؟؟ من هم ميخوام تو اين كار شركت كنم؟
خوب ادرس سايت كمپاني به قول شما اگه باشه اين giig1982.com كه فقط و فقط و فقط يه فرم لاگين ميزاره جلوم و ديگه هيچي نيست توش و تا وقتي هم كه لاگين نكنم كه نه هيچي ميتونم ببينم و نه هيچ كاري ميتونم بكنم ؟!!!!!!:wacko: حداقل تو كه اينقدر اطلاعاتت خوبه يه لينك سايت كمپاني رو بده من برم قوانين و پلن هاي سرمايه گذاريش و از تو خود صفحه اصلي سايت بخونم. يا نكنه سايت طبق قانون كشور هاي آفشور قوانيني هم براي سرمايه گذاري نداره!!!!:lol::lol::lol:
اینو برا این نوشتم که متوجه بشین بجز سایت giig1982.com هیچ سایت دیگه ای مربوط به گالف نیست .
سیاست کمپانی برای طرح گالف رشد شبکه ای اون هست و اگر کسی خواست سرمایه گذاری بکنه باید توسط یک نفر معرفی بشه و تمام قوانین کمپانی برای کسایی که سرمایه گذاری کرده اند قابل مشاهده هست .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز شما یه آدرس یا شماره تلفن بده لطفا

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینو برا این نوشتم که متوجه بشین بجز سایت giig1982.com هیچ سایت دیگه ای مربوط به گالف نیست .
سیاست کمپانی برای طرح گالف رشد شبکه ای اون هست و اگر کسی خواست سرمایه گذاری بکنه باید توسط یک نفر معرفی بشه و تمام قوانین کمپانی برای کسایی که سرمایه گذاری کرده اند قابل مشاهده هست .

100 تا سوال بی جواب داری باز هم از روو نمیری؟بابا تو دیگه کی هستی؟ ترمیناتور؟مرد آهنی؟بت من؟رابین هود؟ سنگ پا قزوین؟:lol:

تو سیاست گالف این نبوده یه وبسایت اصلی داشته باشه تو دنیا که به غیر از ایرانی ها خدمت کنه؟

giiginvest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا چرا مرد مردونه جواب نمیدی؟ واقعا جوابی نداری که بدی؟ لولززززززززززز
از فردا من یه کار پیدا کردم 50 تا سایت فروم میرم با دلیل ثابت می کنم اینا دزدن و کلاهبردار گول نخورن .... دی دی
بیکاری ما هم رفع میشه لازم نیست 24 ساعت همش تو پی تی بکپیم
شاهی اند جهنمی هستی . دمت گرم دستشونو رو کردی دیگه اینم با این مدارک به درک واصل شد
بعضی از مسائل هست که اینجا نمیشه عنوان کرد . و باید بصورت حضوری گفته بشه اگر شما مایل باشید یه جایی همدیگر رو ببینیم .
من 2 تا پیشنهاد دارم بنظر من انسان باید از نفس کشیدنش هم پول در بیاره می تونید لنک جاهایی که می خواین افشا گری کنید رو بمن هم بدین تا شاید منم اومدم با هم کار کردیم !!! ولی بهتر از اون می تونید برای اینکه اوقات فراقتتون رو پر کنید برید تو این سایت های یptc .
عمری؟ منظورت از عمری 09 دسامبر هست؟ هنوز 30 روز هم که نشده
تولدت رو بهت تبریک می گم بعد از چند روز یه ساله می شی !!!
میگم من اگه نزارم که سرمایه وارد این شرکت بشه چقدر ثواب می کنم؟!
احتمال داره برم بهشت؟
می بینم که احورایی شدی دوست من ولی این کار رو نکن میری تو قعر جهنم چون کمپانی 16 ماه هست که داره پورسانت میده با این کارت جهنمی می شی .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا