برگزیده های پرشین تولز

سرور ایرانی برای BF2 باز ها (بتلفیلد)

DrB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام اميدوارم به زودي باز هم دوستان جمع بشن

omid_safari

Registered User
لایک‌ها
1
جایی بازی و پچ ها رو واسه فروش نزاشتن؟
نمیشه دی وی دی کامل رو بخرم؟

omid_safari

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
لطفا یه نفر زحمت بکشه دی وی دی بازی با پچ رو برام پست کنه. هزینه اش هم تقدیم میکنم.
ممنون:rolleyes:

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان گرامی سرور ایرانی راه افتاد با پینگ خیلی خوب.

سرور به نام:

Server Name = Persian Gulf pp company

IP: 94.232.173.231
Port: 16567

نشانی تارنمای سرور:
کد:
http://www.parspalayers.ir/
دوستان برای هماهنگی بیشتر با نام کاربری من در یاهو در تماس باشید: pashangparsi6

Last edited:

farzadmdp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام اکنون که من این مطلب را قرار میدهم مورخ 14/6/1390 میباشد .
به تازگی من اطلاع پیدا کرده ام که از مرداد ماه یک سرور ایرانی راه افتاده و پینگش زیر 100 می باشد ولی مشکل عمده ای که این سرور دارد خلوت بودن است ، از طرفی چون سرور خرج دارد و این سرور نیز خلوت است سرور فقط از ساعت 8 شب تا ساعت 2 بامداد فعال میباشد ، حال اگر دوستان به این سرور تازه تاسیس تشریف آورند , علاوه بر اینکه سرور شلوغ میشود و بازی مهیج تر ، با کمک های مالی خود به سرور (حداقل 2000 تومان ) ، گردانندگان سرور میتوانند هم مدت زمان فعالیت را افزایش دهند و هم میتوانند سرور را قدرتمند تر کنند .  
آدرس سایت سرور : سروری برای ایرانی ها
ip : 94.232.173.231
port : 16567
servername : persian gulf pp company
از ویژگی های مطلوب این سرور ایرانی :
1 پینگ زیر 100
2 فارسی زبان بودن بازیکنان
3 بدون نیاز به پانک باستر ( یعنی در صورت اورجینال نبودن بازی شما ، از بازی کیک نخواهید شد .)
4 سایت سرور دارای فروم فارسی میباشد یعنی شما میتوانید در این فروم از بازیکنان حرفه ای به زبان فارسی تکنیک یادبگیرید .

دوستان عزیز من خودم هم از بازیکنان این سرور میباشم تمام مطالبی را که ذکر کردم عینا تجربه کرده ام .
من در سرور اوکراینی vault بازی میکنم ولی از حق نگذریم سرور ایرانی یه چیزه دیگست .
دوستان عزیز اگر حرف هایم به دلتان نشست حتما به سایت سرور سر بزنید .
هم اکنون نیازمند حضور سبزتان در بازی هستیم .

فرزاد

mr901

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام می خواستم بدونم چرا پچ 1.41بتلفیلد 2 در کامپیوترام نصب نمی شود وتا وسط پر می شود وبعد ارور میدهد

مخقیثمثقخدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا این سرور هنوز برقرار بیایم بازی کنیم؟؟؟؟؟

t-51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا ما بتلفیلد 2 رو تو شبکه داریم، داو میافته بیرون، کامل از بازی خارج میشه، مشکل از چیه ؟ این پچه بدردش میخوره ؟
اگه از سی پیو چند هسته ای استفاده می کنین این اتفاق میفته باید خاموش کنی میتونی تو اینترنت سرچ کنی میاد

t-51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به تازگی سروری ایران راه افتاده با پینگ خیلی پایین. تنها نیاز هست که پچ 1.5 رو روی رایانه خود و بازی ریخته باشید

بد نیست ایرانی ها رو خبر دار کنیم حالا که یک سرور ایرانی راه افتاده. خیلی شلوغ نیست باید شلوغ بشه

ویژگی های سرور:

اینجا دارن سرور ایرانی راه می ندازن اگر کسی خواست بیاد اینجا نگاهی بندازه:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=1460&page=14

ببخشید اولا بازی سنتر ثبت نام کردم ده روز تایید من نیومد بعد هم خو اگه نسخه اصلی رو بگیری نه کرک نه پچ اماده فقد اکانت بساز بروی

t-51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این بازی همونطور که میدونید جدید نیست ولی به علت گیم پلی فوق العادش طرفدار خیلی زیاد داره و من به همه پیشنهاد میکنم حتما اگه بازی آنلاین انجام میدن اینو بازی کنن :cool:
این بازی از نظر گرافیک مثل بازی cod نیست و هر بازی مزیت های خودشو داره و اصلا نباید مقایسه بکنید!
انواع سلاح و ادوات جنگی! + بازی گروهی که معتادش میشید :cool:
266pt1.jpg

160pt2.jpg

41195524-3.jpg

92683566-3.jpg

93570166-3.jpg

این بازی بیش از 1500 سرور واسه بازی داره ولی چون ما نسخه کرک شده رو داریم تو همه سرور ها نمیتونیم بازی کنیم ،من چندتا سرور که خودم تست کردم و خوب هستن رو معرفی میکنم:
سرور پارسیان فعلا فعال نیست پس باید در سرورهای خارجی بازی کنیم:

-=RuleZ=- : این سرور آلمانی هست و باید پینکتون زیر 200 باشه تا بتونید توش بازی کنید این سرور بهترین سرور خارجی (از نظر من) هست چون هم درجه گرفتن توش فعال هست و هم سلاح های مخفیش آزاده
اینم ip این سرور : 188.40.93.133
این سرور اکثرا پر هست یعنی 50-64 نفر در حال بازی هستن

Vault : این سرور اکراینی هست و تا پینک 450 رو هم جواب میده :blink: و سیستم درجه دادنش هم فعاله
ip : 212.26.144.9
این سرور هم اکثرا شلوغ هست و عالی

TERMINATOR : این سرور هم اکراینی هست و پینک زیر 400 هم جواب میده و سیستم درجه دادنش هم فعاله
این سرور زیاد شلوغ نیست البته

-= Moscow =- : این سرور روسی هست و پینک زیر 400 هم جواب میده و سیستم درجه دادنشم فعاله
این سرور خلوت هست و بدرد کسانی میخوره که میخوان بازی رو یاد بگیرن یا از سرور شلوغ خوششون نمیاد
این سرور معمولا ایرانی ها توش زیاد بازی میکنن! :D
ip: 194.187.205.22

برای دوستانی که نمیدونن چه طور پینگ بگیرن:
منوی start رو بزنید و قسمت run رو کلیک کنید و داخلش تاپ کنیدcmd و اینتر بزنید
cmd که باز شد تاپ کنید :
ping 212.26.144.9 و اینتر بزنید و منتظر باشید کارش تموم شه بعد پایین نگاه کنید جلوی average چه عددی نوشته این عدد پینگ شما تو سروری هست که ip اون رو زدیم که هرچه کمتر باشه بهتره :f34r:

پس سرورهایی که ip اون رو گزاشتم تست کنید هرکدوم پینگش کمتر بود انتخاب کنید

برای وارد شدن به سرور:
وارد بازی بشید و بعد به قسمت multiplayer برید اونجا میبینید که داره تمام 1500 سرور رو لیست میکنه که بدر ما نمیخوره اینجا دوراه داریم:
1: روی قسمت join to ip کلیک و ip سروری که دوست دارید رو وارد کنید و وارد سرور بشید که در این صورت نیمدونید چند نفر تو سرور هستند
2: بالای صفحه قسمت سرچ هست که باید بخشی از اسم سرور رو بنویسید و اینتر بزنید تا سرور مورد نظر ور پیدا کنه

نکته آخر اینکه ؛ یکی از جذابیت های این بازی سیستم درجه دهی اون هست که هرچه بیشتر آدم بکشید یا به دیگران کمک کنید !!(توضیح میدم) درجه میگیرید که خیلی جالبه و این نکته رو از این نظر میگم که در انتخاب سرور دقت کیند چون درجه تو هر سرور مختص همون سرور هست(چون ما بازی رو نخریدیم!)
تو این بازی شما میتونید یکی از 7-8 نوع تجهیزات رو انتخاب کنید مثلا شما میتونید وارد بازی شدید تک تیرانداز یا آنتی تانک رو بردارید و یا ... که هر کدوم سلاح خودشون رو حمل می کنن
ولی میتونید سوار هر نوع وسیله ی نقلیه ای بشید از تانک و نفر بر گرفته تا هلیکوپتر و f35b که عمود پرواز هست!!

دوستانی که تازه میخوان بازی کنن میتونن هماهنگ کنن که با هم تو یه سرور بریم الان 20-15 نفر هستیم که بعضی شبا همه تو یه سرور میریم پس شما هم بپیوندید :D

من هم هستم ایمیل من [email protected]

t-51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این بازی همونطور که میدونید جدید نیست ولی به علت گیم پلی فوق العادش طرفدار خیلی زیاد داره و من به همه پیشنهاد میکنم حتما اگه بازی آنلاین انجام میدن اینو بازی کنن :cool:
این بازی از نظر گرافیک مثل بازی cod نیست و هر بازی مزیت های خودشو داره و اصلا نباید مقایسه بکنید!
266pt1.jpg

160pt2.jpg

41195524-3.jpg

92683566-3.jpg

93570166-3.jpg

این بازی بیش از 1500 سرور واسه بازی داره ولی چون ما نسخه کرک شده رو داریم تو همه سرور ها نمیتونیم بازی کنیم ،من چندتا سرور که خودم تست کردم و خوب هستن رو معرفی میکنم:

-=RuleZ=- : این سرور آلمانی هست و باید پینکتون زیر 200 باشه تا بتونید توش بازی کنید این سرور بهترین سرور خارجی (از نظر من) هست چون هم درجه گرفتن توش فعال هست و هم سلاح های مخفیش آزاده

Vault : این سرور اکراینی هست و تا پینک 450 رو هم جواب میده :blink: و سیستم درجه دادنش هم فعاله

TERMINATOR : این سرور هم اکراینی هست و پینک زیر 400 هم جواب میده و سیستم درجه دادنش هم فعاله

-= Moscow =- : این سرور روسی هست و پینک زیر 400 هم جواب میده و سیستم درجه دادنشم فعاله
این سرور خلوت هست و بدرد کسانی میخوره که میخوان بازی رو یاد بگیرن یا از سرور شلوغ خوششون نمیاد

cmd که باز شد تاپ کنید :
ping 212.26.144.9 و اینتر بزنید و منتظر باشید کارش تموم شه بعد پایین نگاه کنید جلوی average چه عددی نوشته این عدد پینگ شما تو سروری هست که ip اون رو زدیم که هرچه کمتر باشه بهتره :f34r:

برای وارد شدن به سرور:
وارد بازی بشید و بعد به قسمت multiplayer برید اونجا میبینید که داره تمام 1500 سرور رو لیست میکنه که بدر ما نمیخوره اینجا دوراه داریم:
1: روی قسمت join to ip کلیک و ip سروری که دوست دارید رو وارد کنید و وارد سرور بشید که در این صورت نیمدونید چند نفر تو سرور هستند
2: بالای صفحه قسمت سرچ هست که باید بخشی از اسم سرور رو بنویسید و اینتر بزنید تا سرور مورد نظر ور پیدا کنه

نکته آخر اینکه ؛ یکی از جذابیت های این بازی سیستم درجه دهی اون هست که هرچه بیشتر آدم بکشید یا به دیگران کمک کنید !!(توضیح میدم) درجه میگیرید که خیلی جالبه و این نکته رو از این نظر میگم که در انتخاب سرور دقت کیند چون درجه تو هر سرور مختص همون سرور هست(چون ما بازی رو نخریدیم!)
تو این بازی شما میتونید یکی از 7-8 نوع تجهیزات رو انتخاب کنید مثلا شما میتونید وارد بازی شدید تک تیرانداز یا آنتی تانک رو بردارید و یا ... که هر کدوم سلاح خودشون رو حمل می کنن
ولی میتونید سوار هر نوع وسیله ی نقلیه ای بشید از تانک و نفر بر گرفته تا هلیکوپتر و f35b که عمود پرواز هست!!

دوستانی که تازه میخوان بازی کنن میتونن هماهنگ کنن که با هم تو یه سرور بریم الان 20-15 نفر هستیم که بعضی شبا همه تو یه سرور میریم پس شما هم بپیوندید :D
266pt1.jpg

160pt2.jpg

41195524-3.jpg

92683566-3.jpg

93570166-3.jpg

cmd که باز شد تاپ کنید :

برای وارد شدن به سرور:

ببخشید شما پچ رو هم دانلود کردید

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
عزیز تاریخ نوشته هایی که من دادم شما نقل قول کردید برای 2-3سال پیشه :)
براتون توضیح میدم:
اول بازی رو نصب میکنید و کرک نمیکنید!
دوم بترتیب 2پچ 1.4 و1.5 رو نصب و کرک نمیکنید
سوم وارد سایت BF2 Battlelog - Home
بشید و توش ثبت نام کنید و نرم افزاری که گذاشته رو دانلود کنید
با نام کاربری که تو سایت ساختید وارد برنامه ای که از همون سایت گرفتید وارد بشید و با لانچرش بازی رو اجرا کنید
اینطوری میتونید وارد سرورهای بازی بشید
اگه در مورد نصب بازی با پچهاش(یعنی فقط نصب خود بازی و پچ نه لانچر بتل لاگ!) گیر کردید تو این تاپیک بگردید!

بالا