برگزیده های پرشین تولز

سرویس ایمیل کاملاً امن میخوام

|Ahmad|

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک سرویس ایمیل کاملاً امن میخوام به طوری که وقتی ایمیل ارسال میکنم طرف مقابل نتونه به آی پی و اینجور موارد دسترسی پیدا کنه. ( دست کم به آی پی اصلی نتونه دسترسی پیدا کنه ) و فکر کنم الانه جی میل یا یاهو وقتی باهاش ارسال میکنیم براحتی میشه آی پی رو به دست آورد درسته؟ البته میدونید که بعضی از سرویس های ایمیل هستند که آی پی فرستنده ایمیل را بطور خودکار نمایش میدهند که معمولاً در بعضی از سرویس های ایمیل وجود داره البته بیشتر سرویس های ایمیل های اختصاصی. به هر حال ممنون میشم من رو درباره این موضوع بیشتر راهنمایی کنید. ممنونم.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
اگر شما جیمیل را بر روی آتلوک تنظیم کنید و تنظیمات SSL‌ را هم اعمال نماییید ، فکر نمی کنم مشکلی داشته باشید .
Hotmail‌ هم به صورت کامل ایمیلها را رمزگذاری میکند و به همین خاطر کمی سرعت پایینی دارد و برای امنیت بد نیست .

|Ahmad|

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mynobar :
اگر شما جیمیل را بر روی آتلوک تنظیم کنید و تنظیمات SSL‌ را هم اعمال نماییید ، فکر نمی کنم مشکلی داشته باشید .
Hotmail‌ هم به صورت کامل ایمیلها را رمزگذاری میکند و به همین خاطر کمی سرعت پایینی دارد و برای امنیت بد نیست .
ممنونم. باشه من هر دوی این موارد رو بررسی میکنم.
راستی چجوری میشه به آی پی های ایمیل های ارسالی دست پیدا کرد؟
کسی از دوستان درباره این موضوع اطلاعی داره؟

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از |Ahmad| :
ممنونم. باشه من هر دوی این موارد رو بررسی میکنم.
راستی چجوری میشه به آی پی های ایمیل های ارسالی دست پیدا کرد؟
کسی از دوستان درباره این موضوع اطلاعی داره؟
از Gmail استفاده كن ip فرستنده رو هم مينويسه.

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
به نقل از |Ahmad| :
من یک سرویس ایمیل کاملاً امن میخوام به طوری که وقتی ایمیل ارسال میکنم طرف مقابل نتونه به آی پی و اینجور موارد دسترسی پیدا کنه. ( دست کم به آی پی اصلی نتونه دسترسی پیدا کنه ) و فکر کنم الانه جی میل یا یاهو وقتی باهاش ارسال میکنیم براحتی میشه آی پی رو به دست آورد درسته؟ البته میدونید که بعضی از سرویس های ایمیل هستند که آی پی فرستنده ایمیل را بطور خودکار نمایش میدهند که معمولاً در بعضی از سرویس های ایمیل وجود داره البته بیشتر سرویس های ایمیل های اختصاصی. به هر حال ممنون میشم من رو درباره این موضوع بیشتر راهنمایی کنید. ممنونم.

سلام

دوست عزيز سايت ها و برنامه هايي هستند كه اينكار را انجام ميدهند ، فقط بايد شرايط آنها بخوني و قبولي كني،
1-....طرف مقابل نتونه به آی پی و اینجور موارد دسترسی پیدا کنه...
از طريق اين قبيل سايت ها آي پي شما كاملا محفوظ ميمونه .چون يك آي پي غير واقعي براي طرف مقابل ميفرسته . يه سرچ كن "Anonymous email" پيدا ميكني مثل اين سايت كه من قبلا تست كرده ام جديدا نميدونم :
Anonymous email made easy
http://www.advicebox.com/?source=goto
2-...جی ميل يا ياهو وقتی باهاش ارسال ميکنيم براحتی میشه آی پی رو به دست آورد ..
اكثر و شايد تمام پروايدر هاي ايميل مشخصات آي پي شما را براي طرف مقابل ارسال ميكنند بجز آنكه عرض كردم.
3- براي پيدا كردن آي پي فرستنده روي ايميل مربوطه اينكار را انجام بده
right click > Properties > Details
اطلاعات كامل مربوط به فرستنده و دريافت كننده ( ها ) را ميتوني ببيني .
امتحان كردنش هم آسونه براي خودت ايميل بزن و مشخصات را ببين .

موفق باشي

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تنظیم یاهو یا جی میل با آتلوک چطوریه؟ اصلا یاهو میل رو هم میشه با آتلوک تنظیم کرد؟ منظور میل بر پایه HTTP است.

Sherpa

Registered User
لایک‌ها
92
به نقل از rezadignity :
تنظیم یاهو یا جی میل با آتلوک چطوریه؟ اصلا یاهو میل رو هم میشه با آتلوک تنظیم کرد؟ منظور میل بر پایه HTTP است.

سلام

دوست عزيز با آوت لوك و آوت لوك اكسپرس ميتوني با جي ميل بدون هيچ مشكلي كار كني.
يه سري به اينجا بزن قبلا تو چندتا تاپيك صحبت شده .
http://forum.persiantools.com/f51.html
ولي با آوت لوك و آوت لوك اكسپرس فعلا نميشه بصورت مجاني با ياهو
كار كرد چون پولي شده ، قبلا ميشد .
يك برنامه كمكي هست كه بتوني ميل هاتو بكمك آن از ياهو بگيري .
چنانچه از ياهو انگليس اكانت ايميلي بگيري ميتوني با آوت لوك و آوت لوك اكسپرس هم كار كني .

موفق باشي

بالا