برگزیده های پرشین تولز

سرویس اینترنت جدید سپنتا

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همین امروز این اطلاعیه سپنتا توجه منو به خودش جلب کرد ، گفتم به شما هم اطلاع بدم تا در زمانهایی که مثل من نیاز فوری و ضروری به اینترنت داشتین کارتون راه بیفته ... تستش هم کردم و مثل ساعت کار می کرد ... اگر هم قبلا تاپیک مشابه مطرح شده ، پیشاپیش عذر خواهی می کنم از بابت موضوع تکراری

سپنتا اولین ارائه دهنده سرویس اتصال به اینترنت بدون نیاز به Username و Password می‌باشد.
با شماره جدید اتصال شبکه سپنتا (9092303200) بدون کارت اینترنت در هر زمان میتوانید به اینترنت متصل شوید.
هزینه این سرویس ساعتی 300 تومان میباشد و مبلغ کارکرد شما به هزینه قبض تلفنتان در آن دوره افزوده خواهد شد.

tel1.JPG

منبع : قسمت >سایر امکانات>تلفن هوشمند از سایت http://www.sepanta.com فکر کنم حتما اول باید وارد سیستم کاربری خودتون تو شبکه سپنتا بشین تا بتونین این خبر رو بخونین ...

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
اين رو كه اول افرانت راه انداخت

من الان با افرانت وصلم تلفنش هم :

9092303334

9092303435

حالا با سپنتا هم يه تست بكنيم ببينيم چطوره، ممنون

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش من تازه از وجود یک چنین چیزی در ایران باخبر شدم ... متن بالا رو هم بعد از توضیحات خودم دقیقا از تو سایت سپنتا کپی کردم ... حالا اینکه اولین یا نه ، راست و دروغ بودن یا نبودنش به گردن خودشونه ... ولی به هر حال به درد آدمهای تنبلی مثل من میخوره !

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
قیمتشون ولی زیاده !
افرانت هم همین 300 تومن ساعتی هست !

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Danial-Dabiri :
به نظر من خوبه، بد هم نیست، بدرد وقتایی که کارت نیستش خیلی میخوره
قیمت خون باباشونه !
من از بی اینترنتی بمیرمم وصل نمیشم با این !

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سپنتا اگه خيلي راست ميگه به جاي كارت سوخته و قبلا مصرف شده كارت نو بفروشه به مردم بعد بياد سرويس اين فرمي راه بيندازه (با عرض معذرت و ببخشيد فراوان از همگي ولي كوفتشون بشه 3000 تومني كه بابت يدونه از اون كارتهاي اينترنتي 10 ساعته كه روش ماه تولدم داره دادم و اومدم وصل شم به اينترنت ولي نشد و وقتي با پشتيبانيشون تماس گرفتم گفتن اين اكانت مصرف شده و مال فلان مشتريمونم بوده
24.gif
بعدم فرمودن كه برين به همون جايي كه خريدين پس بدين!! هاهاها، تا حالا نمي دونستم اكانتهاي قبلا مصرف شده رو تبديل به كارت جديد ميكنند و يه قيافه تيتيش ماماني هم بهش ميدن و به اسم كارت نو كه يوزر نيم و پسوردش هم هنوزه كاور شده است ميندازن به ملت
182.gif
الهي كوفتتون بشه سپنتاييها و مرسي از اون همه customer support ي كه داشتين، واقعا اولا تجربه من با شما بي نظير بود
12.gif
. آخي! دلم خنك شد دوباره از اين افشاگريي كه فرمودم!! ولي من بدجوري زخم خورده اينا هستم. ببخشيد
32.gif

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
سپنتا اگه خيلي راست ميگه به جاي كارت سوخته و قبلا مصرف شده كارت نو بفروشه به مردم بعد بياد سرويس اين فرمي راه بيندازه (با عرض معذرت و ببخشيد فراوان از همگي ولي كوفتشون بشه 3000 تومني كه بابت يدونه از اون كارتهاي اينترنتي 10 ساعته كه روش ماه تولدم داره دادم و اومدم وصل شم به اينترنت ولي نشد و وقتي با پشتيبانيشون تماس گرفتم گفتن اين اكانت مصرف شده و مال فلان مشتريمونم بوده
24.gif
بعدم فرمودن كه برين به همون جايي كه خريدين پس بدين!! هاهاها، تا حالا نمي دونستم اكانتهاي قبلا مصرف شده رو تبديل به كارت جديد ميكنند و يه قيافه تيتيش ماماني هم بهش ميدن و به اسم كارت نو كه يوزر نيم و پسوردش هم هنوزه كاور شده است ميندازن به ملت
182.gif
الهي كوفتتون بشه سپنتاييها و مرسي از اون همه customer support ي كه داشتين، واقعا اولا تجربه من با شما بي نظير بود
12.gif
. آخي! دلم خنك شد دوباره از اين افشاگريي كه فرمودم!! ولي من بدجوري زخم خورده اينا هستم. ببخشيد
32.gif

خیلی دلت پره ها
میخوای بریزیم پخش پشتیبانیو یه حالی بهشون بدیم
167.gif
167.gif
167.gif
167.gif

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از FireFly :
همین امروز این اطلاعیه سپنتا توجه منو به خودش جلب کرد ، گفتم به شما هم اطلاع بدم تا در زمانهایی که مثل من نیاز فوری و ضروری به اینترنت داشتین کارتون راه بیفته ... تستش هم کردم و مثل ساعت کار می کرد ... اگر هم قبلا تاپیک مشابه مطرح شده ، پیشاپیش عذر خواهی می کنم از بابت موضوع تکراری

سپنتا اولین ارائه دهنده سرویس اتصال به اینترنت بدون نیاز به Username و Password می‌باشد.
با شماره جدید اتصال شبکه سپنتا (9092303200) بدون کارت اینترنت در هر زمان میتوانید به اینترنت متصل شوید.
هزینه این سرویس ساعتی 300 تومان میباشد و مبلغ کارکرد شما به هزینه قبض تلفنتان در آن دوره افزوده خواهد شد.

منبع : قسمت >سایر امکانات>تلفن هوشمند از سایت http://www.sepanta.com فکر کنم حتما اول باید وارد سیستم کاربری خودتون تو شبکه سپنتا بشین تا بتونین این خبر رو بخونین ...

سلام
سرويس دريافت وجه اينترنت تو فيش تلفن
الآن دو ساله كه تو تبريز توسط شركت تسهيل گستر راه اندازي شده آدرسش http://www.tashil.com
و قیمتاش بسته به چه ساعتی از شبانه روز به این ترتیبه
140 تومن
170 تومن
200 تومن
البته هر ساعتیش
و پول تلفن مجزاست

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی دوستان من هنوز یه چیزی رو سر درنیاوردم ... آیا با هزینه تلفن ساعتی 300 تومان است یا نه فقط هزینه اتصال و استفاده از اینترنت این قیمت است و هزینه تلفن جدا حساب می شود ؟

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب مثل اینکه دوست عزیز Electronics Art جواب من رو داده اند .. موقعی که ارسال می کردم پست شما نبود .. شرمنده از اینکه سوال تکراری کردم

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اینجوری که دیگه دارن خیلی گرون میدن

تازه دیگه نه هزینه چاپ کارت دارن
نه هزینه تحویلو سفارش گرفتنو از این دردسرها

نامردا
البته شک نکنید که بعد از مدتی قیمت کیاد پایین الان این جور که بوش میاد فقط 2 تا شرکت این کارو میکنن .

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از Electronics Art :
سلام
سرويس دريافت وجه اينترنت تو فيش تلفن
الآن دو ساله كه تو تبريز توسط شركت تسهيل گستر راه اندازي شده آدرسش http://www.tashil.com
و قیمتاش بسته به چه ساعتی از شبانه روز به این ترتیبه
140 تومن
170 تومن
200 تومن
البته هر ساعتیش
و پول تلفن مجزاست

ولی یه چیزی رو بگم
من یه مدت از این سرویس استفاده کردم و هر چقدر که میرفتم نت یادداشت می کردم
ولی صورتحساب که من در میاوردم و صورتحسابی که مخابرات میداد 10000 تومن تفاوت داشت :blink:
ماله مخابرات ده هزار زیادتر بود
فکر کنم درست و حسابی کلاه برداری میکنن :(
فیلتر هم خیلی داره :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
اين چه باحاله , خودمونيم ها اين افرانت چه فيلترينگ زيبايي د اره

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
اين جور سرويسها فقط براي وقتي خوبه كه نياز شديد به اينترنت داشته باشيم و نتونيم هيچ اكانتي براي خودمون دست و پا كنيم و نزديكي هامون هم جايي نباشه كه كارت اينترنت بفروشه وگرنه اصلا صرفه اقتصادي نداره.

بالا