برگزیده های پرشین تولز

سر و سامان دادن به بخش علم و دانش:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
عزيزان مي دونن كه چند وقتيه بحثهاي نامربوط فضاي علم و دانش رو تحت الشعاع قرار داده و يه جورايي اين بخش رو به پنجشنبه بازار تبديل كرده.
من خواهش مي كنم اگه مديران ارشد مي خونن يه نگاه اونجا بندازن چون خيلي از مباحث بايد به بخشهاي ديگه منتقل بشه.
اگرم سرشون شلوغه يه پاسبون خوب اونجا بذارن تا اينقدر ديگه بي راهه نره.خسته شديم اينقدر لابلاي بحثهاي علمي جن و ماه پری دیدیم!

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
خيلي زودتر از اينا بايد يه همچين كاري صورت ميگرفت
برا همچين بخشي پاسبوني هم دو نفره باشه بهتره
اگه ديدي اونجا مخالفت كردم دليل مخالفتم حمايت از بحثهايي مثل جن و پري نبود منظورم نوع نگاهتون به بحث بود
نميدونم ! موضع گيري اشتباهتون باعث ميشه يه حس مقابله تو بعضيا شكل بگيره
به قول خودت اين ازدياد پست هم شده دردسر اگه نيتت هم اين كار نباشه باز اينو مي بندن بهت
يه مورد ديگه هم هست :
مثلا بحثهايي كه در مورد فيزيك يا شيمي يا علوم زيستي يا فضا ميشه چه ربطي به كامپيوتر داره
منظورم اينه كه اين بخش تو خيلي از موارد ميتونه مثل هنر به موضوعات عمومي منتقل شه

لطفا ادمينها و مديراي ارشد يه فكري به حال اين قضيه بكنن ما كه ماه به ماه شما ها رو زيارت ميكنيم !

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از Spiro :
خيلي زودتر از اينا بايد يه همچين كاري صورت ميگرفت
برا همچين بخشي پاسبوني هم دو نفره باشه بهتره
اگه ديدي اونجا مخالفت كردم دليل مخالفتم حمايت از بحثهايي مثل جن و پري نبود منظورم نوع نگاهتون به بحث بود
نميدونم ! موضع گيري اشتباهتون باعث ميشه يه حس مقابله تو بعضيا شكل بگيره
به قول خودت اين ازدياد پست هم شده دردسر اگه نيتت هم اين كار نباشه باز اينو مي بندن بهت
يه مورد ديگه هم هست :
مثلا بحثهايي كه در مورد فيزيك يا شيمي يا علوم زيستي يا فضا ميشه چه ربطي به كامپيوتر داره
منظورم اينه كه اين بخش تو خيلي از موارد ميتونه مثل هنر به موضوعات عمومي منتقل شه

لطفا ادمينها و مديراي ارشد يه فكري به حال اين قضيه بكنن ما كه ماه به ماه شما ها رو زيارت ميكنيم !
موافقم عزیزم.:)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من با كمال احترامي كه براي شما قائلم مخالفم

يه بخش به دو دليل مدير ميخواد:

1:بخشهايي كه مدير بايد به به پاسخ رسيدن كاربرها كمك كنه!مثل بخش سخت افزار و برنامه نويسي و...

توي اينجا اطلاعات مدير بايد از متوسط اطلاعات كار برها بالاتر باشه. بنا براين علم مدير ملاك براي انتخاب شدنشه

2:بخشهايي كه بايد اونها رو منظم كرد و طبق از بي نظمي جلو گيري كرد .مثل گفتگوي آزاد

توي اين بخش ديسيپلين مدير مهمتري بخش انتخابشه

3:يه سري انجمن داريم كه بهتره بهشون بگيم انجمن هاي نجيب مثل ( هنر يا همين علم و دانش) خب اينها دارن به بهترين وجه كار خودشون رو ميكنن و نيازي به مدير ندارن و نداشتن . چون اصولا جوشون آرومه و مدير في هم نميتونه داشته باشه

ياد آوري ميكنم كه شايد انتخاب مدير باعث دخالت سلايق شخصي بشه و بخش رو از رونق بندازه!!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از SherlockHolmes :

1:بخشهايي كه مدير بايد به به پاسخ رسيدن كاربرها كمك كنه!مثل بخش سخت افزار و برنامه نويسي و...

توي اينجا اطلاعات مدير بايد از متوسط اطلاعات كار برها بالاتر باشه. بنا براين علم مدير ملاك براي انتخاب شدنشه

2:بخشهايي كه بايد اونها رو منظم كرد و طبق از بي نظمي جلو گيري كرد .مثل گفتگوي آزاد

3:يه سري انجمن داريم كه بهتره بهشون بگيم انجمن هاي نجيب مثل ( هنر يا همين علم و دانش) خب اينها دارن به بهترين وجه كار خودشون رو ميكنن و نيازي به مدير ندارن و نداشتن . چون اصولا جوشون آرومه و مدير في هم نميتونه داشته باشه

ياد آوري ميكنم كه شايد انتخاب مدير باعث دخالت سلايق شخصي بشه و بخش رو از رونق بندازه!!
قبول.منتهی نظر من مدیر فنی نیست چون هیچ کسی 12 علم نیست و این بخش هم وسیع تر از اینهاست.اما دیگه نباید هرکسی با علم به اینکه کسی اونجا نظارت نمی کنه همه رقم مباحث علمی تخیلی و خرافی رو زیر چتر علم و دانش بیاره.

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
ولی به نظر منم یکی رو میخواد که پستهای نا مربوط رو پاک کنه یا جابجا کنه. از نظر علمی که مدیر اونجا نمیتونه تو همه رشته ها از همه بالاتر باشه.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از SherlockHolmes :

نه مخالفم . بعضي جاها نياز به سازماندهي فقط داره و نيازي به جوابگويي نيست و علم و دانش هم جزو همون هاست . البته اگه مدير اون بخش بهچند علم اشنايي مختصري هم داشته باشه كه چه بهتر:)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شرلوك جالب نوشت. لذت برديم.

حالا چه ميشه كرد؟ ميشه يه نفر كه بخش علم و دانش فعالتره مديريت كنه. پيشنهاد بدين لطفا...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از ehsan :
شرلوك جالب نوشت. لذت برديم.

حالا چه ميشه كرد؟ ميشه يه نفر كه بخش علم و دانش فعالتره مديريت كنه. پيشنهاد بدين لطفا...

فقط الكترونيك در شرايط حاضر... ;)

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از rax :
فقط الكترونيك در شرايط حاضر... ;)

منم موافقم الكترونيك جان گزينه مناسبي هستند
اميدوارم موفق باشند :)
راستي يه پيشنهاد اگه بتوني با همكاري ادمين
بخش علم و دانش رو طبقه بندي كني خيلي خوب ميشه
مثلاَ يه قسمت الكترونيك
يه قسمت مكانيك
و اينا اينجوري از آشفته بازار هم در مياد
:)

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
+ مازولاق!!!!!

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از hwt :
اینکه گاهی می زدم بر آب و آتش خویش را ......................... روشنی در کار مردم بود مقصودم چو شمع.
حاجی جون من می گم شما هم بیشتر هستی هم اینکه به فروم داری و .... بیشتر از امثال من تازه به دوران رسیده آشنایی دارید.
اگه من بحث رو مطرح کردم به هیچ وجه منظورم این نیست که مدیر بشم و گفته های بالا هم فقط لطف دوستانه که منت می ذارن.به هر حال سر و سامان دادن به بخش علم و دانش کشف آمریکا نیست و به نظرم حتی خود مدیران ارشد می تونن کنترلش کنن.بارها گفتم از لحاظ علمی هیچکس نمی تونه مدیریت اون بخش رو به عهده بگیره و اگه کسی هم انتخاب بشه صرفا" به عنوان خادم افتخاری! ایفای نقش می کنه.عمده وظایفش اینا هستن:
انتقال تاپیکهای بی ربط با هشدار قبلی.
کنترل پستهای الکی و بازارچه ای.
و....
متانت و سواد مازولاق خان برکسی پوشیده نیست اما من با مدیر شدنش مخالفم! چون دیدم که کاربرای خوب و فعال بقیه ی بخشها بعد از مدیر شدن چقدر روابط فرومیشون دچار تغیر و تحول شده...
انگار این قضیه وارد مراحل چشم و همچشمی شده و خیال می کنن که مدیر شدن همان و خارج شدن کله گوشه ی فرد از طبق هفتم همان! نه آقا آش دهن سوزی نیست.علی آبادم شهر نشده.حتی امکانات کنترلی چندانی هم در اختیار مدیرا قرار نداره بیگانه نیستم که.
کل فرومهای فارسی زبان رو بگردی (من خام نپخته رو نگا سنگ چیو به سینه می زنم!) یه همچین بخشی پیدا نمی کنی با اینهمه بحثهای جالب و خوندنی.درسته که ملاصدرا بیرون نمیده اما حداقلش آداب مباحثه رو تو افراد تقویت می کنه.من فقط دلم می خواد با بحثهای کناره ای ارزش و اعتبارش زیر سوال نره و بقیه اونجا رو سبک نگیرن.البته به این معنی نیست که تواناییشو ندارم اما خداییش:
پیش صاحب نظران ملک سلیمان باد است .......................... بلکه آن است سلیمان که زملک آزاد است.

این عنبرین طره ی بی قرار پیشکش شما هر جور خواستی الم اسارتشو بکش.ان شاالله زودتر یکی رو منصوب کنن تا این دل مشغولی شما هم تموم بشه!
والسلام.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من منظورم مديريت علمي نيست منظورم مديريت فرومي اون بخشه . به هر حال كي بهتر از اقا پيمان :)

بالا