برگزیده های پرشین تولز

سفید شدن پوست صورت

giti007

Registered User
لایک‌ها
30
از این بلا ملاها نرو سر خودت بیار ..

اون نتیجه ای که شما میخوایی با یک کرم ساده هم میتونی بگیری، فقط نباید برای این سوالا بیایی بین آقایون!!

اوریفلیم یک کرم روشن کننده داره که هم ویتامینه است هم ضد آفتابه هم پوست رو در مدت زمان کوتاهی صاف و تمیز و روشنتر میکنه

اسمش هم ایون اوت هست. به چندتا آقایون (نران) هم توصیه اش کردم که بسی راضی بودند، نسبت به قیمت کاراییش عالیه

* خانمها برای این تیپ کرمها از صد و دویست به بالا پول میدهند، ولی معمولا اقایون نه حوصله و نه علاقه دارن به این خطوط. کرم بالا زیر 20 تومن هست و مطمین باش کارت رو راه میندازه برادر

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
آقا اگه کسی پوستش زاتن از کوچیکی سفیده باشه بعد بخاطر نور آفتاب سیاه بشه میشه درستش کرد!؟:D

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

البته من خانمم!... بله میشه درستش کرد. نه صد در صد.. اما میشه خیلی تغییرش داد.

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
از این بلا ملاها نرو سر خودت بیار ..

اون نتیجه ای که شما میخوایی با یک کرم ساده هم میتونی بگیری، فقط نباید برای این سوالا بیایی بین آقایون!!

اوریفلیم یک کرم روشن کننده داره که هم ویتامینه است هم ضد آفتابه هم پوست رو در مدت زمان کوتاهی صاف و تمیز و روشنتر میکنه

اسمش هم ایون اوت هست. به چندتا آقایون (نران) هم توصیه اش کردم که بسی راضی بودند، نسبت به قیمت کاراییش عالیه

* خانمها برای این تیپ کرمها از صد و دویست به بالا پول میدهند، ولی معمولا اقایون نه حوصله و نه علاقه دارن به این خطوط. کرم بالا زیر 20 تومن هست و مطمین باش کارت رو راه میندازه برادر

معذرت میخوام دوست عزیز. اما کرم ها بهترینشون توی دنیای پزشکی نهایتا 30 درصد جواب میدن. تازه گفتم بهترین ها.. که صد در صد اوریف لیم اصلا جز رده های 3 یا 4 هم نیست. اصولا برندی که تبلیغ میکنه جنبه پزشکی و اثر بخشی نداره.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
رفیق از تجارت دور شدی رفتی سمت زید این چیز میزا؟؟؟ بابا بیا پول در بیار هر دختری رو تو خیابون نشون کردی خودش میاد دنبالت:دی

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2
چاکرم ارش خان.حقیقت امر اینه که هم میخام یکم پوستم سفید بشه هم اینکه قرار برم قم یا عسلویه جوشکاری بسته به اینکه کجا شرکت کاربگیره و تو اون افتاب شدید نیمخام به گاج برم و هم یکم سفید تر بشم;)

قیصر سلام...(دقت کردی اولین نفری هستم ک سلام دادم)

قیصر اون وانت میتسوبیشی رو خریدی؟

قیصر ما یه زن داداش داریم یه روز سیاهـــــه یه روز سفیده ....جدی میگم نمیدونم چیپس کار میکنه ولی میدونم داداشم سره پول کرم و اینا پریشب میخواست از پنجره پرتش کنه بیرون زن داداشمو متاسفانه کَپَل داشت عرض کم پنجره اجازه نمیداد .......حف شد....

قیصر باوو تو بیا با من دوس شو اگه با ماده 33بند 8 معافت نکردم میرم به کی .... دیگه هم نمییام.......

قیصر حساس نشو کولن...فردا میای تاپیک میزنی اینجام چرا اینطوریه خودایا

قیصر خودافس
sadsmiley.gif

سلام باریس:D
بابا وضع خراب شد رفتیم به گاج.:stun: مردونه آدم مغز تو کلش باشه برا باردو 14300 پول میده ؟ تازه یه باربند و کفی هم میخاد که شیرین 16 تومن پات درمیاد.بزارم رو کول خودم عین خر جابجا کنم بیتره:blush: یه زمانی 206 هم 16 تومن نبود هرچی جون میکنیم تو این مملکت 4 تومن دربیاریم فردا تورم به گاجش داده:(
من حاضرم 750 ماه خدمت کنم ولی با ماده33 بند 8 معاف نشم:lol:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خوب عزیزم لایه برداری بعد بری زیر آفتاب که خیلی بدتر است!! اینطوری لایه های زیری پوست خراب میشن! حتما حتما کرم ضد آفتاب ، کلاه هر چی گیر میاری استفاده کن.

giti007

Registered User
لایک‌ها
30
معذرت میخوام دوست عزیز. اما کرم ها بهترینشون توی دنیای پزشکی نهایتا 30 درصد جواب میدن. تازه گفتم بهترین ها.. که صد در صد اوریف لیم اصلا جز رده های 3 یا 4 هم نیست. اصولا برندی که تبلیغ میکنه جنبه پزشکی و اثر بخشی نداره.
صحبت شما رو نفی نمیکنم، میتونستم روشن کننده از برند استادرم هم بهشون معرفی کنم، ولی وقتی میدونم همین هم کارشون رو طی یکی دوماه راه میندازه چرا اینکارو بکنم؟ من که از این کرم راضی بودم، دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

* آقای قیصر اگر عسلویه رفتید، و واقعا مثل بقیه آقایون ننگ و بدنومی نمیدونستید به فکر پوست و موتون بودن رو، توصیه میکنم از ضد آفتاب های جذبی که اصلا هم روی پوست مشخص نیستند حتما استفاده کنید. شب هم قبل از خواب، یک کرم مرطوب کننده روی پوستتون بزنید و بخوابید.
آفتاب شدید حتی اگر غیر مستقیم باشه پوست رو کلفت و چقر میکنه، از لک و مشکلات بعدی که بگذریم، هوای عسلویه هم کلا در جریان هستید که مشکلات خاص خودش رو داره از نظر آلودگی. به این دوتا توصیه ساده عمل کنید خودتون بعدا راحتیشو میکشید.

** سایر اجناس ذکور حاضر در محضر.. رسیدن به خود و حداقل استفاده از ضد آفتاب و مرطوب کننده زن و مرد نداره. اینا بستگی مستقیم به آراستگی و نظافت شخصی داره دوستان. یکسری باورهای قدیمی رو بریزید دور، مراقب جوانیتون باشید.

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
چاکرم ارش خان.حقیقت امر اینه که هم میخام یکم پوستم سفید بشه هم اینکه قرار برم قم یا عسلویه جوشکاری بسته به اینکه کجا شرکت کاربگیره و تو اون افتاب شدید نیمخام به گاج برم و هم یکم سفید تر بشم;)

سلام باریس:D
بابا وضع خراب شد رفتیم به گاج.:stun: مردونه آدم مغز تو کلش باشه برا باردو 14300 پول میده ؟ تازه یه باربند و کفی هم میخاد که شیرین 16 تومن پات درمیاد.بزارم رو کول خودم عین خر جابجا کنم بیتره:blush: یه زمانی 206 هم 16 تومن نبود هرچی جون میکنیم تو این مملکت 4 تومن دربیاریم فردا تورم به گاجش داده:(
من حاضرم 750 ماه خدمت کنم ولی با ماده33 بند 8 معاف نشم:lol:

عسلویه میری کار چاره ات فقط ضد آفتاب بالای 100 هست، فقط اینو در نظر داشته باش که به عسلویه میگن شهر مردها. همه مردهایی هستن که از جاهای دیگه لپاومدن برای کار خیلی سفید و خوشگل بزنی (Censored) .... خود دانی.
اونجا هرچی سیاه تر و کثیف تر باشی بهتره، حتی صورتت رو هم اصلاح نکن.

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
خوب عزیزم لایه برداری بعد بری زیر آفتاب که خیلی بدتر است!! اینطوری لایه های زیری پوست خراب میشن! حتما حتما کرم ضد آفتاب ، کلاه هر چی گیر میاری استفاده کن.

صحبت شما رو نفی نمیکنم، میتونستم روشن کننده از برند استادرم هم بهشون معرفی کنم، ولی وقتی میدونم همین هم کارشون رو طی یکی دوماه راه میندازه چرا اینکارو بکنم؟ من که از این کرم راضی بودم، دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

* آقای قیصر اگر عسلویه رفتید، و واقعا مثل بقیه آقایون ننگ و بدنومی نمیدونستید به فکر پوست و موتون بودن رو، توصیه میکنم از ضد آفتاب های جذبی که اصلا هم روی پوست مشخص نیستند حتما استفاده کنید. شب هم قبل از خواب، یک کرم مرطوب کننده روی پوستتون بزنید و بخوابید.
آفتاب شدید حتی اگر غیر مستقیم باشه پوست رو کلفت و چقر میکنه، از لک و مشکلات بعدی که بگذریم، هوای عسلویه هم کلا در جریان هستید که مشکلات خاص خودش رو داره از نظر آلودگی. به این دوتا توصیه ساده عمل کنید خودتون بعدا راحتیشو میکشید.

** سایر اجناس ذکور حاضر در محضر.. رسیدن به خود و حداقل استفاده از ضد آفتاب و مرطوب کننده زن و مرد نداره. اینا بستگی مستقیم به آراستگی و نظافت شخصی داره دوستان. یکسری باورهای قدیمی رو بریزید دور، مراقب جوانیتون باشید.

من هم صحبت این دوستان رو تایید میکنم، علاوه بر اینکه یک شوینده پاک کننده خوب مثل نیوا یا هرچی بگیر و هر شب قبل کرم نرم کننده صورتت رو خوب ماساژ بده و بشور.

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
عسلویه میری کار چاره ات فقط ضد آفتاب بالای 100 هست، فقط اینو در نظر داشته باش که به عسلویه میگن شهر مردها. همه مردهایی هستن که از جاهای دیگه لپاومدن برای کار خیلی سفید و خوشگل بزنی (Censored) .... خود دانی.
اونجا هرچی سیاه تر و کثیف تر باشی بهتره، حتی صورتت رو هم اصلاح نکن.
عزیز اونجا همه همشهری هستیم و چون پیمانکار یکی از اقوام نزدیک هست تقریبا 50 درصد افراد خویشاوند هستیم:cool::lol:بعد اگه یکی خواست کاری بکنه هم کاری باش میکنم مجبوربشه زانو بزنه تا دیگه از این فکرا نیاد تو کلش باریس هم با خودمون میبریم اونجا یکی چپ چپی نگا کرد با ماده 33 بند 8 از خدمت معافش کنه:lol:;)

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
تشکر از راهنمایی تمام دوستان

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
:lol:

یعنی شما با این نظرات خنده دار اگه در بخش بهداشت و زیبایی پی سی ورلد پست میدادید همتون رو بن میکردم اونجا :lol:

میگه فیس واش بگیر هر شب صورتت رو بشور :D /آخه دختر خوب چرا جک میگی؟

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492

یعنی شما با این نظرات خنده دار اگه در بخش بهداشت و زیبایی پی سی ورلد پست میدادید همتون رو بن میکردم اونجا :lol:

پی سی یه یوزر دارم قرنی یه بار هم نمیرم لاگین کنم.خخخخخخ

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پی سی یه یوزر دارم قرنی یه بار هم نمیرم لاگین کنم.خخخخخخ

کار خوبی میکنی! چون اونجا از این جک ها تعریف کنید پستتون پاک میشه :D کلا پرشین تولز فروم آزادیه..حالشو ببرید! تا میتونید شعر بسرایید

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
داداش شوما چه سفید کنی چه نکنی خوونه مییمونی میترشی ...

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
کار خوبی میکنی! چون اونجا از این جک ها تعریف کنید پستتون پاک میشه :D کلا پرشین تولز فروم آزادیه..حالشو ببرید! تا میتونید شعر بسرایید

بله همینطور که دوستمون گفتن خدا خرو شناخت شاخش نداد

داداش شوما چه سفید کنی چه نکنی خوونه مییمونی میترشی ...

هههههه نمکدون سولاخات کوجاس؟

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238

اول بخون پستها رو ببین بحث به کجا رسید بعد نظر بده ...

بالا