برگزیده های پرشین تولز

سلام و سوالاتي در مورد Access Server 5300

hassanzadeh

Guest
لایک‌ها
0
دوستان سلام
از اینکه اولین مطلب خودم رو در این مجموعه می نویسم بسیا خوشحالم
اما برای شروع 3 تا سوال دارم
1-میشه AS5300رو طوری تنظیم کرد که USerها بیشتر 33.6 کانکت نشن یا حداقل اینکه بیشتر از 33.6 پهنای باند نداشته باشن ؟
2- آیا می تونیم send برای Userها رو کمتر از Recive تنظیم کنیم . مثلا 33.6 روی 16
3-می خوام از 30 تا Userکه می تونند به Access Serverوصل میشن 15 تا از یک سری IP با Gateway مربوطه و 15 تای دیگه از IPهای دیگه با Gatewayدیگه استفاده کنند.

قبلا از اینکه راهنمایی می کنید ممنونم.
----------------------------------------------
محمد حسن زاده - یزد
Http://www.Yazdisp.com--Http://www.yazdicp.com
[email protected]

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
سلام،
خيلی خوش اومدي به اين انجمن :)
1و 2- نميشه کاری کرد که بيشتر از 33.6 وصل نشوند (مثلا خطوط E1) ولی ميتوان محدوديت را روی پهنای باند اعمال کرد. ميـتوان تعيين کرد چه مقدار Send و چه مقدار receive داشته باشند.
3- بايد دو تا IP Pool تعريف کنيد و با Access-List و Next Hub نحوه Routing شون رو تعيين کنيد.

اين از تئوری!

شما شروع کنيد و در اين موارد دست به کار شويد و کمی جستجو کنيد و اگر سوالی داشتيد مطرح کنيد.

از دوستان محترم خواهش ميکنم از دادن پاسخ های "هلو" جدا خودداری ورزند.

arpa_2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
براي سوال 3 : از مخابرات بخواه كه شماره E1 شما كه يك شماره است 2 شماره كنه و به هر شماره 15 كانال خط بده حالا 2 تا GroupAsync بساز و به هركدام pool جداگانه بده بعد هر range رو جداگانه rout كن

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arpa_2004 :
سلام
براي سوال 3 : از مخابرات بخواه كه شماره E1 شما كه يك شماره است 2 شماره كنه و به هر شماره 15 كانال خط بده حالا 2 تا GroupAsync بساز و به هركدام pool جداگانه بده بعد هر range رو جداگانه rout كن

اين ودل رو خودت ابداع كردي
عجيبه. مگه شما رو خط تلفن gateway تعريف مي كني.
آقا همون كه كوروش گفت 2 تا اكسس ليست

torabico

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان وقتي من به خط ايوان isp وصل مي شوم بعد از اتصال send و recive ندارم . بعد از ازdisconect و conect lمجدد درست مي شود. در حالي كه در همان isp در خط dilup چنين مشكلي وجود ندارد.البته اين موضوع در باره اكثر كاربران صادق است .فكر مي كنيد علت چيست؟ از راهنماييتان ممنون مي شوم.

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
دوست من احتمالا مشکل از لاین e1 شماست .بفرمایید line شما cas یا pri .
احتمال زیاد مشکل از ترانک مخابراتیه که line شما روی اونه.شما اگه میتونی خطوط فیزیکی خودتو چک کن و ببین crcخط ت چقده.
و تنظیمات e1 خودتو بزار اینجا

بالا