برگزیده های پرشین تولز

سلام یک باگ تویه سیستم solidinvestment قسمت رفرال پیدا کردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام یک باگ تویه سیستم solidinvestment قسمت رفرال پیدا کردم البته اینجا مطرحش نمیکنم خود سایت 3 سوت میبنده و کار من رو آجر میکنه هر کی خواست پی ام بده با شرایط اینکار را براش میکنم. که برای هر دو طرف به صرفه حدود 4 ماه دارم روی باگش کار میکنم. یک کمی از این پولهای قلمبه این سایت بخوریم بد نیست. دیروز تستی 20 دلار خوردم حال کردم. مزه ای داشت بعد از حدود 17 ساعت هم خودشون با دستهای مبارک پرداخت کردن. ایول دارن.

ایرانی بخواد میتونه حیف که مجال نیست.

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
یک کمی از این پولهای قلمبه این سایت بخوریم بد نیست. دیروز تستی 20 دلار خوردم حال کردم. مزه ای داشت بعد از حدود 17 ساعت هم خودشون با دستهای مبارک پرداخت کردن. ایول دارن.

این پولا خوردن نداره
265.gif

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
شما که اینقدر از هوش بالایی برخورداری میتونی در کار درست بکارش ببری باور کن این کارت خیلی اشتباس من جای تو بودم اون بیست دلار رو هم پس میدادم چون فکر نمیکنم شما تا حالا دزدی کرده باشید پس اینکار رو تا آخر عمرتون انجام ندید و با هوشی که دارید میتونید در راه درست بهترین درآمد رو داشته باشید

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه اسکم باشه موردی نداره
به هر روشی پول رو زودتر دربیاری به نفعه آدمه
ولی اگه اسکم نباشه ظلم به بقیس

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این جور سایت هارو که یک کد نویس حرفه ای نمی نویسه،مطمئن باشید که با یک دستور ساده SQL میشه دیتابیس رو هک کرد و بعد از اون اگه این زبان رو درست و حسابی بلد باشی،میشه یک export از دیتابیس گرفت.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از sascovach :
اگه اسکم باشه موردی نداره
به هر روشی پول رو زودتر دربیاری به نفعه آدمه
ولی اگه اسکم نباشه ظلم به بقیس

هایپ همون اسکمه دیگه.

خیال کردی اونایی که سرمایه من و تو رو میگرن،باهاش چیکار می کن،به جای اینکه در فارکس یا هر کار دیگه سرمایه گذاری کنن،2 ساعت به ریش ایرانیها می خندن و بعد میرن یک خونه و ماشین توپ می خرن و بعد پول سرور سایت رو نمی دن :lol:

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از pool :
سلام یک باگ تویه سیستم solidinvestment قسمت رفرال پیدا کردم البته اینجا مطرحش نمیکنم خود سایت 3 سوت میبنده و کار من رو آجر میکنه هر کی خواست پی ام بده با شرایط اینکار را براش میکنم. که برای هر دو طرف به صرفه حدود 4 ماه دارم روی باگش کار میکنم. یک کمی از این پولهای قلمبه این سایت بخوریم بد نیست. دیروز تستی 20 دلار خوردم حال کردم. مزه ای داشت بعد از حدود 17 ساعت هم خودشون با دستهای مبارک پرداخت کردن. ایول دارن.

ایرانی بخواد میتونه حیف که مجال نیست.
تست هم داره؟!:blink:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
همین سایت vascoinvestment خیلی بی شرفی کرد و 4300 دلار من را خورد من تا حالا 1 تومان هم پول کسی را نخوردم اما با این کارش کاری کرد که من وقتم رو 2 ماه بذارم و هر جوری شده این پول از گلوشون در بیارم این سایتهای هایپ همشون یک باند بزرگ هستن مثل مافیا تمام سایتهای مونیتور هم ماله خودشونه تا جایی که بتونم سالید میدوشم. دارم روی بانکشون کار میکنم تا هکش کنم. اگر بشه که خیلی خوبه.

اینم تصویر 20 دلار

http://aycu22.webshots.com/image/301/1055373800756585796_rs.jpg

:f34r: :f34r: :f34r: :lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا