برگزیده های پرشین تولز

سلمونی ها خیلی بی انصاف شدن

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
بی در و پیکر تر از این صنف وجود نداره تو تهران هر کی واسه خودش یه نرخی میگیره هر سال هم ۱۰۰ درصد افزایش قیمت میدن یارو یه ماشین اصلاح چینی اشغال خریده با ۲ تا قیچی و شونه میخواد اندازه جراح قلب میخواد درامد داشته باشه . جدیدا هم مد شده میگن ما پول هنرمون رو میگیرم و هنر قیمت نداره سعی کنید از اون دسته از ارایشگر هایی که پیج اینستا دارن و کلی فالوور دوری کنید تجربه ثابت کرده اینهایی که خیلی تو فضای مجازی مانور میدن و تبلیغات میکنن حسابی گرون فروش و تو پاچه کن هستن.

شما چقدر پول سلمونی میدید ؟‌

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,479
من دفعه اخر ۷۰ تومن دادم تو اسفند رفتم

سلمونی محلی میرم بدون قر و فر و وقت بگیر قبلش و اینجوری بیا و اینطوری میزنم و فلان و فلان...

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561

سلمونی محلی میرم بدون قر و فر و وقت بگیر قبلش و اینجوری بیا و اینطوری میزنم و فلان و فلان...

تهرانی ؟‌ کدوم محله هستی ؟‌ ۷۰ خیلی خوبه طرف ادم منصفی هستش

دقیقا درست گفتی این هایی که دلقک بازی وقت گرفتن و این داستان ها رو دارن اکثرا گرون میگیرن همین مدل هایی بدون وقت کارتو انجام میدن بهترن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دوساله خودم موهامو کوتاه میکنم ، یه موزر آلمانی قدیمی ، یه بسته سرشونه به قیمت ۱۲ هزار تومن از دیجی کالا یه شونه آرایشگری و چند تا گیره مو و قیچی !

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
دوساله خودم موهامو کوتاه میکنم ، یه موزر آلمانی قدیمی ، یه بسته سرشونه به قیمت ۱۲ هزار تومن از دیجی کالا یه شونه آرایشگری و چند تا گیره مو و قیچی !

بهترین کار همینه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,746

سلمونیهایی که قبلا پشم چین بودن :ROFLMAO:

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,426
منم 10-15 ساله از وقتی بالاها شروع کرد به کم پشت شدن و کلم گرد بود واسه اینکه شبیه خشایار نشم ، دورشو خودم هر هفته میگرفتم مرتب شه، الانم به خودکفایی رسیدم و کلشو خودم میزنم تا هم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنم هم هر هفته جیبم خالی نشه.. 💪
موزر اصل آلمانی کلاسیک با یه جعبه شونه بلند و کوتاه گرفتم

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,426
22270062_1694199209_194.jpg

کسی ازین آینه ها سراغ داره کجا میفروشن؟
البته میشه درستش هم کرد..

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,746
منم 10-15 ساله از وقتی بالاها شروع کرد به کم پشت شدن و کلم گرد بود واسه اینکه شبیه خشایار نشم ، دورشو خودم هر هفته میگرفتم مرتب شه، الانم به خودکفایی رسیدم و کلشو خودم میزنم تا هم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنم هم هر هفته جیبم خالی نشه.. 💪
به برکت عنقلاب شکوهمند در همه زمینه ها به خودکفایی رسیدیم حتی برطرف کردن نیازهای جنسی 😄

Last edited:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,440
شاعر میگه

سلمونی نرو
با ما بد باش فقط
میزنیم کلتو باشی حتی کچل
فرق اَ وسط فرق ا بغل
قرمز مده میکنیم رنگم عوض

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
849
من که قبل عید میرفتم ۷۰ تومن میدادم منطقه ۲۰ تهران
امسال هم گرونش کنه فکر کنم ۸۰ بگیره
دو نفر هستن کارشون هم تمیز و خوبه
ارزونتر هم هستش بعضی جاها

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,372
همه کنار همن فقیره و مایه دار خفن توی تاکسی همه میخوان کرایه ندن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

درود بر تو

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,479
یه چیز اف تاپیک بگم

یه ترانه ای فرشید امین سالیان بسی دور خوانده بود با این متن که اگه تو از پیشم بری شمعدونیا دق میکنن و نمیدونم پنجره ها بسته میشن و یه عده میرن شکایت میکنن و این داستانا

من هر موقع کلمه سلمونی رو جایی میشنوم یا میخونم یاد اون تیکه اش میفتم که برای خودم به صورت " اگه تو از پیشم بری سلمونیا دق میکنن " تغییرش دادم میفتم.
این کلمه سلمونیا تو این شعر فوق العاده جفت و بست میشه و اهنگین و با مضمون جالبی تو ذهن و گوش میچرخه.

یادش بخیر این ترانه فرشید امین زمان خوش چه سر و صدایی داشت. هی روزگار پیر شدیم رفت. 😭

بالا