برگزیده های پرشین تولز

سن وسالتون تو چه مایه ایه؟

چند سالتونه؟

• Total voters
    291

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم بیشتر از سن و سال ، دختر یا پسر بودن براتون مهمه...:hmm:

طبیعیه و تایید میشه که به این صورته که گفتی :rolleyes:
حالا مثلا بفهمن ملت چی میشه ، پسرها گاز میگیرن دخترارو ؟ :hmm:
من که بیشتر نگران پسرهام که داره هویتشون فاش میشه ..
اصولا می دونین که تو این دور و زمونه آدم نمی تونه پسر جوون نگه داره از درو دیفال خونه میریزن تو ..

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من ارام . . .
17 سال دارم
encore.gif

biggrin.gif

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

m-dvd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آمار میخوای بیا سراغ فروشنده ها!
مخصوصا کسایی مثل من که تحویل سفارشاشون حضوریه.و علاوه بر جنسیت حدود سنی کاربرا رو هم میدونیم.

اکثر خانمهایی که اینجا عضو هستن برای نام کاربریشون از نام خانوادگیشون استفاده کردن
مثلا طرف فامیلیش مجیدیه اسم کاربریشو گذاشته مجید 89 (این فقط یک مثاله واگه کسی با این اسم اینجا هست به خودش نگیره)

یه سری از آقایون هم که عشق دختر بودن دارن یا میخوان جلب توجه کنن نیرنگ میکنن و اسم کاربریشون رو اسم دختر میزارن!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
یه کلاس آمار....یه تحقیق بهشون داده بچه رو....آخ خدا رو شکر زمان ما معلممون به فکر این کارا نیافتاد....حالا البته میتونست یه جوری سر هم کنه...ولی این دختر از بس که علافه ...منم علاف گیر آورده ...گفت حتما این کار باید بشه....که البته من خیلی خوشحالم که این کارو کردم...
جالبه!:rolleyes: البته برای اينکه خودمون هم يه آماری داشته باشيم خوبه. :D فکر کنم برای ادمين ها هم شايد اين آمار جالب باشه.:) ولی کاش ميشد اون گزينه 20-30 رو به 20-25-30 تغيير داد. اطلاعات دقيق تر ميشد.:happy:
از
66x1ufd.gif
خيلی ممنون:happy: ولی
4ihdylh.gif
برای چی بود؟ :blink::p
... اصولا دخترا تو فروم های علمی فرهنگی ادبی کمتر دیده میشن ...و بر عکس توی سایتهایی که حرف از :
1- مد لباس 2- مدل مو 3- عکس بازیگر 4- فال و طالع بینی ( و مخصوصا این مورد ) 5- چت و مخ زنی 6-شعر ( شعر و ور )
باشه ، دخترا به وفور و به صورتهای دسته دسته ، بسته بسته ، تپه تپه و .. فراوان یافت میشوند بسی فراوان ! :rolleyes:
======
.... دخترهای این فروم از نظر من کاملا دخترهای روشنفکری هستند . اشتباه نکنین ، اینو نگفتم که کتک نخورم ، دلیلش اینه که " پی تی بانوانی" رو دیدم که حتی مدیر بخش فرهنگ و ادب هم هستن و جالب بود برام :happy: ...
======
... می خواستم قاطعانه بگم پسرها تعدادشون بیشتر از دخترهاست...
تو رو خدا جمع نبندين!:(
======
ولی باز خدا رو شکر يه استثنا برای خانم های PT قائل شدين!:p (البته اينجا يه نکته جای سوال داره: با چند نفر از خانم های PT آشنا هستين؟ :eek: )
الان فکر کنم 3 شايدم 4 تا مدير خانم تو PT داريم که واقعاً جای شکر داره!:rolleyes:
======
و کاملاً درست ميگين:)، مسلما تعداد آقايون بيشتره!;)

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
الان فکر کنم 3 شايدم 4 تا مدير خانم تو PT داريم که واقعاً جای شکر داره!

جدا؟میشه بگین کیا هستن؟(البته اگه اشکالی نداره!!!)
به حق چیزای ندیده و نسنجیده!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
جدا؟میشه بگین کیا هستن؟(البته اگه اشکالی نداره!!!)
به حق چیزای ندیده و نسنجیده!
يکيش خودم در خدمت تون!:D

پرشيانای کبير و خواهر آريانا هم هستن و ... ;)

=============================

در مورد کاربر های خانم نامرئی هم ايشون حق دارن، باورتون نميشه وقتی بفهمين که چند نفر از کاربرها خانم هستن و شما نميدونين!:cool:

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
در مورد کاربر های خانم نامرئی هم ايشون حق دارن، باورتون نميشه وقتی بفهمين که چند نفر از کاربرها خانم هستن و شما نميدونين!

یکیشون رو من دیدم...کلی بچه ها، قسم و آیه خوردن تا من باورم شد، ایشون همون *** هستند :دی

Callisto

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
7
جالبه!:rolleyes: البته برای اينکه خودمون هم يه آماری داشته باشيم خوبه. :D فکر کنم برای ادمين ها هم شايد اين آمار جالب باشه.:) ولی کاش ميشد اون گزينه 20-30 رو به 20-25-30 تغيير داد. اطلاعات دقيق تر ميشد.:happy:
راستش اولش همین قصد رو داشتم...ولی با بچه ها زیاد آشنا نبودم...فکرکردم شاید خوششون نیاد زیادی دقیق شم.....اگه میشد حتما تغییرش میدادم........
به هر حال از همه ممنونم که فکرشم نمیکردم انقدر همه کمک کنن.:happy::happy::happy:

m-dvd ممنون از راهنماییت...

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
25 سال :rolleyes:
آقا !
cheesygrin.gif

مجرد :happy:

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
يکيش خودم در خدمت تون!:D

پرشيانای کبير و خواهر آريانا هم هستن و ... ;)

=============================

در مورد کاربر های خانم نامرئی هم ايشون حق دارن، باورتون نميشه وقتی بفهمين که چند نفر از کاربرها خانم هستن و شما نميدونين!:cool:

واه واه روم به دیفال ، مورچه خاک به سر .
سر تخته بشورم خودمو اگه قصد توهین داشته باشم .. اینها که گفتم واقعیتی بیش نبود

بعدشم نکته جالب برام اینه که چرا دخترای PT یا همون "پی تی بانوان" کلا یا اصولا از تمثال یا آواتار یا عکس یا هر کوفتی که اسمشه به صورت دخترونه استفاده نمی کنند یا کمتر استفاده میکنند؟! یا بعضا یه چیز بی مورد می گذارن :D

نکته انحرافی : در آینده در سمت چپ بنده یک تصویر نصب خواهد شد :D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستش اولش همین قصد رو داشتم...ولی با بچه ها زیاد آشنا نبودم...فکرکردم شاید خوششون نیاد زیادی دقیق شم.....اگه میشد حتما تغییرش میدادم........
اگه ميشد تغيير داد خوب بود.:rolleyes: ما خودمون تو اون بخش با تغيير گزينه های نظر سنجی مشگل داريم يعنی عمل نميکنه :wacko: (خدا ميدونه چرا!:blink: ) ولی اگه ميشد تغيير داد بد نبود که در کنار همين نظر سنجی سن و جنسيت برای تحصيلات هم نظر سنجی ميکردی. جالب بود اگه ميديديم سطح تحصيلات بچه ها و يا دختر ها و پسر ها در چه حدی هست!:)

Callisto

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اگه ميشد تغيير داد خوب بود.:rolleyes: ما خودمون تو اون بخش با تغيير گزينه های نظر سنجی مشگل داريم يعنی عمل نميکنه :wacko: (خدا ميدونه چرا!:blink: ) ولی اگه ميشد تغيير داد بد نبود که در کنار همين نظر سنجی سن و جنسيت برای تحصيلات هم نظر سنجی ميکردی. جالب بود اگه ميديديم سطح تحصيلات بچه ها و يا دختر ها و پسر ها در چه حدی هست!:)

eeeeeeeeeeeeeee.
....چه فکر خوبی....میگم حالا که نمیشه اینو تغییر داد...میخواید یه نظر سنجی تحصیلات بذاریم...و توش جنسیت هم مشخص کنیم.....
خب اگه واسه تحصیلات خواستم بذارم...از الان بگید به نظرتون گزینه هاش چه جوری و تا چه حد دقیق باشه...که بعد افسوس نخورم که کاش میشد عوضش کرد...:wacko::happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
eeeeeeeeeeeeeee.
....چه فکر خوبی....میگم حالا که نمیشه اینو تغییر داد...میخواید یه نظر سنجی تحصیلات بذاریم...و توش جنسیت هم مشخص کنیم.....
خب اگه واسه تحصیلات خواستم بذارم...از الان بگید به نظرتون گزینه هاش چه جوری و تا چه حد دقیق باشه...که بعد افسوس نخورم که کاش میشد عوضش کرد...:wacko::happy:
10 تا گزينه ميشه انتخاب کرد، نه؟ :eek::rolleyes:

خوب اينجوری انتخاب کن:
دختر ديپلم
دختر فوق ديپلم
// ليسانس
// فوق ليسانس
// دکترا
پسر ديپلم
پسر فوق ديپلم
...

ميتونی اولش هم توضيح بدی که هر کسی در هر مقطعی هست، گزينه اي که اون مدرک رو خواهد گرفت رو انتخاب کنه. مثلاً دبيرستانی ها بزنن ديپلم، دانشجو های ليسانس هم بزنن ليسانس. فکر کنم کامل همه رو در بر بگيره.:):happy:

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
قابل توجه دست اندرکاران نظر سنجی
و فضولا
teef.gif

متاهل یا مجرد بودن هم بد نیست ها .. به شخصه استقبال میکنم
47b20s0.gif

البته بعدها می توننین به صورت انسجام یافته تر قد سایز کفش ، رنگ مو ، میزان خرابی دندانها ، شماره چشم و غیره رو هم بررسی کنیم و به نظر سنجی بزاریم
Just_Cuz_13.gif

نکته مهم : این CANOR وقتی من داشتم پیش نویس پست مهم خودم رو می زدم ، به صورت کاملا نا جوانمردانه و با استفاده از تکنولوجی خواندن ذهن ، ایده جهانی و اساسی تاهل را به نام خویش به ثبت رسانید که کار خوبی کرد اصلا به شما چه

بالا