برگزیده های پرشین تولز

سوال جهت برش فیلم با Ulead Video Studio 11

Reza_F2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال جهت برش فیلم با Ulead Video Studio 11

با سلام خدمت اعضای بزرگوار انجمن ،

در مورد برش فیلم یا Cut یا همون سانسور کردن دقایقی از فیلم با نرم افزار Ulead Video 11 مشکل دارم و با اینکه در انجمن جستجو بسیار کردم و تاپیک های زیادی در مورد نرم افزار Ulead وجود داره ، اما هیچ پاسخ روشن و دقیقی در این مورد بخصوص پیدا نکردم. از شما تمنا می کنم اگر در این زمینه تجربه دارید بنده رو راهنمایی بفرمایید.

قصد دارم دقایق کوتاهی از یک فیلم بلند سینمایی با فرمت AVI رو سانسور کنم.چون برای دیدن بچه کوچیک می خوام و صحنه ای هست که می خوام از فیلم جدا کنم و فیلم سانسور شده رو رایت کنم.

هرچی تلاش کردم نتونستم که قسمتی رو ( مثلا 30 ثانیه ) جدا کنم و دور بندازم و بقیه قسمت های باقی مونده رو ، بهم بچسبونم و با استفاده از گزینه Share با فرمت دلخواه ذخیره کنم.

برای این کار بخصوص باید چه کاری انجام بدم یا از چه مسیری باید برم و بر روی کدام دکمه کلیک کنم ؟؟

( 2 تا کتاب هم در مورد آموزش Ulead پیدا کردم که هیچ کدوم ، این کار بخصوص رو توضیح ندادن !!
امکان استفاده از نرم افزار Adobe Premiere رو هم ندارم و خواهشمندم با همین نرم افزار Ulead راهنمایی بفرمایید. )

با تشکر.

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
دوست عزیز من الان این برنامه رو نصب ندارم که برات با عکس بذارم
ولی یه توضیحی قشنگ میدم برو انجام بده مشکلت حل میشه

ببین برنامه رو باز ن و فیلمت رو بیار توش و برو اول اون قسمتی که میخوای کات کنی فیلم رو
بعدش زیر همون جایی که فیلم رو میبینی یه دکمه همش که توش علامت ] داره
روش کلیک کن
بعد برو آخر اون تیکه ای که میخوای کات رو تموم کنی
بعد روبروی همون علامت قبلی که شکل [ هستش رو بزن
این باعث کات شدن فیلم میشه
بعدش دیلیت رو بزن فیلمت برش میخوره
بعد هم به هر فرمتی که میخوای ذخیره کن

اگر مشکلت حل نشد بگو تا برنامه رو نصب کنم و تصویری برات بذارم

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
الان نمیتونم عکس بذارم نیازی هم نیست ulead خیلی سادست.
شما فیلم رو بکش بنداز اون پایین برو سمت چپ سه تا آیکن بزرگا وسطیش timeline view رو بزن و اون فلش قرمزه رو بگیرو برو از اول اونجایی که میخوای cut کنی بعد برو زیر پنجره نمایش یه قیچی میببینی که فیلم رو میبره. حالا دوباره فلش رو بگیرو برو به انتهای قسمت مورد نظر و بازم روی قیچی کلیک کن و با انتخاب قسمتی که میخوای نباشه دکمه delete رو بزن.
میتونی مابین قسمتهای بریده شده effect بذاری بصورت drag & drop
حالا فایل رو از قسمت share با انتخاب create video file و مثلا" same as first video clip ذخیره کن همین.

بالا