برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره مترو تهران

seyedroohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
صبح آدینه تون بخیر!
مکانی بهتر از این بخش برای طرح سوالم پیدا نکردم.

من میخواستم از مترو ترمینال جنوب برم به آدرس زیر. کدوم ایستگاه پیاده بشم و بعد کجا ماشین سوار بشم و چی بگم؟

سیدخندان،خ خواجه عبدالله انصاری،ابتدای شهید عراقی

سپاس فراوان از لطفتون!
:rolleyes:

sadegh196

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
38
سلام دوستان
صبح آدینه تون بخیر!
مکانی بهتر از این بخش برای طرح سوالم پیدا نکردم.

من میخواستم از مترو ترمینال جنوب برم به آدرس زیر. کدوم ایستگاه پیاده بشم و بعد کجا ماشین سوار بشم و چی بگم؟

سیدخندان،خ خواجه عبدالله انصاری،ابتدای شهید عراقی

سپاس فراوان از لطفتون!
:rolleyes:

دوست عزیز شما ایستگاه مصلی پیاده بشید.خیابان خواجه بالاتر از پل سیدخندان هست.به میدان خواجه عبدالله برسید خیابان شمالی میدان خیابان شهیدعراقی هست

nima-1390

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان عزیز من بعد از ساعت ها بحث در پیام خصوصی با کاربر sadegh 196 که سعی کردم بحث رو عمومی نکنم و به اینجا نکشونم نهایتا بعد از کلی بی احترامی و فحاشی های وی به اینجانب مجبور شدم که بحث رو علنی کنم و شما دوستان گرامی رو هم در جریان کلاهبرداری و حیله گری این شخص یعنیsadegh 196بذارم
براي تصديق گفته هاي من به تاپيك ((فروش شارژ ایرانسل بصورت خط به خط با 20 درصد تخفیف)) مراجعه كنيد و ببينيد چه آتيشي به پاست.
دوستان این شخص یک کلاهبردار و فریبکار هست و بهش اعتماد نکنید
اگر ازش شارژ میخرید یا هر وسیله دیگه ای بدونین که اصلا احتمال نداره که این شخص پول شما رو به کالایی که ازش میخواید تبدیل کنه
من طی معامله ای که با این شخص داشتم به کلاهبردار بودنش پی بردم.
ایشون تو همین تاپیک نوشته بود: (100 امتیاز با قیمت مناسب فورا خریدارم پیام خصوصی بزنید).
بنده هم بهش پیام خصوصی دادم که من دارم و میفروشم به فلان قیمت.
این شخص هم گفت نه فلان قیمت. من گفتم قیمت میانگین منو شما.
ایشون هم قبول کرد و گفت به این شرط که اول امتیاز رو بفرستی و بعد پول رو واریز کنم و اون هم به این بهانه که من امتیاز و سابقه عضویتم تو پرشین تولز کمه و نمیتونه بهم اعتماد کنه.
من هم گفتم اگر خودت تو شهر من هستی یا دوست و آشنایی در اینجا داری بیا من در حضور خودت یا اون شخص امتیاز رو بهت انتقال بدم و تو هم پول منو بده.
ولی این فرد حتی شهری رو که توش زندگی میکنه رو هم از گفتنش هراس داشت و نگفت.
ایشون به من گفت من سالهاست که تو این سایت سابقه دارم و الم و بلم و تو سابقه عضویتت و فعالیتت کمه.
شماره عضویت شخصی بنام محمود خورسندی رو داد که تولد طرف 31 فروردین هست و گفت امتیاز رو به این انتقال بده.
البته قابل توجه دوستانی که اسم این شخص یعنی sadegh 196 و میخوان: ممکنه این شخص اسم و فامیل خودش محمود خورسندی باشه.
من بهش گفتم تو که تولدت 31 فروردینه از کجا میخوای بدونی که من بهت امتیاز فرستادم؟
گفت تو که فرستادی من از یه اکانت دیگه به همین اکانت امتیاز میفرستم اگه شما فرستاده باشی سیستم میگه که این شخص ظرفیتش برای امتیاز گرفتن تکمیله. دیدم درست میگه. با توجه به سابقه این فرد تو سایت پرشین تولز هم بهش اعتماد کردم و من هم علی رغم میل باطنیم بعد از کلی مراوده در مورد قیمت و اینکه ایشون شرایط و قیمت معامله رو تایید می کنه و قبول داره و من بارها بهش گفتم که من به فضای اینترنت برای معامله اعتماد ندارم و این اعتماد منو به پشیمونی تبدیل نکن دیروز عصر امتیاز رو بعد از اتمام حجت قطعی به محمود خورسندی فرستادم.
بعدش بهش گفتم و این شخص گفت حسابمو چک کردم امتیاز به من نیومده!!

من به خدا و پیغمبر و همه عالم قسم خوردم که من امتیاز رو بهت فرستادم.
جواب این شخص این شد که : قسم کیلو چنده؟
من هم گفتم دوست عزیز به تولد شما که در 31 فروردینه خیلی مونده هنوز و از الان تو سیستم به شما نه امتیازی اضافه میشه و نه پیامی براتون میاد ولی ایشون تنها جوابی که برای من دادن تا دیشب ساعت 2 با بی حرمتی و فحاشی هایی که همه حرفاش لایق خودشه گفت که به من امتیازی نیومده و پیامی هم تو باشگاه نیومده.
من هم گفتم پیام یا امتیاز تا روز تولد نمیاد برات.
پیام انتقال امتیاز به پروفایل من اومده. گفتم ایمیلتو بده من از اون صفحه ای تو پروفایلم که نشاندهنده انتقال امتیاز من به شماست رو بهت ایمیل کنم بهت ثابت بشه.
این شخص من هرچقدر اصرار کردم ایمیلشو به من نداد.
کلا از دادن کوچکترین اطلاعاتی به همه واهمه داره و تفره میره.
از طرفیم میگفت عکس کیلو چنده و با فتوشاپ عکس درست میکنی. من هم میگم انسان من با فتوشاپ تا به حال کار نکردم.
حتی من از پروفایل باشگاه یکی از دوستام که بالای 110 امتیاز داره دیشب برای اثبات اینکه امتیاز بهش انتقال دادم اقدام به انتقال امتیاز مجدد کردم ولی سیستم اجازه این کارو ندادو گفت که این شخص امتیاز گرفته و دیگه مجاز به گرفتن امتیاز نیست و این یعنی امتیاز ارسال شده دیروز عصر بنده به ایشون منتقل شده و ثبت شده بود. من این رو هم بهش گفتم و گفت به من اضافه نشده!!
منم گفتم آخه قبل از 31 فروردین سال بعد که امتیاز بهت اضافه نمیشه!! مگه قرار نبود روش چک کردن اینکه من امتیاز رو انتقال دادم بهت به همین صورت باشه؟!!
جواب نهایی این شخص پس از فحاشی های بیشرمانه به من دیشب این شد: (الان به دوستم که مدیر ارشد سایت هست پیام میدم که از سایت اخراجت کنه ای پیتو ببنده)

از صبح تا حالا هم صبر کردم شاید این تبهکار بره از بانک پیگیری کنه و ببینه که من بهش امتیاز انتقال دادم و بیاد پولمو بده. حال اومده با کلی فحش های رکیک لایق خودش به من پیام داده که : ((...... مسخره کردی منو؟ امروز رفتم بانک میگن هیچ امتیازی بهت انتقال داده نشده برو هر ........ . من با یکی توافق کردم قرار شده امتیازو بعداز ظهر بهم منتقل کنه نخواستم دیگه ازت 1 روزه منو مسخره کردی ...... .الانم پیام میدم که رسیدگی کنن به تو .....))
دوستان اگه شما هم میخواید مثل من نتیجه اعتمادتون به این فرد رو ببینید و در مقابل مودب صحبت کردنتون یک سری حرف های رکیک بشنوید با این شخص معامله کنید.
من نمیدونم تکلیف کسی که بر اساس سوابق بازارچه کسی بهش اعتماد میکنه و اول بهش امتیاز رو انتقال میده به این امید که اون پول رو بهش واریز کنه چیه؟
آیا مدیران پرشین تولز کمکی به اشخاصی که این افراد کلاهبردار براساس امتیاز بازارچه شون بهشون اعتماد میکنن چیه؟
با تشکر از تمام کسانی که با معامله نکردن با چنین اشخاص کلاهبرداری شرشون رو از سایتهای معتبری مثل پرشین تولز کم میکنن.
و با تشکر از مدیران محترم پرشین تولز که با پیگیری کلاهبرداری چنین اشخاصی اعتبار سایت رو کماکان بالا و فضای سایت رو قابل اعتماد نگه می دارن.

بالا