برگزیده های پرشین تولز

سوال درباره cj

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن ای این جور فروش ها چیز معتبر تر و بهتر سراغ دارید؟
مثلا ای بی سیستم فروش پورسانتی داره؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
Cj و Clickbank سیستم های معتبری هستن . شبیه اینا Aucionads ]م هست که فروشهای امازون رو تو سایت شما نمایش میده . کلا Affiliate قوی زیاد من ندیدم !

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
البته shareasale.com ی سیستم pay per click هم داره که بین Advertiser ها تا اونجایی که یادمه فقط 20 تا شرکت بودن که بابت pay per click هم پول می دادن... شروین جان برای شروع فعالیت ی سایت بعید می دونم CJ چیزه خوبی باشه،فعلا روی pay per click ها باش بعدش برو روی pay per action ....ولی اینو بگم که اینا مثل گوگل نیستن که روزی ی بار گیر بدن و کار خیلی بادوامی هستش،اینش خیلی مزیت هستش،اینکه چقدر سرمایه گذاری وقتی کنی و بغیر از درآمد ماهیانه کارت آینده داشته باشه.
چشم حتما به توصیت عمل میکنم
راستی ببین این سایتی که من میخوام بزنم چیز خوبیه یا نه
یه سایته توش دسته بندی های مختلف میشه ایجاد کرد و تو هر دسته هم سایت ها اضافه میشن
توی بخش هر سایت اگه کپنی باشه ازش تو قسمت کپن قرار داده میشه و لینک و توضیحات محصولاتم تو بخش محصولات
در باره سایت هم تو قسمت توضیحات توضیحات مفصلی نوشته میشه
و کمترین و بیشترین قیمت محصول هم نوشته میشه
مثلا شما دنبال هاست هستی میای تو سایت و تو قسمت سرچ هاست رو انتخاب میکنی و بیشترین و کمترین میزان پولی که میتونی بدی رو وارد میکنی و سایت به شما گزینه هایی که به پول شما میخوره رو بهتون معرفی میکنه
یه جورایی مثل یه فروشگاه که البته محصولاتش واسه خودمون نیست
اگه فکر میکنی که فکر خوبی نیست اگه دوست داشتی یه ایده خوب بگو بهم
ببخشید زیاد اذیتت میکنم :D

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
شروین جان ایدت رو خودت دوست داری
اما خودت رو بزار جای بازدید کننده
کی میاد به یک سایت پر از تبلیغ علاقه مند بشه؟
اگر من بخواهم چیزی بخرم میام تو ای بی یا گ.گل سرچ میکنم
منتها سایتتون اگر اطلاعاتش درباره محصولات بیشتر بشه اون وقت خیلی عالی میشه
چون ایبی فقط لینک خرید داره و توضیحات خوبی نمیشه گیر آورد
اما سایتت اگر توضیحاتش خیلی زیاد و منحصر به فرد باشه اون وقت دیگه میترکونه
من خودم توضیح درباره موبایل میزارم و کنارش لینک خرید مرید میزارم
همین سونی اریکسونی که تو امضام هست الان صفحش اومده تو صفحه اول گوگل
یک مدت شاپ لینک چیتیکان گزاشته بودم که تو یک هفته یک فروش داشتم!
بنابر این خوب بودن سایت مر حله اول و مرحله دوم که مرحله نهایی و مهم هست همون سئو و بک لینکه!
چون این سایت شما معمولا از گوگل باید بازدید و در آمد بگیره!
مثلا صفحه ای داری با نام بلک بری 880 و اون رو سرچ میکنن و سایت شما میاد و هم اطلاعاتی داره در باره اون محصول و از اونجایی که سایتت خیلی توپه و قابل اطمینان به نظر میاد روی آفیلیت های کنار توضیح کلیک میکنن!
(اگر سایتت شبیه جدول روزنامه باشه کلیک که نمیکنن روی آفیلیتت هیچ اصلا توضیح محصول رو هم نمیخونن
حتی اگر در صفحه اول گوگل باشی)
پس توصیه میکنم سایت جدیدت رو مثل همین سایت مقاله ات که شبیه notpad میمونه طراحی نکن!
چون فقط برنامه نویسی مهم نیست که
الان مردم به ظاهر خیلی اهمیت میدن
بنا بر این تا میتونی قشنگ کن سایتت رو و تا میتونی توضیحش رو زیاد کن و بک لینک جمع کن از سایت های درست و حسابی!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شروین جان ایدت رو خودت دوست داری
اما خودت رو بزار جای بازدید کننده
کی میاد به یک سایت پر از تبلیغ علاقه مند بشه؟
اگر من بخواهم چیزی بخرم میام تو ای بی یا گ.گل سرچ میکنم
منتها سایتتون اگر اطلاعاتش درباره محصولات بیشتر بشه اون وقت خیلی عالی میشه
چون ایبی فقط لینک خرید داره و توضیحات خوبی نمیشه گیر آورد
اما سایتت اگر توضیحاتش خیلی زیاد و منحصر به فرد باشه اون وقت دیگه میترکونه
من خودم توضیح درباره موبایل میزارم و کنارش لینک خرید مرید میزارم
همین سونی اریکسونی که تو امضام هست الان صفحش اومده تو صفحه اول گوگل
یک مدت شاپ لینک چیتیکان گزاشته بودم که تو یک هفته یک فروش داشتم!
بنابر این خوب بودن سایت مر حله اول و مرحله دوم که مرحله نهایی و مهم هست همون سئو و بک لینکه!
چون این سایت شما معمولا از گوگل باید بازدید و در آمد بگیره!
مثلا صفحه ای داری با نام بلک بری 880 و اون رو سرچ میکنن و سایت شما میاد و هم اطلاعاتی داره در باره اون محصول و از اونجایی که سایتت خیلی توپه و قابل اطمینان به نظر میاد روی آفیلیت های کنار توضیح کلیک میکنن!
(اگر سایتت شبیه جدول روزنامه باشه کلیک که نمیکنن روی آفیلیتت هیچ اصلا توضیح محصول رو هم نمیخونن
حتی اگر در صفحه اول گوگل باشی)
پس توصیه میکنم سایت جدیدت رو مثل همین سایت مقاله ات که شبیه notpad میمونه طراحی نکن!
چون فقط برنامه نویسی مهم نیست که
الان مردم به ظاهر خیلی اهمیت میدن
بنا بر این تا میتونی قشنگ کن سایتت رو و تا میتونی توضیحش رو زیاد کن و بک لینک جمع کن از سایت های درست و حسابی!
ممنون از وقتی که گذاشتی
آره حتما رو ظاهرش کار میکنم
در مورد محتوا هم تو پست قبلی گفتم که توضیحات خوبی میخوام بزارم
نکه فقط لینک محصول بزارم

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چشم حتما به توصیت عمل میکنم
راستی ببین این سایتی که من میخوام بزنم چیز خوبیه یا نه
یه سایته توش دسته بندی های مختلف میشه ایجاد کرد و تو هر دسته هم سایت ها اضافه میشن
توی بخش هر سایت اگه کپنی باشه ازش تو قسمت کپن قرار داده میشه و لینک و توضیحات محصولاتم تو بخش محصولات
در باره سایت هم تو قسمت توضیحات توضیحات مفصلی نوشته میشه
و کمترین و بیشترین قیمت محصول هم نوشته میشه
مثلا شما دنبال هاست هستی میای تو سایت و تو قسمت سرچ هاست رو انتخاب میکنی و بیشترین و کمترین میزان پولی که میتونی بدی رو وارد میکنی و سایت به شما گزینه هایی که به پول شما میخوره رو بهتون معرفی میکنه
یه جورایی مثل یه فروشگاه که البته محصولاتش واسه خودمون نیست
اگه فکر میکنی که فکر خوبی نیست اگه دوست داشتی یه ایده خوب بگو بهم
ببخشید زیاد اذیتت میکنم :D

ایده خیلی خوبی هستش محضه اطلاع شما و سایر دوستان عرض کنم که شرکت های هاستینگ و دیگر تبلیغات دهنده ها به صورت رایگان ی سری کوپن یا promotion برای CJ publishers گذاشتن که می تونید ازشون استفاده کنید،اینطوری یوزر هم علاقه پیدا می کنه که از طریق refferal خرید کنه!

==============

در ضمن موقعی که من روی لینک refferal شما کلیک می کنم،یک cookie ایجاد میشه که بسته به سیاست شرکت دوره زمانه مختلفی داره،اگه شرکت advertiser این زمان را 180 روز تعیین کرده باشه،اگر من روی لینک refferal کلیک کنم و روز 179 ام(179 روز دیگه) اگه این CJ's Cookie روی کامپیوترم باشه،بازم هم شما این کاربر را reffer کردید!

دیروز تو ی مجله ای که برام میاد یکی نوشته بود که ماهی فقط 3 میلیون دلار از طریق affiliate program شرکت amazon براش میاد! دیگه ببین چه خبره اون بالاها!

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
بله
من هم موافقم
آفیلیت خوبه
منتها کدوم از همه بهتره؟
سی جی یا آمازون؟
باید بیشتر توضیح بدین و امکانات و میزان پرداهت ها رو برای هر محصول توضیح بدید
درباره این کوپن ها هم بیشتر توضیح بدین
چون بی شک خیلی تاثیر داره
(حالا به جز هاستینگ کوپنی برای گوشی موبایل یا پاکت پی سی کسی سراغ داره؟)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ایده خیلی خوبی هستش محضه اطلاع شما و سایر دوستان عرض کنم که شرکت های هاستینگ و دیگر تبلیغات دهنده ها به صورت رایگان ی سری کوپن یا promotion برای CJ publishers گذاشتن که می تونید ازشون استفاده کنید،اینطوری یوزر هم علاقه پیدا می کنه که از طریق refferal خرید کنه!

==============

در ضمن موقعی که من روی لینک refferal شما کلیک می کنم،یک cookie ایجاد میشه که بسته به سیاست شرکت دوره زمانه مختلفی داره،اگه شرکت advertiser این زمان را 180 روز تعیین کرده باشه،اگر من روی لینک refferal کلیک کنم و روز 179 ام(179 روز دیگه) اگه این CJ's Cookie روی کامپیوترم باشه،بازم هم شما این کاربر را reffer کردید!

دیروز تو ی مجله ای که برام میاد یکی نوشته بود که ماهی فقط 3 میلیون دلار از طریق affiliate program شرکت amazon براش میاد! دیگه ببین چه خبره اون بالاها!
ممنون وحيد جان بابت توضيحاتت
آره منم روي كپن ها خيلي برنامه ريزي كردم چون خيلي خوب جواب ميده
ولي وقتي سرچ ميكنم توي ليست ادورتايزر ها خيلي كم كپن دادن و مثلا ياهو يدونه بيشتر نمياره اونم فقط عضويت 7 روزه مجاني تو Yahoo Dating هستش
حالا نميدونم چون هنوز توشون عضو نشدم كپن هارو نشون نميده يا اينكه واقعا اينقدر كم كپن ميدن
در صورتي كه من از ياهو خيلي جاهاي مختلف كپن ديدم همينطور از گوددي ولي وقتي توش سرچ ميبكنم از گوددي كپن نميده
اگه نكته خاصي هست اين وسط ممنون ميشم راهنمايي كني
بازم ممنون

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
وحید جان این سوال بالای منو یه جواب بدی ممنون میشم

بالا