برگزیده های پرشین تولز

سوال در باره پهنای ترانسفر سایت ها

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

از یکی از دوستان شنیدم که میگفت هاست ها بی جهت و از روی دلخواه برای میزان ترانسفر مشتری هاشون محدودیت میزارن ودر اصل برای همه سایت ها پهنای باند ترانسفر باید نامحدود باشه... نظر شما چی هست؟ آیا همینطوره؟

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
نه . به هیچ وجه حرف ایشون درست نیست
این مربوط به خود سرویس دهنده است که برای هر پکیج چقدر ترنسفر قرار بده
یکی ترنسفر زیاد میذاره قیمتشم بیشتره
یکی کمتر اختصاص میده قیمتشم کمتره
مشتری طبق نیازی که داره این پکیج ها رو انتخاب میکنه
ضمنا ترنسفر هیچ وقت نمیتونه نامحدود باشه و بالاخره تموم میشه

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
منظور دوستم این بوده که احتمالا خود هاست ها پهنای باند نامحدود در اختیار دارن... اما برای مشتری هاشون محدودیت میزارن...

ما در حال حاضر بیش از 63 گیگ پهنای باند ماهیانه داریم...و همه هم اطلاعات متنی هست و داون لود مهمی نداریم جز چند تا مقاله ای که بطور پی دی اف تهیه شده. در حال حاضر یک شرکت اسپانسر ما هست و قول ساپورت نامحدود داده ( نه برای فضا)

ولی این قضیه خیلی به نفع اونها هست و من می خوام که خودمون بتونیم روی پای خودمون وایسیم...بطوری که بتونیم پول ترانسفر ماهیانه رو بدیم...ولی نگرانی برای وقتی هست که به مقدار های خیلی زیادی مثل 500 گیگ و 1000 گیگ برسیم...و نتونیم از پس مخارج بر بیائییم...

من اون سوال رو به این خاطرپرسیدم که بدونم واقعا مسئله نامحدود بودن پنهای باند سرور ها درسته یا نه...

ولی به هر حال نگرانی وجود داره و باید فکر اساسی بشه و من نمیدونم ادامه این وضع درسته یا نه...

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
پهنای باند یک بسته اضافی هست که سرویس دهنده از دیتا سنتر می خره و براش پول می ده .این هم مقدارش نامحدود نیست .یهنی مقدار محدودی باند ویچ یا ترافیک رو می خره و به اکانت ها می ده .
حالا یکی دوست داره زیاد می ده .یکی کم و یکی هم مثل من نامحدود می ده .البته اینو بدونید که برای سرویس دهنده ای مثل ما نامحدود نمی افته .
در ضمن و در ضمن ، کنترل پنل اجازه باندویچ نامحدود رو برای ساخت اکانت نمی ده و ما مجبوریم که باند ویچ و هر روز چک کنیم و مال هر کی داره تموم میشه زیاد کنیم .
بله دوست عزیز .شما فکر نکن که مفت برای سرویس دهنده میاد .نه . برای سرویس دهنده هاست هم باند ویچ کلی محدود می برن .
امیدوارم گرفته باشی چی می گم .

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
بله

از توضیحات شما تشکر میکنم متوجه شدم...
هیچ هاستی نمی تونه پهنای باند نامحدود داشته باشه...
احتمالا نامحدود اعلام کردن بعضی هاست ها صرفا جنبه تبلیغاتی داره...

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
بله

از توضیحات شما تشکر میکنم متوجه شدم...
هیچ هاستی نمی تونه پهنای باند نامحدود داشته باشه...
احتمالا نامحدود اعلام کردن بعضی هاست ها صرفا جنبه تبلیغاتی داره...

بعد از هفت - هشت ماه می خام جواب بدم که من الان پهنای باند نامحدود میدم و اصلا هم تبلیغاتی نیست و هیچ وقت خدا ، هیچ کاربری نخواهد دید که سایت اش خطای پهنای باند بده .

این شعار نیست . ما اونو عملی کردیم .

بالا