برگزیده های پرشین تولز

سوال در رابطه با انتقال مالکیت

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
سلام . دوستان من یک گوشی ایفون۶ دارم که یک ساله ای سی انتنش سوخته و گوشیم کلا نه سیمکارت میخونه نه به وای فای وصل میشه و من کلا بیخیالش شدم . چند وقت پیش یه بنده خدایی به ما گفت که مالکیت همتا گوشیتو میخرم . میخواستم ببینم این قضیه انتقال مالکیت چیه و مثلا اگه من انتقال مالکیت برای ایشون بزنم واسه من ممکنه دردسر بشه ؟ اخه گفته گوشیت مال خودت ففط مالکیتشو به من انتقال بده تو همتا

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
نه مشکلی نداره شما منتقل میکنید از طریق سایت.

Tgplus.ir

Registered User
لایک‌ها
166
سلام نه چیزی نمیشه چون اون دستگاه دیگه به نام شخص میشه و هر کاری هم کنه به اسم خودش تموم میشه و شما هیچ نقشی ندارید

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
راستی قیمت چند گفته برای خریدن انتقال؟

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
راستی قیمت چند گفته برای خریدن انتقال؟
سلام والا عزیز من ایفون ۶ که دارم انتن ووای فای اصلا قطعه و فقط کاربرد گوشیم اینه که باهاش آهنگ میذارم تو ماشین طرف گفته گوشیت مال خودت باشه فقط انتقال مالکیت بزن برا من ۴۰۰

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اینا شماره imei ها رو برای گوشی های جدید و گرون میزنن.مثلا oneplusها اکثرا قابل چنج شدن هستن. یه گوشی جدید ۲۰ میلیون مثلا پولشه بعد هزینه گمرکی مثلا میشه ۲۷۰۰. اینا imeiشما رو میزنن رو اون گوشی جدیده. سیستم هم فکر میکنه ایفون شما انتن میده
۴۰۰ هم به نظر من کمه حداقل ۷۰۰ بگیر ازش

spalisp2010

Registered User
لایک‌ها
91
اینا شماره imei ها رو برای گوشی های جدید و گرون میزنن.مثلا oneplusها اکثرا قابل چنج شدن هستن. یه گوشی جدید ۲۰ میلیون مثلا پولشه بعد هزینه گمرکی مثلا میشه ۲۷۰۰. اینا imeiشما رو میزنن رو اون گوشی جدیده. سیستم هم فکر میکنه ایفون شما انتن میده
۴۰۰ هم به نظر من کمه حداقل ۷۰۰ بگیر ازش
ممنونم برادر واقعا بابت راهنماییتون ، پس عزیز هیچ مشکلی برای من پیش نمیاد ؟ اگه مثلا رو یه گوشی دزدی بندازه چی ؟ چون‌ من از ایشون فقط یه شماره موبایل دارم و میگه پول رو برات میریزم تو‌هم انتقال مالکیت بزن به این شماره و تمام

Last edited:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
ممنونم برادر واقعا بابت راهنماییتون ، پس عزیز هیچ مشکلی برای من پیش نمیاد ؟ اگه مثلا رو یه گوشی دزدی بندازه چی ؟ چون‌ من از ایشون فقط یه شماره موبایل دارم و میگه پول رو برات میریزم تو‌هم انتقال مالکیت بزن به این شماره و تمام
نه این طوری انگار شما ایفون رو فروختید به ایشون. سیستم که نمیاد چک کنه ایفون شما سالمه یا خرابه یا هرچی. از نظر اون ایفون شما فروخته شده به ایشون.تمام. دیگه حالا بعدا هرکاری میکنه با همون اخرین سیم کارت ثبت شده کار دارن.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
نه این طوری انگار شما ایفون رو فروختید به ایشون. سیستم که نمیاد چک کنه ایفون شما سالمه یا خرابه یا هرچی. از نظر اون ایفون شما فروخته شده به ایشون.تمام. دیگه حالا بعدا هرکاری میکنه با همون اخرین سیم کارت ثبت شده کار دارن.
احتمالا تعمیراتی میخوره
وگرنه نه آیفون که معنی ندارد سریال گوشی ثبت شده عوض نمیشه که

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
احتمالا تعمیراتی میخوره
وگرنه نه آیفون که معنی ندارد سریال گوشی ثبت شده عوض نمیشه که
خب این imei ایشون تو شبکه بوده و کار میکرده. الان گوشی سوخته اون هنوز به عنوان ایفون تو شبکه هست . این imei رو هم میتونن تعمیراتی بزنن رو یه مدل دیگه هم میتونن بعضی مدل ها گرونها رو چنج میکنن میندازن روش دیگه گمرکی ندن. دو سه تا پست بالاتر نوشتم

Altair

Registered User
لایک‌ها
42
صاحب تاپیک منم یه سوال بپرسم :دی
یه گوشی آیفون 5s دارم قبل این داستان رجیستری دست2 خریدم. میخواستم بفروشمش دیروز زدم تو سامانه همتا دیدم به خط من نیست مالکیتش
افزودن دستگاه را میزنم این پیغام رو میده: در صورتی که سیمکارت قبلی منقضی/تغییرمالکیت شده است، آن را وارد نمایید
بعد از وارد کردن شماره پیغام میده: خطا! سیم کارت وارد شده جزء سیم کارت های منقضی /فروش رفته نمی باشد
از طریق استعلام اصالت دستگاه هم اقدام کردم و یه شماره ناقص رو معرفی میکنه که اصلا نمیدونم کی هست
الان با همه سیم کارتها کار میکنه حتی سیم کارت جدید میندازی نمیگه مالکش فلان شماره ست
چ کنم باهاش :دی

راستی! یه مالکیت گوشی هوآوی هم دارم رو خطم که گوشیش گم شد، میشه واسه این آیفونه استفاده کرد؟

Last edited:
بالا