برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد تبديل یک folder به web application روی host

existme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

وقتی یک پروژه asp.ne را روی host کپی می کنيم چطوری میتونيم امکانی را که در local داريم و ميتوانيم يک folder را در IIS تبديل به Web Application کنيم روی Host داشته باشيم. منظورم اينه که در واقع چطوری ميشه بدون publish کردن يک webapp را configure کرد.

در کنترل پانل همچين امکانی نيست.

ممنون

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
شما دوتا سوال کردید ؟ چون قسمت اول اصلا قسمت دوم ررو نمیرسونه !

قسمت اول ، باید از کنترل پنل ویرچوال دایرکتوری بسازی !

قسمت دوم میتونی سرس کد هاتو هم کپی کنی روی هاستت و کار میکنه ! اگر نگران نستی که کسی به سرس کدت دسترسی پیدا کنه هیچ مشکل خاصی هم نداره!

existme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ممنون از پاسختون امکان ساخت ويرچوال دايرکتوری در cp هست ولی امکان تبديل اون ويرچوال دايرکتوری به webapp نيست.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من که آخرشم نفهمیدیم شما چی میگی ! :(

mehdivk

Registered User
لایک‌ها
0
دو تا بحث هست یکی Virtual Directory درست کردن و یکی هم Application کردن یک شاخه که دومی را من ندیدم تو پنل های هاستینگ همچین امکانی داشته باشیم خود من که ایمیل می زنم میگم مثلا شاخه Forum را برام Application کنید اون موقع اون شاخه بصورت یک root محسوب می شه و فایل ها ی مثلا CoummunityServer رو که بعنوان ابزار فوروم ازش استفاده می کنم اونجا آپلود می کنم و ازش استفاده می کنم

existme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بله درست اشاره کرديم اين همون چيزيست که منهم تو پانل پيدا نکردم اما به جای ميل زدن ميشه به Visual Studio گفت که توی اون folder فايلهايش را publish کنه که اين باعث ميشه اون Virtual Folder به يک application تبديل بشه. حالا من ميخوام بدونم اگر نخواهيم از Visual Studio برای اينکار استفاده نکنيم چکار بايد کرد ؟
ممنون

بالا