برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد همکاری در فروش (شکایت مشتری) ❌

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
سلام - دوستان، اگر مشتری جنس معیوب تحویل بگیره و پشتیبانی همکاری در فروش اعتنایی نکنه یا جنسش رو پس نگیره ، مشتری شکایت کنه هیچ عواقبی برای بازاریاب داره یا نه؟ هیچگونه مشکل قانونی برای بازاریاب پیش میاد یا نه؟!
واقعیت قانون چی هست؟ کسی میشناسید که تجربه همچین چیزی داشته باشه؟!
جنس سالم هم باشه ، در مورد ظاهرش ، همکاری در فروش معمولا همیشه رندوم میفرستم خیلی کم احتمال داره دقیقا همون طرح و همون رنگ رو بفرستن، در نتیجه این متونه به عنوان جرم نشر اکاذیب و اینطور مواردی یقه بازاریاب رو بگیرین که این چیزو تبلیغ کردی ولی اینشکلی تحویل شده؟!

Last edited:

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
بسته ارسالی رو کی فرستاده اسم آدرس کی به عنوان فرستنده هست روش

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
بسته ارسالی رو کی فرستاده اسم آدرس کی به عنوان فرستنده هست روش
خود همکاری در فروش دیگه
هر چی هست هر جنسی ارسال میشه هر پولی که دریافت میشه خود همکاری در فروش انجام میده زمان تحویل هم فاکتور خرید هست روی فاکتور خرید مشخصات، ادرس و شماره تلفن های همکاری در فروش هست
ولی به اونا زنگ نمیزنن چشمشون ***
سواد ***
به من زنگ میزنن که دارم شکایت میکنم شکایت کردم میخوام شکایت کنم و...
برای این چیزا خوب زرنگن و سواد دارن ولی فاکتور خرید *** میشن نمیبینن چی نوشته چه شماره و ادرسی هست :mad:

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
بعضی ها :general502: زدن به کلیت و تمایت خرید اینترنتی :general211:
از *** برای هر کی جنس میفرستم یا جنسش شکسته یا خرابه، همش همینه یکی دو مورد هم نیست تمام جنساش همینه :general208::general208::general312:
با کلی سختی کلمه رو بیاری بالا آخرش هم این میشه
ساده بنظر میاد ولی مسئولیت خیلی بالایی داره ، باید تلفن جواب داد ، جنس بنجل میفرستن تهدید به شکایت میکنن ، تهمت کلاهبرداری ، تبلیغات کاذب و... ، مامور پست پول اضافه واسه خودش میگیره!!
پول پست پیشاز میگیرن ولی بعد از سه هفته تحویل میدن!!
یه مورد بود برای محصولی که ناموجود بود ولی برش نداشته بودن طرف آنلاین پرداخته بود چند وقت بعد زنگ زد که چیزی نیومده اگر پیگیر نشده بودم و طرف شماره منو برداشته بود راحت شکایت میکرد هرجند که پول به حساب من نرفته ولی قانون این چیز ها رو نمیفهمه ، از *** یه وسیله تو خالی و بدون مدار برای مشتری فرستاده بودن! طرف هم تهدید به شکایت کرد ، اسکرین شات پشتیبانی رو دارم که بهم جواب داد " خودت پول طرف را پس بده!!! " نتیجش هم این شد که دیگه باهاشون کار نمیکنم یا اگه مجبور بشم خیلی کمتر ، معلومه پشتشون به جای محکمی گرمه مگرنه یعنی تا حالا یک نفر هم نبوده که شکایت کنه یا گزارش بده؟! ، فروشگاه *** کسی زیرمجموعه بشه حسابش نمیکرد و هزار و یک مشکلات دیگه و من احمق هم از همون روز اول تا الان با همکاری در فروش کار کردم و اگه یه کم عقل داشتم میفهمیدم چه سایت دیگه ای بزنم ولی همه چیز محدوده از جمله ذهن و عقل ناقص من ، منابع ، دامین و...
همه ما یه فرصت دارم ، بجز شانس ، فرق ما زود فهمیدن و دیر فهمیدنه ، منظورم از شانس مثلا همین خراب شده ای که توش بدنیا اومدیم یا شرایطی که باهاش زندگی کردیم و...

زنگ زدم ادمین *** از خواب بلند شد گفت شرکت تعطیله :android30::general208:
روی تمام تلفن های پشتیبانی کد مخابرات "شماره مورد نظر در دسترس نیست" گذاشته:general208:
تمام مسئولیت با منه :general208:
هر چی جنس دارن معیوب/خراب/ناقص ارسال میکنن مشتری هم یقه من رو میگیره:general208:
یعنی اگه کار به توقف فعالیت برسه دیگه کار باهاشون رو تعطیل کنم میام همینجا براش تاپیک میزنم اسکرین شات پشتیبانی هم میزارم که بهم گفت "خودت پول مشتری را پس بده" !!! :mad::general312::general312:
پشتیبانی در این حد! مسئولیت پذیری در این حد:general208:
دیگه پول برام مهم نیست، همه چیزتون رو میزارم هیچ کاری هم علیه من نمیتونید انجام بدید

فهمیدم این همکاری در فروش یه کلاه دیگه هم سرم گذاشته
جنس فرستاده پولش رو گرفته و داخل پنل برای من به عنوان "سفارش تکراری" ثبت کرده
از جیب خودم پول یکی از مشتری ها رو پس دادم!! تحدید کرد به شکایت و... اگه قانون درستی بود و یقه مقصر رو میگرفتن نه دو طرف رو, پولش رو که به همکاری در فروش *** پرداخته و اونا جنس بهش دادن من پس نمیدادم میگفتم راحت باشه بره هر جا میخواد شکایت کنه. خب ولی قانون مشکل اساسیه, شاید بگید قانون درستی هست و حساب و کتاب داره ولی حتما سروکاری با قانون نداشتید که اینطور فکر میکنید... اتفاقا قانون یه پشتوانه هست برای آدم های *** که هر کار خواستن بکنن
وقتش برسه همه اسکرین شات ها و... به اسم و لینک خودشون پخش میکنم...
:general602:
این یه نمونش - مجبور شدم از جیب خودم پول بریزم به حساب مشتری که دهنش رو ببندم
زیاد هستن حدود هفت هشت تا همکاری در فروش هست هر کدوم یه داستانی دارن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خود همکاری در فروش دیگه
هر چی هست هر جنسی ارسال میشه هر پولی که دریافت میشه خود همکاری در فروش انجام میده زمان تحویل هم فاکتور خرید هست روی فاکتور خرید مشخصات، ادرس و شماره تلفن های همکاری در فروش هست
ولی به اونا زنگ نمیزنن چشمشون ***
سواد ***
به من زنگ میزنن که دارم شکایت میکنم شکایت کردم میخوام شکایت کنم و...
برای این چیزا خوب زرنگن و سواد دارن ولی فاکتور خرید *** میشن نمیبینن چی نوشته چه شماره و ادرسی هست :mad:
داش بزار بره شکایت کنه شما نه محصولی فروختی نه فرستادی پست اون محصولم از رو سایتت بردار
بشین برای یارو قشنگ توضیح بده طرف حسابت من نیستم فققط تبلیغشو در سایت من دیدی نگو من بازاریابم و اینا چون اصلا اینچیزا رو بلد نیستن که فکر می کنن چون رو سایت شما هست مال شماست خب چون اطلاعات کافی هم نداره نمیشه زیاد ایراد گرفت خلاصه بگو اون محصول صرفا تبلیغاتش رو سایت من بوده و اصلا من فروشندش نیستم شکایت هم بکنیی باید رو فروشنده شکایت کنی تا نتیجه بده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
داش بزار بره شکایت کنه شما نه محصولی فروختی نه فرستادی پست اون محصولم از رو سایتت بردار
بشین برای یارو قشنگ توضیح بده طرف حسابت من نیستم فققط تبلیغشو در سایت من دیدی نگو من بازاریابم و اینا چون اصلا اینچیزا رو بلد نیستن که فکر می کنن چون رو سایت شما هست مال شماست خب چون اطلاعات کافی هم نداره نمیشه زیاد ایراد گرفت خلاصه بگو اون محصول صرفا تبلیغاتش رو سایت من بوده و اصلا من فروشندش نیستم شکایت هم بکنیی باید رو فروشنده شکایت کنی تا نتیجه بده
میدونم ولی براشون مفهوم نمیشه
مثل این هست کسی تو سایت دیوار آگهی ببینی سرش کلاه بزارن بره از دیوار شکایت کنه
قانون هم که خودتون میدونید چیه اگه حساب و کتابی داشت میگفتم راحت برن شکایت کنن
ولی این مورد رو از یه وکیل هم بپرسم نمیشه مطمئن شد چون قاضی یا هر کی که اونجا هست به صلاح دید و اختیار خودش عمل میکنه!!!!
برای همین میخواسم ببینم اینجا کسی تجربه همچین چیزی داره یا نه مگرنه روی این حرف ها نمیشه حساب کرد

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
مشتری می تونه ازت شکایت کنه، ولی این شکایت مسموع نیست، یعنی اثر نداره. شکایت کنه به دلیل کافی نبودن اسناد و مدارک تو همون مراحل اولیه دادرسی مختومه میشه و کار به دادگاه هم نمیرسه! خیلی زور بزنه و شکایت کنه هم می تونی اعاده حیثیت کنی ازش خسارت بگیری
چرا مسموع نیست؟ چون اول پولی به حساب شما نرفته. دوم صاحب حساب فروشگاه از روی صورتحساب بانکی مشتری مشخص و قابل شناساییه. سوم آدرس دقیق و مشخصات فروشنده به طور دقیق از قسمت ارسال کننده بسته مشخصه (به طور رسمی تو اداره پست ثبت شده و اگه قابل شناسایی نباشه پست مسئوله که بسته رو تحویل گرفته)
در نهایت اگه کار به دادگاه برسه مدارک شما صورتحساب بانکی (که پولی از جانب مشتری به حسابتون واریز نشده) و اینکه گواهی از پست که بسته ای از طرف شما برای مشتری ارسال نشده، هست. تو دادگاه به هیچ وجه نباید زیر بار اینکه بازاریاب بودی بری! بگو یه محصول جالب دیدم تو سایتم معرفیش کردم دیگه نمی دونستم فروشنده ش کلاهبرداره!!

از تهدید به شکایت هم هیچ وقت نترس! صرف تهدید به شکایت کردن (چه حق چه ناحق) خودش جرمه! بره شکایت کنه، علاوه بر اعاده حیثیت از باب تهدید و ارعاب هم می تونی ازش خسارت بگیری!

در کل براساس چیزی که تعریف کردی مشتری دیده فروشنده (همکاری در فروش) محلش نمیذاره، حال شکایت هم نداشته، گفته یه سفتی برای شما بزنه که متاسفانه شما هم مرعوب شدی و پول رو بهش دادی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
ممنون که راهنمایی کردی :general504:
خیلی زور بزنه و شکایت کنه هم می تونی اعاده حیثیت کنی ازش خسارت بگیری
از تهدید به شکایت هم هیچ وقت نترس! صرف تهدید به شکایت کردن (چه حق چه ناحق) خودش جرمه! بره شکایت کنه، علاوه بر اعاده حیثیت از باب تهدید و ارعاب هم می تونی ازش خسارت بگیری!
این کار رو که حتما میکنم که به این راحتی طمع به شکایت نکنن با اینکه کامل مفهومشون میکنم از کجا جنس خریدن - چون علیه امنیت من اقدام کردن ولشون نمیکنم هرچند که اعاده حیثیت تاثیر چندانی نداره روی این مردم
تو دادگاه به هیچ وجه نباید زیر بار اینکه بازاریاب بودی بری! بگو یه محصول جالب دیدم تو سایتم معرفیش کردم دیگه نمی دونستم فروشنده ش کلاهبرداره!!
خب مشکل همینه نمیشه دروغ گفت، خب بدونه من اینکاره هستم حالا اسمش رو بازاریاب بزاریم یا سایت آگهی یا واسط و یا هر چیز دیگه ای، چه مسئولیتی ممکنه گردن من بندازه؟
حتمالش هست بتونه تهمت نشر اکاذیب بزنه؟ چون ما یه چیزی میزاریم ولی همکاری در فروش رندوم به هر طرح و رنگی که دستش اومد میفرسته
بجز این چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه، حالا نشر اکاذیب هم بندازن گردن می چی میشه چی کار میکنن؟! میکنن تو گونی و... ؟
جنس سالم هم باشه ، در مورد ظاهرش ، همکاری در فروش معمولا همیشه رندوم میفرستن خیلی کم احتمال داره دقیقا همون طرح و همون رنگ رو بفرستن، در نتیجه این متونه به عنوان جرم نشر اکاذیب و اینطور مواردی یقه بازاریاب رو بگیرین که این چیزو تبلیغ کردی ولی اینشکلی تحویل شده؟!

ملت شرخر شدن نمونه.ش همین هفده هیجده میلیون پرونده ای که در یک سال ایجاد میشه، هر سال رو که بخوایم روی هم جمع کنیم تعدادش از جمعیت ایران هم بیشتر میشه

تحریم هستیم مگرنه توی یه روستای دور افتاده هند هم میتونن از آمازون و ساده ترین امکاناتی که ما محروم هستیم استفاده کنن
مگرنه کی میاد با اینا کار کنه
قطعا یه همچین مواردی با این کیفیت و جنساشون بار اولی نیست که ازشون شکایت شده باشه، ولی نمیدونم دفعات قبلی با بازاریاب و با همکاری در فروش چی کار کردن

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
اینو بهش میگن غش در معامله. یعنی جنسی که تحویل دادی با جنسی که قرارتون بوده، فرق داشته. نشر اکاذیب چیه ؟ میخوای برای خودت جرم سیاسی درست کنی ؟:general304:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
اینو بهش میگن غش در معامله. یعنی جنسی که تحویل دادی با جنسی که قرارتون بوده، فرق داشته. نشر اکاذیب چیه ؟ میخوای برای خودت جرم سیاسی درست کنی ؟:general304:
انگار شما خبر نداری تو مملکت چه خبره
فقط داخل خونه و بیرون از منزل و Public نبینید
به private جامعه هم نگاه کنید

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
خب مشکل همینه نمیشه دروغ گفت، خب بدونه من اینکاره هستم حالا اسمش رو بازاریاب بزاریم یا سایت آگهی یا واسط و یا هر چیز دیگه ای، چه مسئولیتی ممکنه گردن من بندازه؟
حتمالش هست بتونه تهمت نشر اکاذیب بزنه؟ چون ما یه چیزی میزاریم ولی همکاری در فروش رندوم به هر طرح و رنگی که دستش اومد میفرسته
بجز این چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه، حالا نشر اکاذیب هم بندازن گردن می چی میشه چی کار میکنن؟! میکنن تو گونی و... ؟

اول اینکه شکایت کردن بابت کلاهبرداری بخاطر ارسال کالایی که با اون چیزی که تبلیغ شده متفاوته، آخرین کاری هست که باید انجام داد! کار درست اینه که به تعزیرات یا اتحادیه صنفی فروشنده مراجعه کنن. یه چیزی مثل همون اینماد یا سازمان های مشابه. اینجوری سریعتر جواب میگیرن. تعزیرات یا اتحادیه اصناف فروشنده رو صدا میزنن با مشتری جلسه میذارن و موضوع رو بررسی می کنن. خودشونم تخصص لازم رو دارن که جنس رو بررسی کنن. اگه حق به مشتری داده بشه، فروشنده باید رضایت مشتری رو جلب کنه مگه نه جواز کارش باطل میشه.
نهایت اینکه اگه اینجا مشکلشون حل نشد صورتجلسه معتبر به مشتری میدن که بره شکایت کنه، نه اینکه مستقیم بره شکایت کنه! همونطور که گفتم مشتری یه سفتی زده و متاسفانه شما هم مرعوب شدی

حالا اگه فرض کنیم مشتری واقعا بخواد به دادگاه شکایت کنه با همچین روندی مواجه میشه:
اول باید بتونن ثابت کنن شما یا با اون شرکت قرارداد رسمی بازاریابی داشتی یا مبلغی از طرف اون سایت به حسابت واریز شده (بعید می دونم مشتری بتونه ثابت کنه چون به گزارش های مالی شما یا اون فروشنده دسترسی نداره ولی می تونه درخواست استعلام بانکی بده و اونم با قاضی هست که قبول کنه درخواست استعلام صادر کنه یا نه. همونطور که قبلا گفتم بعید می دونم کار حتی به جلسه دادگاه برسه) اون وقت میشه همکاری در کلاهبرداری و نهایتا به اندازه پورسانتی که گرفتی مسئولی مگه اینکه مشتری بتونه ثابت کنه شریک فروشنده بودی! شما میگی چون نفوذی تو شرکت نداشتی نسبت به کلاهبردار بودن اون فروشنده بی اطلاع بودم مگه نه باهاش کار نمی کردم.
همین ثابت کردن کلاهبرداری هم دوندگی زیاد داره. اولین مرحله ش اینه که ثابت کنه محصولی که دریافت کرده با اونی که تو سایت تبلیغ شده متفاوته! اینم بدون مراجعه اولیه به تعزیرات یا اتحادیه صنفی نمی تونه به سادگی ثابت کنه چون اول باید ثابت کنه چیزی که از پاکت درآورده (براش ارسال شده) همینی هست که به دادگاه ارائه داده که عملا غیرممکنه مگه اینکه فیلمبرداری دقیق کرده باشه و این فیلم هم توسط کارشناس معتمد دادگاه (معمولا کارشناس آگاهی) بررسی و تایید بشه. دوم باید ثابت کنه این محصول با اون چیزی که تبلیغ شده متفاوت هست که اینم کارشناس دادگستری باید تایید کنه. شما تو هر مرحله می تونی به نظر کارشناس اعتراض کنی تا دادگاه یه کارشناس دیگه معرفی کنه. همین خودش می تونه روند دادرسی رو تا سال ها طول بده!! حتی اگه از اون فروشنده مستقیم شکایت کنه و بیارتش دادگاه، اون فروشنده مسلما اولین چیزی که میگه این هست که ایشون می خواد اسم منو خراب کنه و داره تبلیغ منفی می کنه و زیربار ارسال جنس معیوب نمیره!

نشر اکاذیب هم نیست اگه عکس محصول رو تو سایتت گذاشته باشی و براساس اون عکس محصول رو معرفی کرده باشی. تو سایت فروشنده هم اگه همون عکس باشه یا حداقل اسم محصول با اسمی که شما تو سایتت گذاشتی یکی باشه دیگه مسئولیتی با شما نیست. اون فروشنده هست که تقلب کرده نه شما

ملت شرخر شدن نمونه.ش همین هفده هیجده میلیون پرونده ای که در یک سال ایجاد میشه، هر سال رو که بخوایم روی هم جمع کنیم تعدادش از جمعیت ایران هم بیشتر میشه

تحریم هستیم مگرنه توی یه روستای دور افتاده هند هم میتونن از آمازون و ساده ترین امکاناتی که ما محروم هستیم استفاده کنن
مگرنه کی میاد با اینا کار کنه
قطعا یه همچین مواردی با این کیفیت و جنساشون بار اولی نیست که ازشون شکایت شده باشه، ولی نمیدونم دفعات قبلی با بازاریاب و با همکاری در فروش چی کار کردن
البته قبول دارم این ممکلت خیلی سیستم تخماتیکی داره ولی اون رقم پرونده های دادگستری واقعا نصف این میزانه! موضوع اینه که هر کسی ازش شکایت می کنن، به محض دریافت احضاریه میره یه درخواست اعاده حیثیت میزنه! یعنی هر مورد شکایت حداقل دو تا پرونده داره که جلسه ی دادگاه اولی که برگزار بشه تکلیف دومی هم مشخص میشه.
تو یه سری موارد مثل دزدی که از چند جا دزدی کرده یا همین موسسات مالی و بانکی که پول مردم رو خوردن، به تعداد شکات، پرونده قضایی هست. مثلا یه موردش اینجوری بود که یه دزد با 17 تا شکایت گرفته بودن. یکی شاکی بود گوسنفدشو برده، یکی دیگه میگفت بزمو برده، یکی میگفت موبایلمو برده، یکی شاکی بود دیوار انبارشو سوراخ کرده و وسایلشو برده و.... کلا 17 تا پرونده این دزده داشت که تکلیف همه شون با یه جلسه دادگاه مشخص شد!
این آمارا رو میدن بگن ما خیلی زحمتکشیم ولی هم خودشون و هم ما میدونیم اینا در اصل چی کشن!

تو روستای هند که سهله! همین افغانستان و عراق جنگ زده رو بگو!

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
البته اینم در نظر بگیریم تنها اهرم فشار مشتری اینه در حالی که اگر حق با اون باشه اصولا باید راحت بتونه از فروشگاه خسارتشو بگیره متاسفانه همکاری در فروشا کلا سایت ها رو هم بیچاره کردن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
انگار شما خبر نداری تو مملکت چه خبره
فقط داخل خونه و بیرون از منزل و Public نبینید
به private جامعه هم نگاه کنید
رو وب خارجه کار کن من ولله دیگه برا برنامه نویسی هم می خوام برم سمت خارجه

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
داداش شما چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی ؟ از اینکه دیدم پول دادی به یکی از خریداران که دهنش ببندی هنوز دهن خودم باز مونده که چطور همچین کاری کردی .
اتفاقا اینجا ایرانه و هیچ قانونی برای برخورد با مجرمین توش نیست . بابا میلیون میلیون پول ما رو سایت های بزرگ مثل شرکت ققنوس خورد و برد و جالبه پشت گوشی بهم میگفتن برو به هر کی میخوای شکایت کن هیچکاریم نتونستیم بکنیم دیگه واسه بیست سی تمن ملت برن شکایت کنند ؟
اینقدر خودت اذیت نکن هیچ ربطی به شما نداره . نهایتش آدم گیری بود و احضاریه برات اومد بگو آقا من براش محصول فرستادم ؟ یه مدرک بیاره من براش فرستادم من همه پول که هیچ کل ضررش رو هم میدم .
چه مدرکی داره علیه شما . فاکتور به اسم شرکته آدرس به اسم شرکت محصول به اسم شرکته . اگه گفت از سایت شما خریده بگو سایت من که جنس نمیفروشه فقط تبلیغات فروشندگان رو در اون قرار دادیم که مجوز هم خدارو صد هزار مرتبه شکر به تمام بنجل فروشا هم دادند و میدن و دیگه به شما ربطی نداره .
تمام

بالا