برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد کنسول بازی

ارش زارع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست خوبم بسیار ممنونم
بالاخره منم دستگاه خودمو خریدم.الان فقط در گیر بازی هستم که بگیرم چون الان همه دوستان داران خوب کار میکنند و ادم میمونه از کی بگیره.
الان فقط یکی لطف کنه و بازی های بچه گانه معرفی کنه برای خواهر میخوام.تو سبک کراش یا درایور.خیلی فوری

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
دوست خوبم بسیار ممنونم
بالاخره منم دستگاه خودمو خریدم.الان فقط در گیر بازی هستم که بگیرم چون الان همه دوستان داران خوب کار میکنند و ادم میمونه از کی بگیره.
الان فقط یکی لطف کنه و بازی های بچه گانه معرفی کنه برای خواهر میخوام.تو سبک کراش یا درایور.خیلی فوری

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
سری Sonic
Madagascar Kartz
....
+ اکثر کارتون ها که میاد بازیش هم همزمان میسازن.

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
wii بگیرم کینکت؟

اگه قصدت تفریح و سرگرمی فان هست . ووی خیلی بهتر جواب میده.
کار باهاش راحت هست همه اعضای خانواده میتونن استفاده کنن . بازی های انحصاری نینتندو هم که دیگه نیاز به معرفی ندارن.

m.rsalar

Registered User
لایک‌ها
31
سلام . می خواستم بدونم PS3 فرمت MKVوSRT رو می خونه؟در کل میشه به عنوان بلوری پلیر ازش استفاده کرد و سه بعدی باهاش پخش کرد؟

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
سلام . می خواستم بدونم PS3 فرمت MKVوSRT رو می خونه؟در کل میشه به عنوان بلوری پلیر ازش استفاده کرد و سه بعدی باهاش پخش کرد؟

همه این کار ها رو با قدرت بی مثالی هم انجام میده ....

این کنسول شگفت انگیزه !!

من نخوندم دوستان چیا گفتن، ولی بی تردید می گم PS3 بهترین، قوی ترین، حرفه ای ترین، خوش دست ترین و هیجان انگیز ترین کنسول ارائه شده در دنیاست.... لحظه ای در این حقیقت شک نکنید...

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
سلام . 1-می خواستم بدونم PS3 فرمت MKVوSRT رو می خونه؟
2-در کل میشه به عنوان بلوری پلیر ازش استفاده کرد و سه بعدی باهاش پخش کرد؟

در صورت هک+نرم افزار مخصوص بله.
در صورت اپدیت به نسخه خاصی میشه از 3d هم استفاده کرد.
به عنوان بلوری پلیر هم کاربرد داره

OmidRa

Registered User
لایک‌ها
8
کپی خور کردن و پیدا کردن بازی های کپی و در کل کار کردن با ps3 سخت تر نیست؟

الان من می خوام یه کنسول بگیرم ولی حوصله دردسرهاش رو ندارم که برم بازی گیر بیارم و آپگرید و آپدیت کنم یه چیز سرراست می خام.
لطفا یه جواب کامل بدین

FarSl-laD

Registered User
لایک‌ها
40

الان من می خوام یه کنسول بگیرم ولی حوصله دردسرهاش رو ندارم که برم بازی گیر بیارم و آپگرید و آپدیت کنم یه چیز سرراست می خام.
لطفا یه جواب کامل بدین

مطمئنا xbox کپی خور کردن و پیدا کردن بازی هاش راحتتره ،کنسول خیلی خوبی هم هست .

benjohn

Registered User
لایک‌ها
90
مطمئنا xbox کپی خور کردن و پیدا کردن بازی هاش راحتتره ،کنسول خیلی خوبی هم هست .
اگر قصد راحتی باشه ایکس باکس خوبه اما در کل تو این نسل ps3 از همه بهتره گرچه اونم آبروی برند پلی استیشنو برده. کلا این نسل خیلی بیخود بود امیدوارم سونی به اصل خودش برگرده

habibmp3

Registered User
لایک‌ها
56
کنسول پی اس 3 من فریمورش الان 4.31 هست ... فت 80 گیگیه! میشه کپی خورش کرد؟

F4T4L!TY

Registered User
لایک‌ها
13
کنسول پی اس 3 من فریمورش الان 4.31 هست ... فت 80 گیگیه! میشه کپی خورش کرد؟
احتمالا میشه !
باید دیتا کد دستگاه رو اعلام کنید! ببینید داونگرید میشه یا نه!
اگر دوال ناند نباشه میشه! البته کلا سخت افزاری داونگرید میشه!
پ.خ میدم بهت!

l3al3ak.kral

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستان بنده قصد راه اندازی گیم کلوپ داره
خودش که چیزی از کنسول سرش نمیشه
من هم مثل اون

لطفا دوستانی که اطلاع کافی دارند به این سوالات جواب بدن

ابتدا عرض کنم که قرار نیست کنسولها آنلاین بشن
1 . پی اس تری واسه گیم کلوپ بهتر جواب میده یا ایکس باکس؟
2 . کدوم یکی رو میشه برای ساعات متوالی (10-12 ساعت مثلا) استفاده کرد بدون نگرانی از خرابی و این چیزها ؟
3 . تعداد گیمهای قابل شبکه کردن به قدری هست که راه اندازی شبکه توجیه پذیر باشه ؟ واسه هر دو کنسول
4 . گیمهای 360 میبینم که به وفور تو همین انجمن به صورت کپی به فروش میرسه . گیمهای پی اس تری هم مثل 360 به صورت کپی موجود هستند ؟
5 . تایم اینا رو چجوری محاسبه میکنند تو گیم کلوپها ؟ واسه pc برنامه مخصوص این کار وجود داره . کنسول رو چجوری تایم میندازن ؟ رو کاغذ که فکر نکنم جواب بده !
6 . از نظر خرابی دسته قابل توجیه هست اینکار ؟ شنیدم میشه توسط تبدیل دسته پی اس تری رو واسه 360 هم استفاده کرد و همچنین دسته پی اس 2 رو واسه پی اس تری . میشه دسته پی اس 2 رو واسه ایکس باکس هم استفاده کرد ؟ لطفا واسه معضل دسته هرراهکاری میدونید بگید
7 . از بین مدلهای مختلف این دو کنسول از نظر سخت افزاری و کرک و این چیزها کدوما پیشنهاد میشه واسه اینکار (کنسول دست دوم هم باشه مشکلی نیست) ؟

لطفا دوستان هر نکته به درد بخور دیگه ای که به ذهنشون میرسه دریغ نکنند
ممنون

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستان بنده قصد راه اندازی گیم کلوپ داره
خودش که چیزی از کنسول سرش نمیشه
من هم مثل اون

لطفا دوستانی که اطلاع کافی دارند به این سوالات جواب بدن

ابتدا عرض کنم که قرار نیست کنسولها آنلاین بشن
1 . پی اس تری واسه گیم کلوپ بهتر جواب میده یا ایکس باکس؟
2 . کدوم یکی رو میشه برای ساعات متوالی (10-12 ساعت مثلا) استفاده کرد بدون نگرانی از خرابی و این چیزها ؟
3 . تعداد گیمهای قابل شبکه کردن به قدری هست که راه اندازی شبکه توجیه پذیر باشه ؟ واسه هر دو کنسول
4 . گیمهای 360 میبینم که به وفور تو همین انجمن به صورت کپی به فروش میرسه . گیمهای پی اس تری هم مثل 360 به صورت کپی موجود هستند ؟
5 . تایم اینا رو چجوری محاسبه میکنند تو گیم کلوپها ؟ واسه pc برنامه مخصوص این کار وجود داره . کنسول رو چجوری تایم میندازن ؟ رو کاغذ که فکر نکنم جواب بده !
6 . از نظر خرابی دسته قابل توجیه هست اینکار ؟ شنیدم میشه توسط تبدیل دسته پی اس تری رو واسه 360 هم استفاده کرد و همچنین دسته پی اس 2 رو واسه پی اس تری . میشه دسته پی اس 2 رو واسه ایکس باکس هم استفاده کرد ؟ لطفا واسه معضل دسته هرراهکاری میدونید بگید
7 . از بین مدلهای مختلف این دو کنسول از نظر سخت افزاری و کرک و این چیزها کدوما پیشنهاد میشه واسه اینکار (کنسول دست دوم هم باشه مشکلی نیست) ؟

لطفا دوستان هر نکته به درد بخور دیگه ای که به ذهنشون میرسه دریغ نکنند
ممنون
واسه تمامی سوالات من ps3 رو پیشنهاد میکنم الانم دیگه کامل هک شدش تو بازار هست و براحتی میتونی ازشون استفاده بکنی
خرابی هم نسبت به ایکس باکس خیلی کمتر داره مهمترین دلیلشم اینه که بازی هارو رو هارد اجرا میکنی و این خودش فشار کمتری رو به دستگاه میاره
دسته هم بله میشه از دسته های ps2 با یکی تبدیل رو ps3 استفاده کرد ولی ایکس باکس فقط دسته های خودش رو میخوره
ps3 هم فقط مدل اسلیم پیشنهاد میشه مدا های فت یا قدیمی احتمال خرابی دارن
تقریبا اکثر بازیهارو میشه شبکه کرد ولی من در این مورد که چجوری میشه اطلاعات دقیق ندارم
سوالی بود بازم در خدمتم

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20

لطفا یه جواب کامل بدین
والله منم الان شهرستانم ولی مشکلی با پیدا کردن بازی های ps3 ندارم اپدیت هاشم خودت به راحتی میتونی انجام بدی اموزششم هست در کل فقط باید یه فایل رو دانلود کنی بریزی تو ps3
من ps3 رو پیشنهاد میدم
ولی بازم اگه حوصله هیچ گونه دردسری نداری همون xbox360 هم کارت رو راه میندازه از نظر کیفیت هم فرقی ندارن این 2تا کنسول باهم

l3al3ak.kral

Registered User
لایک‌ها
113
واسه تمامی سوالات من ps3 رو پیشنهاد میکنم الانم دیگه کامل هک شدش تو بازار هست و براحتی میتونی ازشون استفاده بکنی
خرابی هم نسبت به ایکس باکس خیلی کمتر داره مهمترین دلیلشم اینه که بازی هارو رو هارد اجرا میکنی و این خودش فشار کمتری رو به دستگاه میاره
دسته هم بله میشه از دسته های ps2 با یکی تبدیل رو ps3 استفاده کرد ولی ایکس باکس فقط دسته های خودش رو میخوره
ps3 هم فقط مدل اسلیم پیشنهاد میشه مدا های فت یا قدیمی احتمال خرابی دارن
تقریبا اکثر بازیهارو میشه شبکه کرد ولی من در این مورد که چجوری میشه اطلاعات دقیق ندارم
سوالی بود بازم در خدمتم

ممنون که وقت گذاشتید دوست عزیز
مگه بازیهای ایکس باکس رو نمیشه از رو هارد اجرا کرد ؟

این سوال رو هم اگه میدونید جواب بدید لطفا:

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون که وقت گذاشتید دوست عزیز
مگه بازیهای ایکس باکس رو نمیشه از رو هارد اجرا کرد ؟

این سوال رو هم اگه میدونید جواب بدید لطفا:
چرا میشه ولی تو xbox360 شما باید هاردی که میخرید مخصوص خودش باشه چون هارد اکسترنال رو فقط تا 16 گیگ پشتیبانی میکنه مگر اینکه دستگاهو جیتگ کنید که حدود 100 تومن خرج داره
تازه ایکس باکس به این صورت هستش که حتی بازی اگر از رو هارد هم بخواد اجرا بشه باید dvd همون بازی داخل دستگاه باشه حتما نباشه تو بازی نمیره
در مورد تایم و اینا هم والله اطلاع ندارم چقدره قبلنا که ساعتی 1600 بود
والله من جایی ندیدم واسه کنسول برنامه ای داشته باشن واسه محاسبه تایم همه جا دستی این کارو میکنن چون کنسول که برنامه نمیخوره تا بخواد به pc وصل بشه و این حرفا حالا شما در این مورد بازم تحقیق کن من اطلاعات دقیق ندارم

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
دوستان بازی resident evil 6 روی ps2 اجرا میشه یا فقط ps3?
کدومش ورژنش روی ps2 اجرا میشه؟

بالا