برگزیده های پرشین تولز

سوال راجب گوگل وبمستر

m_3da

Registered User
لایک‌ها
29
سلام چند تا سوال داشتم راجب گوگل وب مستر من موقعی که میخواستم سایتو توی وبمستر ثبت کنم این دو تا اومد
88888888.png
من سمت راستی رو به راحتی با قرار دادن اچ تی ام ال اوکی کردم الان مونده سمت چپی که کاربردشو نمیدونم و میگه باید توی دی ان اس ثبت کرد و اصانمیدونم چطور باید سایتو از طریق سمت چپ ثبت کردالان سمت راست اصلیه اگه ممکنه یکی توضیح بده و فرق راست و چپ ر بگه ممنون

m_3da

Registered User
لایک‌ها
29
777777.png
این واسه سمت چپیه و این راه ثبت کردنشه لطفا یکی بگه باید دقیق چکار کنم توی گوگل وبمستر ثبت بشه و از کجا بفهمم ثبت شده

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
از طریق cpanel وارد تنظیمات dns بشید و کد مربوطه را وارد کنید، این روش باعث میشه تمامی ادرس های سایتتون ثبت بشه

rooter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام چند تا سوال داشتم راجب گوگل وب مستر من موقعی که میخواستم سایتو توی وبمستر ثبت کنم این دو تا اومد
مشاهده پیوست 1121398
من سمت راستی رو به راحتی با قرار دادن اچ تی ام ال اوکی کردم الان مونده سمت چپی که کاربردشو نمیدونم و میگه باید توی دی ان اس ثبت کرد و اصانمیدونم چطور باید سایتو از طریق سمت چپ ثبت کردالان سمت راست اصلیه اگه ممکنه یکی توضیح بده و فرق راست و چپ ر بگه ممنون
نیازی به اون قسمت سمت چپ ندارید و با همون قسمت سمت راست به راحتی میتونید سایتتونو داخل گوگل ثبت کنید
روش های ثبت هم مثل نسخه قبلی گوگل وبمستره

بالا