برگزیده های پرشین تولز

سورس فايلهاي exe شده‌ي ويژال رو چجوري ميشه ديد

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
ميدونم با ويژوال نميشه ولي ميخوام ببينم برنامه‌اي هست كه كار ما رو را بندازه

bernaw0lf_hatef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ميخوايي ببيني برنامه نويس چي كد هاي نوشته! محال است :)

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از raminonline :
disassmbeler ها این کا رو برای شما انجام می دن «اسپلش رو یادم رفته ولی خدا کنه درست نوشته باشم»
با استفاده از این برنامه ها می تونی فایل exe رو به اسمبلی تبدیل کنی.البته نمی تونی سورس ویژوال بیسیکت رو برگردونی.
کرکر ها از این روش برای کرک کردن برنامه دیگران استفاده می کنند.قبلا توي هاردم چندتا از اين برنامه ها داشتم اگر دوست داشتي مي گردم پيداشون مي كنم و اسمشون رو اينجا مي ذارم تا تو هم بري دانلود كني.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از raminonline :

حالا حتما بايد سورسشو گير بياري پس تكليف ما برنامه نويس ها چي :(

sourenaface

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از 30yavash :
disassmbeler ها این کا رو برای شما انجام می دن «اسپلش رو یادم رفته ولی خدا کنه درست نوشته باشم»
با استفاده از این برنامه ها می تونی فایل exe رو به اسمبلی تبدیل کنی.البته نمی تونی سورس ویژوال بیسیکت رو برگردونی.
کرکر ها از این روش برای کرک کردن برنامه دیگران استفاده می کنند.قبلا توي هاردم چندتا از اين برنامه ها داشتم اگر دوست داشتي مي گردم پيداشون مي كنم و اسمشون رو اينجا مي ذارم تا تو هم بري دانلود كني.

سلاماگرميشهاينبرنامهروبرايمنبفرستيد [email protected]
:blush:

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به نقل از sourenaface :
دكمه Space كامپيوترت خرابه (يا اصلا نداره) يا يه چيزي تو همين مايه ها؟؟

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از sourenaface :

اسم اين برنامه W32Dasm است و تا اونجا كه اطلا دارم جديدترين نسخش 8.94 است.حدود يك سال پيش باش كار كردم مي دونم كه كارش خوبه.
اين يه شات از برنامه
Screenshot

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
به نقل از 30yavash :
اسم اين برنامه W32Dasm است و تا اونجا كه اطلا دارم جديدترين نسخش 8.94 است.حدود يك سال پيش باش كار كردم مي دونم كه كارش خوبه.
اين يه شات از برنامه
Screenshot

معمولا به اين برنامه ها ميگن دي كامپايلر !
اگه بدوني با چه زبوني نوشته شده خيلي كمك ميكنه

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از fozool :
معمولا به اين برنامه ها ميگن دي كامپايلر !
اگه بدوني با چه زبوني نوشته شده خيلي كمك ميكنه
دي كامپايلر يه چيز ديگست فرق مي كنه با disAssembler
فرقش اينه كه دي كامپايل از زبان ماشين يا اسمبلي تبديل مي كنه به زبان مثلا ويژوال بيسيك يا سي يا ...(يعني همين كه دوستمون مي خاست)
ولي disAssembler از زبان ماشين به زبان اسمبلي تبديل مي كنه.

اينجا رو ببينيد:
http://www.remotesoft.com/salamander

ادعا كرده كه مي تونه فايل dll و exe رو به يكي از زبانهاي دات نت برگردونه.مطمئن هستم نمي تونه برنامه هاي پيچيده رو برگردونه.
اون زمان كه برنامه نويسي تحت داس بود يادم مي ياد توي يكي از مجلات براي فاكس پرو تبليغ يه همچين برنامه اي ديده بودم ولي اصلا فكرشم نمي كردم كه براي دات نت (كلا زبانهاي نسل ويندوز) هم يه همچين برنامه اي باشه.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از 30yavash :
اون زمان كه برنامه نويسي تحت داس بود يادم مي ياد توي يكي از مجلات براي فاكس پرو تبليغ يه همچين برنامه اي ديده بودم .

اسمش ReFox بود و هنوز هم هست كه سورس Visual FoxPro8 رو درمياره! قيمت اصلش هم 400 دلاره!
محصولات تحت داس مايكروسافت يك ديباگر خيلي قوي و خوب داشتن بنام CodeView كه ميشد برنامه رو هم از طريق سورس اصلي (C-Basic-Fortran) و هم كد Assembly ديباگ كرد و اگر برنامه با CodeView option كامپايل شده بود و برنامه نويس هم حواسش نبود و اون نسخه رو منتشر ميكرد سورس كامل داخل خود فايل exe براحتي در ميامد.

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
يه برنامه هست به اسم VB RezQ
بريد سايتش رو ببنيد
اگه خوب بود بگيد لينك دانلود و كرك براتون بزارم
ميل بزنيد چون ممكنه يادم بره بيام اينجا:
[email protected]

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بدرد نمیخوره اینم تقلبی هستش من دیدم
الکی میگه!

wolfskin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چيزي كه كركي گفته باشه اصلا الكي نيست.
اگر براي دي كامپايل كردن برنامه هاي ويژوال بيسيك بخاي كه برنامه SmartCheck هست. (البته بستگي داره به نحوه كامپايل شدن برنامه كه Pcode كامپايل شده باشه يا Native Code)
اگر هم براي دلفي بخاي كه برنامه ي DeDe هست.
اگر هم براي زبون هاي ديگه مثل VC++ بخاي كه توصيه مي كنم دنبالش نگردي چون پيدا نمي كني.
مگر اينكه بتوني با همون Dissasembler ها برنامه رو تبديل به كد ماشين كني تا چيزي ازش سر در بياري.

برنامه اي رو كه كركي گفت من تا حالا نديدم ولي از اونجايي كه مي دونم كركي چيزي رو الكي نمي گه مطمئنم كه كار راه بندازه. و ظاهرا از اونجايي كه اسمش مي گه (VB RezQ) برنامه مخصوص وي بي هست.

(البته نا گفته نماند كه مسائلي كه گفته شد مربوط به دات نت نيست چون ظاهرا سيستم دات نت به كلي فرق داره.)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من که نگفتم کرکی الکی میگه من میگم اون نویسنده برنامه الکی میگه چون بچه ها داشتنش دیدن الکی گفته 25 دلار پول بگیره

vahid_moghadam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام جميع دوستان آقا من يه سايتي رو پيدا كردم كه فكر كنم برنامه مخصوص در آوردن كد وي بي داره (ديباگر)
لينكش اينه
http://www.hackemate.com.ar/cracking/index.php?modulo=smart&PHPSESSID=7c0c7a0cd00e8e9a05b782340b15c837

حالا دوستان استاد يه نگاه بندازن من نمي دونم كدو برنامه شو بايد دانلود كنيم لطفا نگاه كنيد و اينجا هم بگيد كه بايد كدومشو دانلود كنيم.

ali32n70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر تمام فرزندان ایران بزرگ
من دیدم که توضیحات تکمیلی بدم بهتره تا دوستان علاقمند سردر گم نشوند
### دیس اسمبلر کد برنامه ها رو به اسمبلی تبدیل می کنه
### دی کامپایلر کد برنامه ها رو به کد زبان آن زبان برنامه نویسی تبدیل می کند
### دیباگر برنامه را اجرا و تحت کنترل ما اجرا می کند
***** نکته در حال حاضر فقط زبانهای p-Code دی کامپایل می شوند مانند java و .net البته زبان c++ تحت win32 نیز کمی دیکامپایل میشود
***** نکته تکنیکی وجود دارد که منابع برنامه ها (منو و ایکن تصاویر داخل برنامه)را دستکاری می کند که به آنها ریسورسر می گویند
البته همانطور که متوجه شدید دیکامپایلرهای vb6 در اصل ریسورسر هستند تا دیکامپایلر
پس نتیجه می گیریم که
$$$$ Dede دیس اسمبلر و ریسورسر دلفی
$$$$ vb reformer دیس اسمبلر و ریسورسر وی بی
$$$$ net Reflactor. دی کامپایلر دات نت البته برنامه های دیگری نیز باید وجود داشته باشندبه جهت راحتی دی کامپایل .net البته دارای دارای متدهای آنتی دیکامپایل می باشد
$$$$ Dj Java Decompiler دی کامپایلر جاوا البته جاوا 100% دی کامپایل می شود (قابل توجه برنامه نویسان مبتدی موبایل جهت بدست آوردن سورس هر برنامه jar موبایل )

والبته نکته جنجالی
اگر برنامه تحت c++ و Win32 نوشته شده باشد آن برنامه می تواند توسط REC دی کامپایل شود منظور از وین 32 پلتفرم بی واسته وین 32 است و برنامه های نوشته شده توسط MFC وVisual Basic دارای دی ال ال مجری می باشندو بی واسته نیستند

در پایان
من علاقمند به مبحث فایل کرکینگ هستم و ایپسیلون تجربه کاری دارم و برنامه نویسم

اینها را گفتم تا اگر دوستان تمایل داشتند تاپیک به یک مبحث جدی فایل کرکینگ تبدیل شودو من نیز اول برای کسب اطلاعات وبعد برای به اشتراک گزاری اطلاعات در خدمت تاپیک هستم

بالا