برگزیده های پرشین تولز

فروش سوییچ کپیخور رم ۶۴ گیگ و گلس و کارتن اتو کشیده

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
سلام دوستای عزیزم در فروم دوست داشتنی پرشین تولز.
یه دونه سوویچ دارم کپیخوره رمش ۶۴ گیگ هست گلس جنس خوب روش انداختم همه ی وسایل های فابریک دستگاه همراهش تر و تمیز هست منتها جویکان ها رو برای فروش نمیذارم چون یکی از جویکان ها خرابه و اوضاع خوبی نداره برای همین بدون جویکان ها میفروشم که دیگه حرف و حدیثی نباشه.
قیمت بدون جویکان ها 2990 با جویکان ها که یکیشون صحیح و سالمه یکیشون خرابه 3340 یعنی فقط پول یه جویکان رو حساب کردم ۳۵۰ تومن اون یکی رو رایگان حساب کردم.
تمام بازی هایی که تا به امروز برای سووییچ اومده روش نصب کردم و تست کردم بدون مشکل اجرا میکنه.
فروش رفت......

فایل های ضمیمه

• SAMediet_1783 (1).JPG
    SAMediet_1783 (1).JPG
    237.7 KB · نمایش ها: 69
  • SAMediet_1783 (2).JPG
    SAMediet_1783 (2).JPG
    250.1 KB · نمایش ها: 65
Last edited:

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

sirneyou

Registered User
لایک‌ها
58
یعنی قیمت نینتندو سوئیچ از پلی۴ و ایکس باکس وان اس گرونتره؟ قیمت جهانی ش اینطوریه یا فقط تو ایرانمونه این شرایط؟؟

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
یعنی قیمت نینتندو سوئیچ از پلی۴ و ایکس باکس وان اس گرونتره؟ قیمت جهانی ش اینطوریه یا فقط تو ایرانمونه این شرایط؟؟
سلام دوست عزیزم. نمیدونم در مورد قیمت و نمیخوام بحث الکی بکنم فقط یه چیزیو بگم که من هم پلی استیشن 4 و هم ایکس باکس وان دارم ولی سووییچ اصلا یه چیز دیگست و اگه قیمتش دو برابر هم باشه به نظر من ارزش داره ، حالا این نظر منه و شاید نظر خیلیا این نباشه.
موفق باشید.

Axel.Rose

Registered User
لایک‌ها
85

قیمت جهانیشون یکیه 300 دلار
ولی خب سوییچ کپی خور گرون تره چون این جدیدا گرچه بهتر باتری نگه میدارن و مشکل جوی کان هم حل شده ولی کپی خور فعلا نمیشن.

من خودم سوییچ دارم و میتونم بگم واقعا کنسول خوبیه و حداقل از xbox one بهتره. کسی اگه مشکل مالی نداره بهتره کنار ps4 یه سوییچ هم بگیره و بازی های فوق الاده ای مثل زلدا و ماریو آدیسی که متا 97 دارن و از دست نده.

Last edited:

sirneyou

Registered User
لایک‌ها
58
قیمت جهانیشون یکیه 300 دلار
ولی خب سوییچ کپی خور گرون تره چون این جدیدا گرچه بهتر باتری نگه میدارن و مشکل جوی کان هم حل شده ولی کپی خور فعلا نمیشن.

من خودم سوییچ دارم و میتونم بگم واقعا کنسول خوبیه و حداقل از xbox one بهتره. کسی اگه مشکل مالی نداره بهتره کنار ps4 یه سوییچ هم بگیره و بازی های فوق الاده ای مثل زلدا و ماریو آدیسی که متا 97 دارن و از دست نده.
ممنونم بابت توضیحات

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
قیمت رو آپدیت کردم.
قیمت بدون جویکان ها 2990 نا قابل

بالا