آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

سيستم تبليغات كاسپين بلاگ

شروع موضوع توسط ads ‏30 جولای 2004 در انجمن آرشیو

1. ads

ads Registered User

سيستم تبليغات كاسپين بلاگ راه اندازي شد. شما مي توانيد با عضويت در اين سيستم تبليغات ما را بر روي وبلاگ يا وب سايت خود قرار داده و براي هر كليك حداقل 100 ريال دريافت كنيد.
    http://ads.caspianblog.com
    شرمنده قرار بود به صورت امضاء زير يادداشت اضافه بشه كه يادم رفت امضاء رو تنظيم كنم. :blush:

2. شايان

شايان مدیران قدیمی

خب كجا هست ؟! لينكي .... آدرسي ...

3. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

ای کی یو خوب برو تو پرو فایلش !ادرس زده!!!!!!!!!هرچند که من نتونستم برم تو اون ادرس!!!!!!!!!!

4. شايان

شايان مدیران قدیمی

اديت كرد خودش ! ...

5. Mahiar0

Mahiar0 کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها

سلام
    به همگي خواسم يه توضيحي در مورد اين سيستم كاسپين بگم كه خودش ميره وتعداد كليك ها رو كم مي كنه وپول رو هم نمي ده

6. daftarekhaterat

daftarekhaterat Registered User

تاييد ميشود. البته در مورد كم كردن دستي تعداد كليك ها... پولش رو خدا عالمه. :eek:

7. panypay
  8. davidmors

davidmors مدیر بازنشسته کاربر فعال

ولي بايد با خودشون صحبت كنيد.
    شايد عوض شده. :happy: ;)

9. ads

ads Registered User

بترسيد از تهمت.
    من نفهميدم كه مهيار چطور فهميد ما پول نمي ديم چون هنوز حدود 2000 كليك تا پرداخت فاصله داره.
    متاسفانه تا امروز كه اينجا رو ديدم به فكرم نرسيده بود مي شه با دستكاري تعداد كليك ها رو كم كرد.

10. daftarekhaterat

daftarekhaterat Registered User

اگه من هم توي اين قضيه تهمتي زدم همين حالا معذرت ميخوام. چون ديدم چند بار تعداد كليك ها يهو از 1500 به 1300 رسيد و تنها فكري كه يه لحظه به ذهن آدم ميرسه اينه كه ...
    به هر حال سيستم تبليغات كاسپين يكي از نوادر عرصه تبليغ توي ايرانه كه همچين قيمتها و شرايط خوبي داره. اميدوارم توي پول دادن هم دست و دلشون نلرزه. :blush:
    باز هم معذرت.

11. omid4u

omid4u Registered User

به نظر منم فكر خيلي خوبيه :D

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی