برگزیده های پرشین تولز

سیستم تبلیغاتی Minimalls رقيبي براي Google Adsense

dxb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با این سیستم توسط یکی از دوستانم در این فروم آشنا شدم. مینی مالز سیستم تبلیغاتی جالبیه که با سایتهای بزرگ و فروشگاه های آنلاین مانند Amazon , Ebay, Buy.com , Shop.com , Shopping.com, B&h, HP, Dell, Apple قرارداد داره و محصولاتشون رو در سایت ما نمایش میده. در هر باکس تبلیغاتی یک عکس از محصول و اطلاعاتی درباره محصول قرار داره. این تبلیغات طرفدار زیادی پیدا کرده به دلیل اینکه امکان قراردادن همزمان این تبلیغات در صفحاتی که تبلیغات گوگل وجود داره هست (در صورتیکه گزینه جستجو غیرفعال باشه و نمایش آگهی ها به صورت دستی انجام بشه) . پرداخت این سیستم به دو روش چک (حداقل 50 دلار) و پی پل (حداقل 20 دلار) هستش و پرداخت در ازای هر کلیک از 11 سنت تا 2 و نیم دلار هست که نسبت به گوگل خیلی بیشتره.

برای عضویت باید آدرس سایت و مشخصاتتون رو بدید. بعد از تایید میتونید از سیستم استفاده کنید.

http://www.chitikan.com

اگر از دوستان کسی تجربه ای با این سیستم داره اینجا بنویسه تا ما هم استفاده کنیم. اگر دوست داشتید درآمد روزانه تون از این سیستم رو هم بنویسید.

ممنون

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من از این سرویس استفاده میکنم ... پرداختش 3 تا 4 برابر Adsense هستش . فقط برای استفاده از این تبلیغات به همراه Adsense باید امکان سرچ و Contextual اش رو در کدش غیرفعال کنید. طبق قوانینش شما مجاز نیستید اطلاعات کلیک ها و درآمدتون رو جایی منتشر کنید (مانند Adsense)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از daftarekhaterat :
قوانينش چه جوريه؟ ايران؟..
قوانين اش كمي راحت تر از سیستم تبلیغاتی گوگل هستش . فقط به سایت های انگلیسی سرویس میده و پرداختش هم هر 30 روز یکبار برای چک و هر 15 روز یکبار برای Paypal . در مورد اینکه به ایران سرویس میده یا نه من اطلاعی ندارم . "به نظر من " خیلی از Adsene بهتره

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از Persianit :
ایرانیها چه طوری میتونن استفاده کنن؟این که سایتهای فارسی رو قبول نداره
برخی (تعداد زیادی) از ایرانی ها سایت انگلیسی هم دارند :)

faras

Registered User
لایک‌ها
2
ميشه با يك شناسه كد تبليغات را در چندين سايت و صفحه قرار داد؟ :cool:

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اي حالا عضويتش چطور بيد؟
ما كه هر چي وگشتيم چيزي پيدا نوكرديم؟

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از Persianit :
اگه ساتمون فارسی باشه چه اتفاقی می افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
برای عضویت باید سایتتون رو معرفی کنید تا عضویت شما تایید بشه، سایتهای فارسی تایید نمیشه. اگر هم کد رو در سایت فارسی قرار بدید ، اکانت رو میبندند. فعلا فقط انگلیسی رو قبول میکنه ولی مثل اینکه میخوان به زودی زبانهای دیگری اضافه کنند.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
برتری های این سیستم در مقایسه با Google Adsense :
- شما برای ایجاد Channel نيازی به لاگین کردن به اکانت ندارید . کافیه کد رو تغییر بدید و کانال جدید داخلش قرار بدید. امکان نمایش نتایج 1000 کانال رو داره.
- امكان تعریف کلید واژه بر اساس مطالب صفحه . حتی امکان انتخاب یک محصول خاص . به طور مثال شما مطلبی در مورد Sony cyber-shot 717 دارید . اگر همین کلید واژه رو به کد اضافه کنید اگهی این محصول نمایش داده میشه و شانس کلیک رو بالا میبره.
- امکان استفاده از تگ های سیستم های مدیریت محتوا برای انتخاب محصول
- دارای باکس جستجو (اگر قصد دارید همزمان از آگهی های گوگل استفاده کنید باید این امکان رو غیرفعال کنید)
- امکان تعیین کردن تب پیش فرض
- امکان انتخاب یک گروه محصول
- پرداخت بیشتر در ازای هر کلیک
- حداقل پرداخت پایین تر
و موارد دیگه ...

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از blacklife1 :
اي حالا عضويتش چطور بيد؟
ما كه هر چي وگشتيم چيزي پيدا نوكرديم؟
- در صفحه اصلی سایت یک کلید نارنجی رنگ هستش که برای عضویت باید بر روی کلید مربوطه کلیک کنید.
- فرمی که نمایش داده میشه پرکنید .
- اگر سایت شما تایید بشه با یک ایمیل شما رو مطلع میکنند.
- اگر سایتتون تایید نشه هم به شما خبر میدن اما دلیلش رو نمی گن و فقط لیستی از دلایل ردشدن سایت براتون ارسال میکنند.
- گالری عکس به عنوان سایت اصلی تایید نمیشه (من یکبار تجربه کردم!)
- سایتهایی که پر از بنر و اگهی و یا پاپ آپ باشند هم تایید نمیشن.

بالا