برگزیده های پرشین تولز

سیستم جدید فروم - نسخه 3.6

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
احسان این سیستم جدید ارکید arcade حسابی قاطیه من داشتم بازیه تتریس را بازی میکردم رکوردم برا بازیه snake ثبت شد چند مورد دیگه اینجوری هم بود لطفا رسیدگی کن.

رکورد من تو snake را پاک کن

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
احسان این سیستم جدید ارکید arcade حسابی قاطیه من داشتم بازیه تتریس را بازی میکردم رکوردم برا بازیه snake ثبت شد چند مورد دیگه اینجوری هم بود لطفا رسیدگی کن.

رکورد من تو snake را پاک کن
عجیبه. باید چک کنم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ممنون از جوابتون

می دونم باید اون رو از پنل مدیریت فعال کنن ولی چرا تو فروم های دیگه فعال هستش؟
ربطی هم به بهم ریختن تاپیک نداره
این ویژگی را گذاشتیم که معلوم بشه هر نوشته زیر کدوم نوشته اومده. برای quote استفاده زیادی داره.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
احسان جان این لینک Last Post که قبلا اصلا چیزی نمیاورد، مدتی درست شد، ولی باز الان مشکل داره! تاپیک رو درست میاره ولی میره صفحه اول! به جای پست آخر!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
اگه ميشد اين multi-quote با كوييك ريپلاي كار كنه چي ميشد

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه فردا یکی گفت من صاحب اون اکانتم چیکار کنم؟ شر نشه؟
احسان جان خیلی از بچه ها منو میشناسن از جمله آقا بهروز گل ( مدیر فرهنگ و هنر ). تازه بجز ایمیلش که ایمیل قدیمیه منه می تونی تمام مشخصات دیگه رو هم با همین ID تطبیق بدی .
http://forum.persiantools.com/t40645.html

راستی اگه نیاز بود میتونم مسیج هایی که تو باکسم دارم رو بهتون بگم . حتی دومینی که خریده بودم فکر می کنم مشخصاتش هنوز تو باکسم باشه . میتونی خودت نگاه کنی .

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا! این سایت که خیلی قاط داره! مثلا وقتی دارم پروفایل یه نفر رو نگاه میکنم، وقتی روی send a private message یا هر کدوم از لینک هایی که توی پروفایل اون کاربر نشون داده میشه کلیک میکنم، باز هم صفحه ی پروفایلش رو بهم نشون میده! به خاطر این، مجبورم روی اون لینک یه کلیک راست بزنم و
(copy link location (copy link address رو بزنم و در آخر هم paste کنمش توی address bar و کلید enter رو بزنم.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
من وقتی سرچ می کنم یا find more posts رو برای یکی میزنم و از نتایج انتخاب شده روی یکی کلیک می کنم به جای اینکه پست مربوطه بیاد تاپیکش از صفحه اول میاد!!
حالا فکرشو بکنین من یک پست توی تاپیک 230 صفحه ای کارت گرافیک بخوام پیدا کنم باید چه بکنم...

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
احسان جان خیلی از بچه ها منو میشناسن از جمله آقا بهروز گل ( مدیر فرهنگ و هنر ). تازه بجز ایمیلش که ایمیل قدیمیه منه می تونی تمام مشخصات دیگه رو هم با همین ID تطبیق بدی .
http://forum.persiantools.com/t40645.html

راستی اگه نیاز بود میتونم مسیج هایی که تو باکسم دارم رو بهتون بگم . حتی دومینی که خریده بودم فکر می کنم مشخصاتش هنوز تو باکسم باشه . میتونی خودت نگاه کنی .
آقا احسان میدونم که خیلی گرفتاری ولی چی شد جوابی ندادی ؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ظاهرا لینک last post مشکل پیدا کرده.

در مورد اون دوستی که تغییر نام کاربری را درخواست کردن. یه راه حل منطقی ارایه بده که بعدا کسی شاکی نشه. والا ID شما به درد من نمیخوره که نخوام رضایت بدم.

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

در مورد اون دوستی که تغییر نام کاربری را درخواست کردن. یه راه حل منطقی ارایه بده که بعدا کسی شاکی نشه. والا ID شما به درد من نمیخوره که نخوام رضایت بدم.
مثلاً چه راه حلی . ایمیل اون آی دیه قبلیه من [email protected] بود که از بعد از عید غیر فعال شده و دیگه لوگین نمی کنه .

من با اون ای دیه قبلی با یه سری از بچه ها قرار گزاشته بودم و اونها همه منو دیدن از جمله آقا بهروز . راستی من از یکی از کاربرهای اینجا هم دومین خریده ام و تو مسیج های ارسال شده ام آدرس ایمیل جدیدم رو Manshour[at]gmail برای کاربرها ارسال کرده ام خودتون میتونین ببینید .
احسان جان میدونم که ID یه من بدرد شما نمی خوره ولی به درد خود من می خوره چون تو باکس پیام هاش کلی پیام دارم که یه سری رو الان لازم دارم . و بچه ها همه با اون ID منو میشناسن بجز تعداد محدودی که در جریان مشکل من هستند . راستی تو پیام های دریافتی و ارسال شده هم شماره تلفن خودم و چند تا از بچه ها که منو میشناسن هست اگه فکر میکنید که مشکلی پیش میاد میتونید از اون طریق هم پی گیری کنید .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
در مورد اون دوستی که تغییر نام کاربری را درخواست کردن

البته تا جايي كه من ميدانم مهدي جان درخواست دارد كه ايميل آي دي قبلي ايشان تغيير كند تا بتواند درخواست پسوورد جديد نمايد .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بهروز با من موضوع را مطرح کرد. من دو کاربر را merge میکنم.

mehdi_25

Registered User
لایک‌ها
0
بهروز با من موضوع را مطرح کرد. من دو کاربر را merge میکنم.
احسان جان دوتا ID یه منو ادغام کردی متشکرم ولی الان دیگه نمیتونم اصلاً وارد بشم . اینو هم دوباره درست کردم که بتونم پست بزنم .
هنوز پسور رو ارسال میکنه به ایمیل قبلی . ایمیل ID یه Mehdi25 رو از [email protected] به manshour[at]gmail.com تغییر بده که بتونم پسورد جدید درخواست کنم دیگه .

Parham

Registered User
لایک‌ها
2

دقیقا! من تو چند تا پست قبل تو همین تاپیک عرض کرده بودم. الان چند روزه که اینطوریه. میره به صفحه اول تاپیک!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا