برگزیده های پرشین تولز

سیستم مدیریت؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
میخوام قیمت یک سیستم مدیریتی رو بدونم که دقیقا قالبی که میخوام روش پیاده بشه نوع cms مهم نیست که مثلا از چیزهایی مثل جوملا و مامبو و غیره استفاده بشه فقط قالب برام مهم هست.
قابلیت های جانبی هم از قبیل:
- سیستم فروش عکس در کنار سیستم اصلی سایت.
- سیستم تبلیغات کامل.
- تعریف کردن تعداد کاربر خواص برای بخشهای مختلف کار.

کاربرای فعال رو برای سفارش در نظر دارم چون متاسفانه خیلی از افراد وسط کار یا جا میزنن و وقت هدر میره.
سایت هم یک کار فرهنگی هست و در صورتی که قیمت مناسب باشه میتونم به صورت دیگه مثل تبلیغات در سایت برای اون شخص جبران کنم.

(دلیل استفاده از cms های آماده هم فقط به دلیل این هست که بیشتر روی قالب سفارشی کار و بخشهایی اضافه اون کار بشه)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
با جوملا میشه راه انداخت , درواقع باید کاستمایز بشه (یذره البته),
من قبلا برا جوملا قالب ساختم یکی دوتا , بهتر بگو چی میخوای , اگه قصد سفارش داری پی ام بزن ,
اگه راهنمایی میخوای خودت انجام بدی اینجا بگو ;)!

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نه برای راهنمایی نیست.
یک سری توضیحات رو میدم که اگر کسی دیگه خواست بدونه ...

در مورد قالب: قالب کار ساده هست چیز پیچیده ای نداره ولی مهم این هست که عینا میخوام همینطوری در بیاد. (تصویر زمیمه)
اینکه سایت رو جوملا انتخاب کردم دلیل خواصی نداره همینطوری اتفاقی شد...
Pic که مشخص هست : یک عکس با سایز مشخص در اون محل هست و توضیحات در روبرو و زیر کار
قسمت پایین کار هم هر تعداد عکس مربوط به همون Pic هست که به صورت یک گالری کوچیک هست و میتونه بعضی از عکس های همون بخش هم مربوط به عکسهای فروشی باشه که مثلا وقتی روی عکس عادی کلیک میشه به صورت بزرگ نمایش داده میشه و وقتی روی عکس فروشی کلیک میشه اسم / قیمت / و مثلا یک سری امکانات قرار میگیره (مثلا اگر شخصی حساب eqold یا امثال اون داره شماره رو وارد میکنه ). ایده ای در این زمینه یا هر مورد دیگه به نظرتون میرسید بگین چون ممکنه چیزی که میگم ناقص باشه.
بخشهای کار هم اگر به صورتی باشه که در آینده نزدیک جای کار داشته باشه و بشه بخشهایی هم بدون دردسر به اون اضافه کرد خوبه.
سرچ خور سایت هم خیلی مهم هست(جوملا از این لحاظ نسبت به بقیه برنامه ها چیزی کم نداره؟)

محتوای سایت هم تو Pm در موردش توضیح میدم که قضیه بهتر جا بی افته.

http://i8.tinypic.com/4q393fa.jpg

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
اولا که این سیستم چون یه سیستم فروش هست مسلما باید توسط یه هسته ای کنترل بشه پس فقط تمپلیت نیاز نداره یعنی شما باید دتسورات مرتبط به نمایش و موارد فروش و کنترل دلخواه خودتون رو در یک کامپونت تعریف کنید تا بشه بصورت منطقی کنترلش کرد این چیزی که شما فرمودید فقط در حد جایگذینی و ویرایش با دست هست

اگه چنانچه این مورد مدنظرتون هست مهدی جان فرمودند این کار رو کرده و مسلما بهتره از همه میتونه برات انجام بده اما اگه تمایل به نوشتن کامپونت و مذدیریت هوشمند داری میتونم برات یه کامپونت بنویسم تا روی پروژه بصورت کاملا اختصاصی استفاده کنی

در مورد اینکه فرمودید جمله رو همینطوری انتخاب کردی باید عرض کنم میتونی از یک سیستم مدیریت گالری خول مثل 4Images استفاده کنی فقط چندتا ماژول بدی برات بنویسند که این کار رو هم میتونم برات انجام بدم ( در مورد کامپونت ها عرض کنم چون من شخصا روی توسعه هر دو پروژه بصورت طولانی و خاص کار کردم امکان نوشتن اضافات رو برای هر دو سیستم دارم وگرنه نوشتن کامپونت برای چنین سیستم هایی نیازمند آگاهی کامل از خوده پروژه و از استانداردهای برنامه نویسی اختصاصیشان است )

در هر دو حالت به صورتی که عرض کردم میتونم کمک کنم و دیگر نیاز به طراحی قالب نیست یعنی اصلا در این شرایط اصلا منطقی هم نمیتونه باشه
اگه خواستی بگو تا برات قیمت بفرستم . . . . ولی مسلما طراحی قالب ارزونتر خواهد بود ولی بدین شکلی که عرض کردم خیلی . . . .
البته این نظر من بود تا اساتید چه نظر داشته باشند

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
البته 4image اصلا مناسب نیست , من چون یه گالری با جوملا ساخته بودم , همه اینارو بررسی کردم , و rsgallery از همشون بهتره ;)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
در مورد سیستم فروش: ابتدای کار نیاز بهش نیست چون اصل کار مبتنی بر فروش و فروشگاه بودن نیست (فعلا در حدی که مشخصات به همراه عکس باشه و یک ارتباط ساده با فروشنده کافی هست) تا در فاز بعدی کار ببینم به کجای میرسه.

منظورم از اینکه جوملا رو انتخاب کردم فقط گرافیک و قالب و نحوه قرار گرفتن عکس و توضیحات اونها بود و فرمت کلی کار رو روی یک برنامه گالری عکس نمیخوام بیارم با اینکه شباهت داره به گالری.

گالری عکس هم با هر برنامه یا سیستم مدیریتی که هست فقط نحوه چیدمان اونها به شکلی که در عکس آوردم مهم هست (همونطور که قبلا گفتم دقیقا میخوام مثل همین قالب داخل عکس باشه)

قیمت نگفتین؟

بالا