برگزیده های پرشین تولز

سیستم همکاری در فروش استارت کالا حتما ببینید

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
استارت کالا به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در مشهد فعالیت خودش رو از حدود 6 ماه پیش آغاز کرده و از تاریخ 2 اسفند سیستم همکاری در فروش این سیستم نیز افتتاح شده است
با توجه به اینکه توی حوزه همکاری در فروش واقعا این کمبود احساس می شد که فروشگاهی با محصولات درجه یک کار بکنهو اکثر فروشگاه ها اجناس ماهواره ای و درجه 2 3 ارائه میدادند با توجه به اینکه ما به صورت رسمی فعالیت رسمی خودمون رو آعاز کردیم و وارد کننده مستقیم کالاها هستیم و اجناسی رو که قرار دادیم به صورت کامل مستقیم خودمون از کارخونه خرید کردیم واسه همین قیمتی قرار داده شده با اینکه بسیار پایین بوده درصد سهم وبمستر ها هم به نسبت اونها واقعا بالاست و اجناسی که ما قرار میدیم تماما با بهترین کیفیت هست و به دوستان عزیز این تضمین رو میدیم مانند خیلی از همکاری در فروش ها فقط سود واسمون ملاک نیست و مهم تر از اون در درجه اول رضایت مشتری و رضایت وبمستر ها هست
دوستان عزیز وبمستری شرایط خیلی ویژه ای برای دوستانی که ثبت نام و شروع به فعالیت بکنند در نظر گرفته شده دعوت میکنیم از دوستان که حتما از فروشگاهمون بازدید بکنند و اگر سوالی بود چه از طریق پشتیبانی انلاین سایتمون چه از طریق همین تاپیک و یا شماره تلفن های ما میتونند در ارتباط باشند همینطور پورسانت های محصولات بسیار بالا در نظر گرفته شده به صورتی که در چند ماه اول ما فقط نیتمون جذب وبمستر هست و خیلی اجناس رو بدون هزار تومن سود داریم میفروشیم همینطور از دوستان خوب انجمن با توجه به اینکه خیلی از دوستان ( شاید 90 درصد ) یا اینکه با سیستم های همکاری در فروش کار کردند یا خودشون مدیر سیستم هایی بودن که نظرات خیلی از دوستان واسه ما ارزشمند است به امید همکاری با همه شما دوستان .
بخش همکاری در فروش سایت
www.sabad.startkala.com

آدرس : مشهد خیابان معلم - بین معلم 8 و 10 - برج ابشار طبقه دهم واحد 1001 فروشگاه استارت کالا

تلفن : 05136017459

melimarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من به که به خوبی خوب سیستم های هکاری در فروشگ رو کنترل کنم بهترین تبریک میگم این مجموعه که نوشتید قابلبت اینو داره مه روی دست دایان شاپ میهن اتور و خیلی هایی دیکه بالا بیاد اللبته اینجورکه خودشون میگند چوم جنس رو درجه یک تحویل میگیره و تعجعب مبکنمب که چرا حتی یک نظر هم بر رابطه بر همچنین سیستی نوشته نشده است که اجناس درح1 رو عض کنه با ود بالا واسسه وبمسنر ولی اتقار پتنسال داره حالا راست و دروغ ش با خودشون به هر حال امید.ارم بفقه دوستان شرکت بکنند و نقاط ضعفش و بهش بگن نه اینکه نا ایدشون کنند به هر هال یهیلی هیلی همه ا باید خوشحال باشید که یک فروگاه اومده ومیخوا خییییی از گنده ها زو سوسنک کنده امسدوارم که بتونه الباقی
اونحوری که گفتن رضیات اول رو میزنه بازم وموجوش کاملا احساس میشوود و امدیوارم همه جا موفق باشید : ) لبشته داداش باید بید چقدر خرفات بله رلحه عمل میپیوندهک ه ایشاااله خودم اولین وبمسترت میشود

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من به که به خوبی خوب سیستم های هکاری در فروشگ رو کنترل کنم بهترین تبریک میگم این مجموعه که نوشتید قابلبت اینو داره مه روی دست دایان شاپ میهن اتور و خیلی هایی دیکه بالا بیاد اللبته اینجورکه خودشون میگند چوم جنس رو درجه یک تحویل میگیره و تعجعب مبکنمب که چرا حتی یک نظر هم بر رابطه بر همچنین سیستی نوشته نشده است که اجناس درح1 رو عض کنه با ود بالا واسسه وبمسنر ولی اتقار پتنسال داره حالا راست و دروغ ش با خودشون به هر حال امید.ارم بفقه دوستان شرکت بکنند و نقاط ضعفش و بهش بگن نه اینکه نا ایدشون کنند به هر هال یهیلی هیلی همه ا باید خوشحال باشید که یک فروگاه اومده ومیخوا خییییی از گنده ها زو سوسنک کنده امسدوارم که بتونه الباقی
اونحوری که گفتن رضیات اول رو میزنه بازم وموجوش کاملا احساس میشوود و امدیوارم همه جا موفق باشید : ) لبشته داداش باید بید چقدر خرفات بله رلحه عمل میپیوندهک ه ایشاااله خودم اولین وبمسترت میشود
اگه زندگیتون رو دوست دارید توصیه می کنم متنی که نقل قول کردم یا همین پست بالای منو اصلا نخونید! :)
.
.
.
.
کسی استفاده کرده چطوره؟
راستی لباس ندارید؟

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
اگه زندگیتون رو دوست دارید توصیه می کنم متنی که نقل قول کردم یا همین پست بالای منو اصلا نخونید! :)
.
.
.
.
کسی استفاده کرده چطوره؟
راستی لباس ندارید؟

سلام عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه اقا رضا چون بخش همکاری در فروشمون جدا هست داریم اضافه میکنیم به این بخش البته توی سایت محصول زیاد داریم اما همکاری در فروش رو کالاهایی که خودمون مستقیم از کارخونه میاریم رو میزنیم
فکر میکنم شما سوابقتون در انجمن گویا هست کاملا که در زمینه همکاری در فروش اطلاعات خوبی باید داشته باشید
خیلی خوشحال میشیم اگر ایده ای یا نظری پیشنهادی دارید استفاده کنیم چون بلاخره تجربه ای که شما به اصطلاح ریش سفیدان انجمن دارید خیلی ارزشمنده

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
پیشنهادی داشتم
کیفیت و مدل کیف های زنانه شما مناسب هست فقط بحث قیمت هست بالا هستش وقتی می گم بالا منظورم برای فروش اینترنتی هست با توجه به اوضاع بازار بهتره با با رنج قیمتی بسایر پایینتر شروع کنید کشش نداره با این قیمت ها محصولات شما برای فروش افلاین قیمتش خوب هست برای مغازه اما انلاین سخت هست بازاریابی براش اگر بتونید دیگر محصولات زنانه هم اضافه کنید فکر می کنم مجموعه ای مناسبی برای فعالیت باشه به نظرم بهتره افر های تخفیفی فوق العاده بدید تا جذب مشتری داشته باشید یا حداقل برای مشتریان همکاران بازاریاب این افر ها رو فعال کنید

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
درود
پیشنهادی داشتم
کیفیت و مدل کیف های زنانه شما مناسب هست فقط بحث قیمت هست بالا هستش وقتی می گم بالا منظورم برای فروش اینترنتی هست با توجه به اوضاع بازار بهتره با با رنج قیمتی بسایر پایینتر شروع کنید کشش نداره با این قیمت ها محصولات شما برای فروش افلاین قیمتش خوب هست برای مغازه اما انلاین سخت هست بازاریابی براش اگر بتونید دیگر محصولات زنانه هم اضافه کنید فکر می کنم مجموعه ای مناسبی برای فعالیت باشه به نظرم بهتره افر های تخفیفی فوق العاده بدید تا جذب مشتری داشته باشید یا حداقل برای مشتریان همکاران بازاریاب این افر ها رو فعال کنید

سلام اقا مازیار عزیز حرفتون واقعا درسته از یک نظر قیمتامون بالاست ولی به نظرتون اگر محصولاتی بذاریم که سطح پایین باشن نمیشیم مثل خیلی از سیستم های دیگه ؟ ما سیاستمون این بوده که اجناس با کیفیت خوب قرار بدیم که حالا ممکنه واسه خیلی از وبمستر ها جذابیت نداشته باشه اما واسه خیلی ها هم مهمه که خیالشون راحت باشه جنسی که از سایتشون میفروشن کیفیتش خوب باشه من به شخصه تا حالا ندیدم که سایت همکاری در فروشی باشه که اجناس با کیفیت ارائه بده و خیلی تاپیک هایی دیدیم که نظر وبمستر ها از این ناراحت بودن که اعتمادشون رو از دست داده بودند بازم ممنون میشم نظرتون رو بدونم چون واقعا واسمون ارزشمنده :)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام اقا مازیار عزیز حرفتون واقعا درسته از یک نظر قیمتامون بالاست ولی به نظرتون اگر محصولاتی بذاریم که سطح پایین باشن نمیشیم مثل خیلی از سیستم های دیگه ؟ ما سیاستمون این بوده که اجناس با کیفیت خوب قرار بدیم که حالا ممکنه واسه خیلی از وبمستر ها جذابیت نداشته باشه اما واسه خیلی ها هم مهمه که خیالشون راحت باشه جنسی که از سایتشون میفروشن کیفیتش خوب باشه من به شخصه تا حالا ندیدم که سایت همکاری در فروشی باشه که اجناس با کیفیت ارائه بده و خیلی تاپیک هایی دیدیم که نظر وبمستر ها از این ناراحت بودن که اعتمادشون رو از دست داده بودند بازم ممنون میشم نظرتون رو بدونم چون واقعا واسمون ارزشمنده :)
مهم وبمستر نیست مهم مشتریه (این قسمت مهم نبود دیلیت کردم دی: )، خیلی ها با سبزگستر کار میکنن و خیلی هم راضین یه سری دلایل رضایتشون رو میگم شاید بدردتون خورد!
من هر سایتی که بزنم سبزگستر واسش محصول داره: عاشقانه، مدل، موبایل، تفریحی، موزیک و ...
پشتیبانیش همیشه پاسخگو هستش و هیچ وقت نظر خودشو نمیگه جواب سوال رو میده.
کمترین میزان برگشتی رو داره نمیدونم دلیلش چیه ولی فک کنم بعد سفارش زنگ میزنن مشتری که ببینن فیک هست یا نه اینطوری به وبمستر ضرری نمرسه یا مثل میهن استور پول منفی نمیزنه!
قالب فروشگاهی داره، یه خریدار وقتی وارد فروشگاه سبزگستر میشه قالب به هیچ وجه نظرشو جلب نمیکنه چون انگار قالبی نداره یه قالب فروشگاهی ساده که فقط محصول تو چشه.
پرداختیش سریعه یعنی من اصلا نگران نیستم که یه وقت 1 ماه بعد پرداخت کنه تقریبا همه پرداختی هام کمتر از 2 روز طول کشیده.
پوسترهای جذاب، سبزگستر برای هر محصولش پوستر جذابی داره که تو فروش تاثیر شدیدا خوبی داره.
بروز، سبزگستر خیلی بروزه به طور مثال الان ربات تلگرام زده که کار وبمسترهایی که رفتن سمت کانال رو راحت تر کنه.
پنل کاربری خوبی داره اگه کسی ندونه پنل چیه باز به راحتی میتونه با پنل سبزگستر کار کنه.
محصولات پرفروش، سبزگستر واقعا محصولات خوبی میزاره محصولاتی که همگی پرفروش هستند و من حتی با وبلاگ روزی 30 بازدید هم فروش دارم.

.
.
در هر صورت شما به فکر مشتری باش هر چی برای مشتری خوبه همون کار رو بکن ما هم دنبال همینیم چون درآمد خوب توی رضایت مشتریه پس برای سود همه به فکر مشتری باشید.
مشتری راضی کیفیت خوب، سود وبمستر مشتری راضی!

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
مهم وبمستر نیست مهم مشتریه (این قسمت مهم نبود دیلیت کردم دی: )، خیلی ها با سبزگستر کار میکنن و خیلی هم راضین یه سری دلایل رضایتشون رو میگم شاید بدردتون خورد!
من هر سایتی که بزنم سبزگستر واسش محصول داره: عاشقانه، مدل، موبایل، تفریحی، موزیک و ...
پشتیبانیش همیشه پاسخگو هستش و هیچ وقت نظر خودشو نمیگه جواب سوال رو میده.
کمترین میزان برگشتی رو داره نمیدونم دلیلش چیه ولی فک کنم بعد سفارش زنگ میزنن مشتری که ببینن فیک هست یا نه اینطوری به وبمستر ضرری نمرسه یا مثل میهن استور پول منفی نمیزنه!
قالب فروشگاهی داره، یه خریدار وقتی وارد فروشگاه سبزگستر میشه قالب به هیچ وجه نظرشو جلب نمیکنه چون انگار قالبی نداره یه قالب فروشگاهی ساده که فقط محصول تو چشه.
پرداختیش سریعه یعنی من اصلا نگران نیستم که یه وقت 1 ماه بعد پرداخت کنه تقریبا همه پرداختی هام کمتر از 2 روز طول کشیده.
پوسترهای جذاب، سبزگستر برای هر محصولش پوستر جذابی داره که تو فروش تاثیر شدیدا خوبی داره.
بروز، سبزگستر خیلی بروزه به طور مثال الان ربات تلگرام زده که کار وبمسترهایی که رفتن سمت کانال رو راحت تر کنه.
پنل کاربری خوبی داره اگه کسی ندونه پنل چیه باز به راحتی میتونه با پنل سبزگستر کار کنه.
محصولات پرفروش، سبزگستر واقعا محصولات خوبی میزاره محصولاتی که همگی پرفروش هستند و من حتی با وبلاگ روزی 30 بازدید هم فروش دارم.

.
.
در هر صورت شما به فکر مشتری باش هر چی برای مشتری خوبه همون کار رو بکن ما هم دنبال همینیم چون درآمد خوب توی رضایت مشتریه پس برای سود همه به فکر مشتری باشید.
مشتری راضی کیفیت خوب، سود وبمستر مشتری راضی!

مرسی رضا جان توضیحاتت واقعا کامل بود شما مطمئنا سبزگستر واسه شما خیلی شاید جذابتر باشه ولی از دیدگاه یک وبمستر چون خیلی به قول شما به روز هستند و محصولات به روز دارند ولی این محصولات به روز که میگید خودتون بیشتر در جریانشون هستید که خیلی هاشون کیفیت نداره فقط یک سوال شما طی مدتی که کار میکردید با این سیستم آیا نظر مشتریاتون هم پرسدید ؟ آیا شکایتی از جانب مشتری هم داشتید یعنی همنقدری که شمارو خوب ساپورت کردن به عنوان یک وبمستر مشتری هم واسشون مهمه ؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
مرسی رضا جان توضیحاتت واقعا کامل بود شما مطمئنا سبزگستر واسه شما خیلی شاید جذابتر باشه ولی از دیدگاه یک وبمستر چون خیلی به قول شما به روز هستند و محصولات به روز دارند ولی این محصولات به روز که میگید خودتون بیشتر در جریانشون هستید که خیلی هاشون کیفیت نداره فقط یک سوال شما طی مدتی که کار میکردید با این سیستم آیا نظر مشتریاتون هم پرسدید ؟ آیا شکایتی از جانب مشتری هم داشتید یعنی همنقدری که شمارو خوب ساپورت کردن به عنوان یک وبمستر مشتری هم واسشون مهمه ؟
http://www.sahiran.com/seller

(http://www.sahiran.com/کیف-زنانه/)

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
خواهش می کنم ببینید یه بخش مهم از هر فعالیت تجاری انلیز های بازار و ذائقه های مشتریان در رابطه با محصول و محصولات هدف هستش مطمئن هستم هدف شما از گرد اوری چنین مجموعه باکیفیت و چشم نوازی رضایت مشتریان هست و درست هم هست شاید شما مشغول برند سازی هستید تا در اینده به بهترین شکل سهم قابل توجه ای از بازار رو به خود اختصاص بدید اگر این مورد مد نظر شما هست کاملا روش شما جوابگو هست اما اگر هدف علاوه بررضایت کسب درامد نیز هست رقبای بسیار قدری دارید که به خوبی بازار رو می شناسن نمونش رو دوستان گفتنند و همچنین کاربرiranexplorer با سیستم بسیار خوبشون که سال ها هست فعالیت می کنند و من در همین پرشین شاهد راه اندازی سیستم و فعالیت های خوب ایشون بوده و هستم سبز گستر رو در نظر بگیرید دقیقا رو فاکتور قیمت مانور میده همینطور دایان میهن استور و.. من یه مثالی می زنیم در بحث پوشاک زنانه بخصوص کیف بانوان تر جیح میدن محصولات رنج قیمتی 100 به بالا رو از فروشگاه مستقیم خرید کنند علاوه بر لذت خرید که می تونه با خانواده و دوستان همراه باشه مسئله مهم بررسی کیفیت و مدل غالب شخصی خوش رخ بود از زوایای مختلف در دست و نماسازی در اینه و کمی خودنمایی و... این در رواشناسی خرید ایرانی هست پس ترجیحش خرید افلاین هست اما تو رنج 20 تا 50 فرقی نمی کنه فقط ظاهری داشته باشه حتی با کیفیت پایین و شاید نامرغوب و احتمال خرید انلاین بالا هست این یه قاعده کلی نیست و ممکنه همیشه به این شکل نباشه اما کاملا تاثیر گذار هستش
نکته بعدی وضعیت جیب مردمه که دیگه همه ما بهتر می دونیم چه جوریه اکثر خرید ها توسط قشر جوان و نوجوانه که با این وضعیت اقتصادی خانواده ها ترجیحشون بر حداقل هستش بحث بعدی الان دم عید هست و همه جا حراج و... دایر ست این هم دلیلی بر کاهش فروش می تونه باشه شما تمامی این موارد در یک معادله قرار بدید نتیجه انلیز می تونه دور نمای مناسبی برای شیوه کار باشه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
حقیتش نمی دونم ولی محصولی که من از سبزگستر میزارم کیفیتش خوبه البته نمیدونم کیفیت همه محصولاتش چه جوریه ولی اون محصول رضایت مشتری هم خیلی داره تو انجمن ها هم همه میگن از کجا بخریم ارزانتره.
باقی محصولاتش رو نمیدونم چه جوریه ولی این محصولش رو از دو سال پیش فیکس گذاشتم تو وب همیشه هم سفارش داره و در کل هیچ اعتراضی تو سایتم ندیدم بابت این محصول.
.
.
پ ن: اینکه کیفیت محصولاتتون خوبه تبریک میگم موفق باشید و قطعا باهاتون وبمسترها کار خواهند کرد ولی برای یه وبمستر مهمتر از همه چیز در همکاری در فروش ها تنوع محصوله سیستم شما عملا مثل 5040 هستش که کیفیت محصولاتشون عالیه و تنوع محصولاتشون واقعا مزخرفه!

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
Last edited:

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
خواهش می کنم ببینید یه بخش مهم از هر فعالیت تجاری انلیز های بازار و ذائقه های مشتریان در رابطه با محصول و محصولات هدف هستش مطمئن هستم هدف شما از گرد اوری چنین مجموعه باکیفیت و چشم نوازی رضایت مشتریان هست و درست هم هست شاید شما مشغول برند سازی هستید تا در اینده به بهترین شکل سهم قابل توجه ای از بازار رو به خود اختصاص بدید اگر این مورد مد نظر شما هست کاملا روش شما جوابگو هست اما اگر هدف علاوه بررضایت کسب درامد نیز هست رقبای بسیار قدری دارید که به خوبی بازار رو می شناسن نمونش رو دوستان گفتنند و همچنین کاربرiranexplorer با سیستم بسیار خوبشون که سال ها هست فعالیت می کنند و من در همین پرشین شاهد راه اندازی سیستم و فعالیت های خوب ایشون بوده و هستم سبز گستر رو در نظر بگیرید دقیقا رو فاکتور قیمت مانور میده همینطور دایان میهن استور و.. من یه مثالی می زنیم در بحث پوشاک زنانه بخصوص کیف بانوان تر جیح میدن محصولات رنج قیمتی 100 به بالا رو از فروشگاه مستقیم خرید کنند علاوه بر لذت خرید که می تونه با خانواده و دوستان همراه باشه مسئله مهم بررسی کیفیت و مدل غالب شخصی خوش رخ بود از زوایای مختلف در دست و نماسازی در اینه و کمی خودنمایی و... این در رواشناسی خرید ایرانی هست پس ترجیحش خرید افلاین هست اما تو رنج 20 تا 50 فرقی نمی کنه فقط ظاهری داشته باشه حتی با کیفیت پایین و شاید نامرغوب و احتمال خرید انلاین بالا هست این یه قاعده کلی نیست و ممکنه همیشه به این شکل نباشه اما کاملا تاثیر گذار هستش
نکته بعدی وضعیت جیب مردمه که دیگه همه ما بهتر می دونیم چه جوریه اکثر خرید ها توسط قشر جوان و نوجوانه که با این وضعیت اقتصادی خانواده ها ترجیحشون بر حداقل هستش بحث بعدی الان دم عید هست و همه جا حراج و... دایر ست این هم دلیلی بر کاهش فروش می تونه باشه شما تمامی این موارد در یک معادله قرار بدید نتیجه انلیز می تونه دور نمای مناسبی برای شیوه کار باشه

مازیار جان واقعا نظرت جامع و کامل بود ممنون میشم اگر محصولات خود سایتمون هم ببینی و نظرتم در مورد اونها هم بگی چون واقعا احساس میکنم نظرت همراه با تجربست نظر با تجربه بازار خیلی مهمه چون خیلی از دوستان که نظراتی قبلا به ما دادند صرفا در این زمینه تحصیلات آکادمیک دارند یا اصول کلی کار رو بلد بودند ولی بحث بازار خیلی متفاوت است من خودم به عنوان شخصی که مسئولیت همکاری در فروش سایت رو به عهده دارم تجربه 7 8 ساله با این سیستم ها دارم و از همون ابتدای این سیستم ها به صورت یوزر حرفه ای فعالیت میکردم تمام پیچ خم های این قضیه رو میدونم . . فقط نظرتون رو در مورد یک چیز میخواستم بدونم اونم اینکه به نظر شما آیا توی سیستم بعضی محصولات که به صورت تامین کننده ای هستند رو میشه قرار داد ؟ یا بهتره محصولاتی که فقط خودمون میارم رو قرار بدیم ممنون میشم مزایا و معایب هاشو بهمون بگید

پ ن : سایت دوستمون کاربر iranexplorer خیلی خوبه و چشم انداز آینده ما هم همین مدل سیستم بوده که ایشون خیلی عالی آوردن بالا سایت رو واقعا جای تبریک داره

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
حقیتش نمی دونم ولی محصولی که من از سبزگستر میزارم کیفیتش خوبه البته نمیدونم کیفیت همه محصولاتش چه جوریه ولی اون محصول رضایت مشتری هم خیلی داره تو انجمن ها هم همه میگن از کجا بخریم ارزانتره.
باقی محصولاتش رو نمیدونم چه جوریه ولی این محصولش رو از دو سال پیش فیکس گذاشتم تو وب همیشه هم سفارش داره و در کل هیچ اعتراضی تو سایتم ندیدم بابت این محصول.
.
.
پ ن: اینکه کیفیت محصولاتتون خوبه تبریک میگم موفق باشید و قطعا باهاتون وبمسترها کار خواهند کرد ولی برای یه وبمستر مهمتر از همه چیز در همکاری در فروش ها تنوع محصوله سیستم شما عملا مثل 5040 هستش که کیفیت محصولاتشون عالیه و تنوع محصولاتشون واقعا مزخرفه!

آقا رضا عزیز واقعا حرفتون درسته تنوع محصول حرف اول رو میزنه ما قراره محصولات سایتمون رو قرار بدیم و تازه 2 3 روزه همکاری در فروش رو به سایت اضافه کردیم و قطعا بیش از 1000 تا محصول آماده داریم . فقط یک سوالی از دوستمون آقا مازیار کردم از شما هم میپرسم اینکه نظرتون رو میشه در مورد اینکه ا آیا توی سیستم بعضی محصولات که به صورت تامین کننده ای هستند رو میشه قرار داد ؟ معایب و مزایاشو بگید و اینکه به طور کلی صفحه اصلی سایت خودمون رو چه جوری میبینید

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
.
.

یک سوال دیگه یادم رفت ازتون بپرسم اینکه با توجه به اینکه سوایقتون رو در انجمن دیدم با انواع سیستم های خارجی کار کردید ( انواع سیستم های تبلیغاتی پاپ آپ و تبلیغات بنری و... ) و کلا در زمینه تبلیغات خیلی حرفی واسه گفتن دارید میخواستم یک مشاوره تبلیغاتی بگیرم ازتون اونم اینکه یک کمپیت تبلیغاتی خوب اگر بخوایم بعد اینکه سیستممون به اون درجه ای رسید که بشه روش تبلیغ کرد شما چه سایت هایی که با توجه به هزینش مناسب باشه رو پیشنهاد میکنید که تبلیغاتشون هم هدفمند باشه مثل وبگذر . پرشین تولز . شاکیپر . از لحاظ هزینه مشکلی نداریم و میخوایم ایشاالله استارت تبلیغاتمون توی این زمینه قوی باشه ممنون میشم تجرتون توی این زمینه هم بگید

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
همکاری در فروش جالبیه . مال خودتونه ؟ فکر میکنم چشم انداز آینده نزدیک ما همین باشه . میخواستم ببینم شما جواب گرفتید از نوع کار ؟ همکارا رضایت دارن از این مدل همکاری در فروش ؟

نه من لینک دادم که محصولاتتون رو در فروشگاه ثبت کنید و بفروشید.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151

pardis.aj

Registered User
لایک‌ها
52
بله فقط در زمینه پوشاک و کیف و کفش (محصولات مردانه و زنانه و بچه گانه)
ببخشید جسارتا سایت مال خودتون هست ؟ یا شما وبمستر هستید ؟ اگر سایت مال خودتون هست جوابی گرفتید ؟ اگر هم وبمستر هستید آیا محصولات رو چیزی تونستین بفروشین ؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
مازیار جان واقعا نظرت جامع و کامل بود ممنون میشم اگر محصولات خود سایتمون هم ببینی و نظرتم در مورد اونها هم بگی چون واقعا احساس میکنم نظرت همراه با تجربست نظر با تجربه بازار خیلی مهمه چون خیلی از دوستان که نظراتی قبلا به ما دادند صرفا در این زمینه تحصیلات آکادمیک دارند یا اصول کلی کار رو بلد بودند ولی بحث بازار خیلی متفاوت است من خودم به عنوان شخصی که مسئولیت همکاری در فروش سایت رو به عهده دارم تجربه 7 8 ساله با این سیستم ها دارم و از همون ابتدای این سیستم ها به صورت یوزر حرفه ای فعالیت میکردم تمام پیچ خم های این قضیه رو میدونم . . فقط نظرتون رو در مورد یک چیز میخواستم بدونم اونم اینکه به نظر شما آیا توی سیستم بعضی محصولات که به صورت تامین کننده ای هستند رو میشه قرار داد ؟ یا بهتره محصولاتی که فقط خودمون میارم رو قرار بدیم ممنون میشم مزایا و معایب هاشو بهمون بگید

پ ن : سایت دوستمون کاربر iranexplorer خیلی خوبه و چشم انداز آینده ما هم همین مدل سیستم بوده که ایشون خیلی عالی آوردن بالا سایت رو واقعا جای تبریک داره
خواهش می کنم محصولات شما مدل و تنوعش خوب هست بخصوص کیف های زنانه شما قابلیت بالایی برای فروش دارند اما با توجه به قیمت ذائقه طبقه متوسط رو به پایین رو جذب نمی کنه که در حال حاضر بیشترین سهم بازار خرید اینترنتی رو این طیف رو تشکیل می دهند مورد مهم دیگه نوع کمپین فروش شما هست در شبکه های اجتماعی و یا در وب و یا هردوش هر کدوم بحث خودشو داره در شبکه های اجتماعی با توجه به محصولات شما انستاگرام در رتبه اوله رنج غالب قیمتی در بحث زنانه حول حوش 30 تا 40 تومن با شیب منفی هست یعنی مطلوب فروش رنج 15 تا 25 تومن هست و متاسفانه این شیب داره پایینتر میاد که نشون دهنده وضعیت اقتصادی بسیار نامطلوب هست البته فعالیت در شبکه های اجتماعی دارای پیچیدگی های خاص خودش هست مثلا کمپین لاکچری می تونه فروش بالایی رو براتون رقم بزنه که نیاز به رسوخ در ذائقه طیف مرفه و فعال در شبکه های اجتماعی هست در بحث کمپین شبکه های اجتماعی من انستا رو به عنوان مثال گفتم اما در بحث وب واقعا متفاوت هست اینجا امکان فروش با قیمت های بالا وجود داره به شرط موفقیت در نتایج گوگل و رتبه مقیم بالای 6 ماه در کلمات کلیدی پر چگال با کلیک خور هدفمند بالا که معمولا خریداران بلقوه قطعی هستنند و بازخورد کامنتی مناسب از خریداران قبلی و..
در مورد سوال دوم شما فرقی نمی کنه مهمترین بخش داستان پارامتر قیمت هستش اگر تامین کننده با قیمت مناسب در دسترس هست می تونید بشکل درصدی یا توافقی با اون کار کنید یه امتیاز بسیار خوب این همکاری دوجانبه و حتی چند جانبه برای شما می تونه داشته باشه و اون این هست که می تونید از "روش چینی" برای سایتون بهره ببرید در روش چینی شما طیف وسیعی از کالا ها با کیفیت های مختلف رو در سایت خودتون ارائه می کنید استارت از کالا های با استاندارد کیفیت و قیمت بسیار بالا شروع می شه و به کالا های با حداقل استاندارد و قیمت بسیار پایین منتهی میشه امکان درامد زایی هم درکنارش برای خریداران و یا بازاریابان فراهم میشه این روش چینی در بسیار از سایت های داخلی داره پیاده میشه و جواب داده من نمی خوام اسم بیارم اما نام های معتبری دارن از این روش بهره می برن البته با الگویی ایرانی در این روش نیازی به سرمایه هنگفتی نیست فقط هماهنگی و قواعد مالی رو باید باهم بشکل موازی پیش ببرید چینی ها در دهه 90 تونستن با این روش نامی برای خودشون دست پا کنن و شما سری به ای بی بزنید واقعا متحیر می شید از استیلای روش چینی ها بر بخش عمده بازار

Last edited:
بالا