برگزیده های پرشین تولز

سیستم همکاری در فروش برمودا نسخه جدید با شرایط فوق العاده و انحصاری

djmiladd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام آقا شهرام.من تازه با سیستمت شروع به کار کردم.قبلا با سیستمای دیگه بودم که بنا به دلایلی قطع همکاری کردم.چن تا پیشنهاد داشتم.یه سیستم پیامک بذار که موقع سفارش جدید بهمون خبر بده.عکسهای محصولاتو بیشتر کن و عکسای بدون تبلیغات و نوشته هم بذار.اعتماد بیشتری جلب میکنه.و در آخر قالبهات سر برگ واسه نام فروشگاه نداده جز یکی.اونم اضاف کن.دمت گرم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام آقا شهرام.من تازه با سیستمت شروع به کار کردم.قبلا با سیستمای دیگه بودم که بنا به دلایلی قطع همکاری کردم.چن تا پیشنهاد داشتم.یه سیستم پیامک بذار که موقع سفارش جدید بهمون خبر بده.عکسهای محصولاتو بیشتر کن و عکسای بدون تبلیغات و نوشته هم بذار.اعتماد بیشتری جلب میکنه.و در آخر قالبهات سر برگ واسه نام فروشگاه نداده جز یکی.اونم اضاف کن.دمت گرم
مورد پیامک رو دارن. خودتون تستی سفارش ثبت کنید متوجه میشید

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
سلام به جمع برمودایی ها خوش اومدید
همونطور که همکارمون هم فرمودن مورد پیامکی الان هم داریم موقع ثبت سفارش و واریز پورسانت و .... در صورتی که فعالش کنید اس میاد
مورد آخر رو متوجه نشدم
در مورد عکسها هم برای اکثر محصولات هزینه بالایی جهت تهیه کاور میشه هرچند دوستان همکار کم لطفی می کنن و فورا عکسها رو ادیت می کنن و یا بانام خودشون پخش می کنن

• Like
Reactions: cms

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
سلام به جمع برمودایی ها خوش اومدید
همونطور که همکارمون هم فرمودن مورد پیامکی الان هم داریم موقع ثبت سفارش و واریز پورسانت و .... در صورتی که فعالش کنید اس میاد
مورد آخر رو متوجه نشدم
در مورد عکسها هم برای اکثر محصولات هزینه بالایی جهت تهیه کاور میشه هرچند دوستان همکار کم لطفی می کنن و فورا عکسها رو ادیت می کنن و یا بانام خودشون پخش می کنن

منظورشون عکس های واقعی از محصول هست

djmiladd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه شهرام جان.منظورم اینه که عکس بدون کاور و تبلیغات .مثلا واسه محصول شارژر خورشیدی گذاشتی و عالیه.و آخر هم منظورم این بود قالبهات بجز قالب ساده،بالاش(جایی که نام فروشگاه نوشته میشه) نداره.بعد اگه امکانش هست گوشی موبایل هم مث سیستم همکاران اضاف کن.مثلا اپل یا سامسونگ طرح اصلی.فروشش خوبه.من تو مدتی که با اون سیستم بودم فروشش بدک نبود ولی متاسفانه توضیحاتشون خیلی کم بود و تناقض داشت و مشتری اعتماد نمیکردو امکان ارسال با پیک نداشت.آخرم تشکر میکنم واسه سیستم خوبت.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
نه شهرام جان.منظورم اینه که عکس بدون کاور و تبلیغات .مثلا واسه محصول شارژر خورشیدی گذاشتی و عالیه.و آخر هم منظورم این بود قالبهات بجز قالب ساده،بالاش(جایی که نام فروشگاه نوشته میشه) نداره.بعد اگه امکانش هست گوشی موبایل هم مث سیستم همکاران اضاف کن.مثلا اپل یا سامسونگ طرح اصلی.فروشش خوبه.من تو مدتی که با اون سیستم بودم فروشش بدک نبود ولی متاسفانه توضیحاتشون خیلی کم بود و تناقض داشت و مشتری اعتماد نمیکردو امکان ارسال با پیک نداشت.آخرم تشکر میکنم واسه سیستم خوبت.
در رابطه با محصولات حتما این کار رو می کنیم
برا گوشی هم مشکلی نیست
هفته ای پنج سفارش بتونید بگیرید به سیستم اضاف می کنیم هر مدلیش که بهتر میتونید کار کنید اعلام کنید
فقط فروش پستیش رو نمی تونیم فعال کنیم
فقط نقدی

djmiladd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برا گوشی هم مشکلی نیست
هفته ای پنج سفارش بتونید بگیرید به سیستم اضاف می کنیم هر مدلیش که بهتر میتونید کار کنید اعلام کنید
فقط نقدی

مرسی.فقط یه خرده هم تغییر وضعیت هات کند انجام میشه تو پنل.در مورد گوشیهام مدلهای اپل 5 و 5اس اندروید و طرح گلکسی اس 4 فروشش بدک نیست.حالا شما یه تحقیق بکن ببین قیمتها چطوره.در ضمن یه بنده خدایی رو میشناسم از امارات گوشی خودش میاره با قیمت عااالی!همه ی فروشگاههای اینترنتی مثلا طرح گلکسی اس 4 رو میدن 500 تا 700 ولی اون میده 250 با کیفیت بهتر!!!!فقط خونشون مشهده.اگه بخوای میتونم بهت معرفی کنمش(خودم اطراف مشهدم)

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
مرسی.فقط یه خرده هم تغییر وضعیت هات کند انجام میشه تو پنل.در مورد گوشیهام مدلهای اپل 5 و 5اس اندروید و طرح گلکسی اس 4 فروشش بدک نیست.حالا شما یه تحقیق بکن ببین قیمتها چطوره.در ضمن یه بنده خدایی رو میشناسم از امارات گوشی خودش میاره با قیمت عااالی!همه ی فروشگاههای اینترنتی مثلا طرح گلکسی اس 4 رو میدن 500 تا 700 ولی اون میده 250 با کیفیت بهتر!!!!فقط خونشون مشهده.اگه بخوای میتونم بهت معرفی کنمش(خودم اطراف مشهدم)
تغییر وضعیتها هر روز حتی روزهای تعطیل انجام میشه و هر روز بسته تحویل پست میدیم
از معلق به آماده به ارسال توسط ماست مابقی رو اداره پست باید اعمال کنه و از عهده برمودا خارجه
اوکی همین سه مدل رو سعی می کنیم تا هفته آینده به سیستم اضاف کنیم

omid1990

Registered User
لایک‌ها
9
برا گوشی هم مشکلی نیست
فقط نقدی

اگه از این جور گوشیا بیارید مشتریا اعتمادشون به فروشگاه از بین میره
دردسرشم بالاست. هر روز زنگ میزنند میگن گوشی اینجوری شد

djmiladd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
واااای.پس حتما فروشگاه من مشکل داره.بی زحمت یه نگاه بنداز ببین مشکلش چیه.آخه ۴ روزه معلقه سفارشام.اگه سایتم راه بیفته و اون مشکل داشته باشه بدبخت میشم! خداییش ایول داری.سیستمای دیگه اگه بمیری مدیراش جوابتو نمیدن.آدرس فروشگاه jahanshop

djmiladd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
واااای.پس حتما فروشگاه من مشکل داره.بی زحمت یه نگاه بنداز ببین مشکلش چیه.آخه ۴ روزه معلقه سفارشام.اگه سایتم راه بیفته و اون مشکل داشته باشه بدبخت میشم! خداییش ایول داری.سیستمای دیگه اگه بمیری مدیراش جوابتو نمیدن.آدرس فروشگاه jahanshop

نام کاربریمم جهانشیری

hasanifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بده تاز با شما همکاری می کنم توی روز اول هم 3 تاسفارش خوب داشتم ولی چرا چند دقیقه است سایتتون دیگه بالا نیست؟

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
اگه از این جور گوشیا بیارید مشتریا اعتمادشون به فروشگاه از بین میره
دردسرشم بالاست. هر روز زنگ میزنند میگن گوشی اینجوری شد
درسته ولی سعی می کنیم اگه نمونه با کیفیت بود بیاریم
سلام
بده تاز با شما همکاری می کنم توی روز اول هم 3 تاسفارش خوب داشتم ولی چرا چند دقیقه است سایتتون دیگه بالا نیست؟
کدوم سایت بالا نیست ؟
سفارشات بدون مشکل ثبت میشن
http://forum.persiantools.com/t503115.html
آقا شهرام ممنون میشم نظر بدین
شما پارک نمیکردید دامین؟
مشکل پنالتی و ... ؟
قبلا پارک می کردیم
مشکلی با اسکریپت پیش اومده چند وقته پارک نمی کنیم حل بشه اطلاع رسانی می کنیم
سه روز تعطیلی داشتیم در عین حال دیروز سفارشات ارسال شدن
یوزرتون رو اعلام کنید یا تیکت بزنید
در برمودا سریعترین زمان ممکن به سفارشات رسیدگی می شود
حتی فردا که جمعه هست نیز سفارشات دیرور امروز و فردا که تعطیله رسیدگی میشه
مگر اینکه محصولی ناگهانی موجودی انبارمون خالی بشه

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
پیرو تماس های مکرر اکثر بازاریابان و مشتریان مبنی بر سردرگمی مشتریان مبتدی در هنگام خرید از فروشگاه و چند مرحله ای بودن خرید از فروشگاه سبد خرید جدیدی طراحی و برای سیستم فعال گردید.

لازم به ذکر است مشکلات قبلی که به دلیل پیچیده بودن سبد خرید وجود داشت و پیرو آن مشتریان مبتدی از خرید منصرف میشدند حل شده و فروش فروشگاها به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند.

www.bermodashop.com

موفق و پرفروش باشید

برمودا

• Like

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
چرا پورسانت ها انقدر زیاد شده؟ :oops:

هزینه ارسال : 32,062 ریال
هزینه کل : 280,062 ریال
پورسانت شما : 12,400 ریال
وضعیت سفارش : معلق

Stefan_Salvatore

Registered User
لایک‌ها
75
سلام جناب
منم می خواستم ثبتنام کنم با هر عابربانکی میشه ثبت نام کرد یا باید برای بانک خاصی باشه ؟
با سامان میشه ؟

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
چرا پورسانت ها انقدر زیاد شده؟ :oops:

هزینه ارسال : 32,062 ریال
هزینه کل : 280,062 ریال
پورسانت شما : 12,400 ریال
وضعیت سفارش : معلق
اینو واسه یکی از یوزرا تعریف کردیم این جنسو خواستن با قیمت بالا بفروشن پورسانت پایین زدیم بقیه استفاده نکنن :دی
حالا اگه سفارشت توزیع شد پی ام بزن پورسانت توپوله رو دستی اضاف کنم :*
سلام جناب
منم می خواستم ثبتنام کنم با هر عابربانکی میشه ثبت نام کرد یا باید برای بانک خاصی باشه ؟
با سامان میشه ؟
سلام
بانک ملی ما راحت و سریع می تونیم انتقال بدیم
اکثر درخواستهای واریز کمتر از یکی دو ساعت انجام میشه
بانکای دیگه ترجیحا شماره شبا حسابتون رو از سایت بانکیتون بگیرید و تو پنلتون وارد کنید
موفق و پرفروش باشید
برمودا

• Like
بالا