برگزیده های پرشین تولز

شجريان در بازي ايران آلمان!!!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
یکی از تماشاگران ویژه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و آلمان استاد محمد رضا شجریان بود که از جایگاه خبرنگاران به تماشای این دیدار نشسته بود.
به گزارش خبرنگار"مهر" درحالیکه تمامی حاضران در ورزشگاه محو تماشای بازی ایران وآلمان شده بودند مردی با کلاهی آبی برسرو لبانی خندان وارد جایگاه ویژه خبرنگاران ایرانی و آلمانی شد و برروی یکی ازصندلی ها آرام گرفت. نگاهها به اوبسیارزیاد بود اما کسی باورنمی کرد محمد رضا شجریان هم درورزشگاه حاضر باشد و بازی ایران و آلمان راازنزدیک تماشا کند.
استاد شجریان درگفت وگوی اختصاصی با خبرنگار"مهر" با بیان اینکه دردوران جوانی فوتبالیست بوده وعلاقه زیادی به این رشته دارد گفت : باوجود اینکه در دوران جوانی فوتبال بازی می کردم اما برای اولین باراست که به ورزشگاه آزادی تهران می آیم.
هنرمند محبوب و پیشکسوت کشورمان درمورد دیدارتیم ملی فوتبال کشورمان با آلمان گفت: بازیکنان ایران دراین دیدار فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و به نظرمن پیروزی حق مسلم آنها بود اما نتوانستند ازموقعیت های بدست آمده استفاده کنند.
---------
جالب انگيز ناك بود!!

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
دم استاد گرم . من مخلصم بابا
ايول شرلوك جان . واقعا ايول اطلاع رساني

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
چاكريم دوستان :)
راستي كاكو آدرس چي شد؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
همين جناب جكي كه پست زدن ميباشن. بش گفتم خودش باهات تماس بگيره. قربونت شرلوكي جان. اين رفيق مام مثل خودت آدم با مرام و البت استاد دوستيه. ;)

rasoul03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ey baba kako jan to hanooz andar khame PT va shajariani baba base boro bebin donya che khabare ... :D

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من رفته بودم استادیوم اما خاک تو سرها پای بلندگو اعلام نکردن که شجریان اومده فقط اون مرتیکه حداد عادل رو اعلام کردن وسط نیمه
اگه بخوام یه ذره سیاسیش کنم باید بگم حداد عادل وسط نیمه به بچه ها گفت که نباید ببرید چون ممکنه با اینهمه تماشاگر بدبخت بشیم!!!!!!!:lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از rasoul03 :
ey baba kako jan to hanooz andar khame PT va shajariani baba base boro bebin donya che khabare ... :D
دنيا فقط جاي جور و جفا و بي وفايي و نامراديه عزيز جون بزار ما اندر خم هميني كه ميبيني هستيم باشيم.

بالا