برگزیده های پرشین تولز

شرایط هاست

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
سوال درمورد هاست

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام درمورد هاست چند سوال داشتم
1 – چند دامنه را بدون هزينه اضافه می توان در يک جا هاست کرد؟
2 – ذکر آدرس چند سايت که از خدمات هاست شما استفاده می کنند ؟
3 – آیا امکان تغير در پهنای باند يا مقدار فضا به صورت آنلاين و مستقيم وجود دارد . (هر مگ اضافه بر پنل انتخابی يا هر گيگ اضافه باند چقدر هزينه دارد يا بايد به طور کلی پنل ارتقاء يابد ؟)
4 – شيوه و نحوه پرداخت وجه به چه صورت است (يک جا يا چند قسمتی)؟
5 - آيا امکان رفع اشکال به صورت تلفنی وجود دارد؟
6 –بک آپ گيری برای همه پلان ها انجام می شود ؟-در چه بازه زمانی و برای بازگشت داده ها آيا هزينه ای دريافت می شود ؟
7 – برای نصب ابزار های وبلاگ حداقل چه مقدار فضا را توصيه می کنيد ؟
8 – ssh به چه کاری می خورد؟
باتشکر
:wacko:

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
1- هيچ دونه ! اگر پلان 4 باشيد يه دونه!
2-www.parastood.com www.cappuccinomag.com ,www.persiantools.com
3-بايد پلان ارتقا يابد ، اگر از پلان 4 بيشتر مي خواين ،ميل بزنين بگين دقيق چي مي خواين ، خدمتتون عرض مي كنيم.
4- يه جا ! بازم اگه پلان 4 بخواين مي شه چند قسمتي هم پرداخت كنيد
5-نه
6-هر شب انجام مي شود ، اگر اشتباهي از جانب ما رخ بده كه موجب از دست دادن اطلاعات بشه ، مجاني برگردونده مي شه در غير اين صورت 50 هزار تومان دريافت مي شود.
7- همون پلان 1 براي شروع خوب است (20 مگا بايت فضا)
8- براي دسترسي به پوسته لينوكس ! يعني يه جور Command Line است. (به علت مسايل امنيتي روي هيچ پلاني ما اين سرويس رو نمي ديم)
خواهش !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ا سلام چند سوال ديگه برايم پيش آمده
1 - چه مقدار از هر فضا را ميل پر می کند (مثلا" پلان 1 که20 مگ است – چند مگ آن الزاما به ميل اختصاص می يابد؟) يا اينکه چه مقدار را به ميل اختصاص بدهيم دست خودمان است و می توان حتی تمام فضا را به سايت اختصاص داد و ميل ها را فورواردر ساخت؟
2 – با توجه به اينکه به در پلان اول امکان ايجاد 5 ساب دومين وجود دارد ولی يک اکانت افتی پی وجود دارد يعنی ساب دومين ها را هم بايد با همان اکانت آپلود کرد يا می توان برای آنها اکانت ديگری تعريف کرد که باعث عدم دسترسی از طريق ساب دومين ها به فضای اصلی شد. ؟
3 – فضا امکان ترانس فايل ها را می دهد؟ (در اصل من می خواهم بدانم که آيا می توان از سايتهای رايگان به عنوان بکآپ استفاده کرد و هريک مدت ديتا ها را به آن ترانس کرد و بعد در صورت نياز آنها را مجددا" به فضای اصلی ترانس نمود ؟(البته اگر بشود اين کار را کرد با توجه به سرعت اين کار و عدم هزينه برای بکآپ يا منبع ذخيره اضافی کمکی بسيار مناسب خواهد بود!!!)
4 – در ادامه سوال قبلی معمولا" مدت فضا های رايگان چقدر است و آيا آنها را می توان تمديد کرد يا بعد اتمام زمان بايد يکی ديگر درست کرد
5 – برا ساختن صفحات .php و .aspx چه نرم افزارهای را توصيه می کنيد که راهنمای فارسی آن هم در دسترس باشد و هم کار با آن ساده با شد و ايا صفحاتی که با فرانتپيج اکس پی يا 2003 طراحی بشوند در فضای شما دچار مشکل می شوند اگر می شوند در چه قسمتهای (بخش لينوکس )
6 -
من فکر می کنم اگر کسی کمی شانس داشته باشد هميشه يکی از مديران سايت آنلاين است وسوال من اين است که مديران را کجا می توان يافت (آیدی ياهو يا جای که بتوان به گفتگوی آنلاين پرداخت و متوجه آنلاين بودن مديران سايت برای گفتگو نيز شد )و اگر اين آنلاين بودن در زمان ويژه ای است ، در چه زمانی است؟!

با تشکر از شما
:blink: :)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام
1- هر چه قدر دوست داري مي توني به ميل اختصاص بدي يا حتي مي توني هيچي به ميل اختصاص ندي و همه رو فروارد كني.
2- به دليل اينكه توي پلان 1 فقط يك اكانت ftp داری نمی تونی برای هر subdomain اکانت جدا تعریف کنی و باید همه رو با همون اکانت اصلی upload کنی.
3- شما خودتون باید این کار رو بکنید. سرور این کار رو انجام نمی ده !
4- بستگی به جایی که ازش سرویس گرفتی داره. من اطلاعی ندارم.
5- برای نوشتن php و aspx شما می تونید از هر نرم افزاری استفاده کنید خیلی ها از جمله خود من کدها رو در NotePad می نویسم. !
Frontpage هیچ مشکلی روی سرورها لینوکس و ویندوز ندارد و اجرا می شه.
6- مدیران سایت متشکل از تیم 3 نفره ای است که به فروم جواب می دهند و همین تیم به علاوه 2 نفر دیگه که فقط کار Support سرورها رو انجام می دهند. بله همیشه یکی از تیم support آنلاین است ولی به دلیل اینکه وظیفه این تیم نگهداری از سرور است امکان چت یا گفتگو با اونها مقدور نیست.
تمامی سوالات کاربران از طریق همین فروم و سیستم HELPDESK جواب داده می شود.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
البته منظور من از ترانس قابليتي است که در آن من هر وقت بخواهم مي توانم فايل ها را از يک ساي ديگر به سايت خودم و بدون نياز انتقال به روي کامپيوتر خودم و سپس آپلود مجدد به سايت ديگر ، منتقل بکنم .
اگر امکان اين مورد براي من وجودندارد پس من اگر از شما هاست بگيرم بايد فايل هايم را مجددا" به سايت شما آپلود کنم(من هم اکنون در جاي ديگري هاست هستم)؟ :cool: :Snorkle:

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
اگر اونجايي كه هستيد سرور لينوكس است و Cpanel داره ما عينا هاستتون رو براتون منتقل مي كنيم اينور ، اگر هم بخواهيد ما مي تونيم اطلاعاتتون رو براتون از روي اون سرور قبلي جابجا كنيم ( مشخصات اون سرور رو بايد به ما بدين ) .
خودتون امكان اين كار رو ندارين

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
البته هاست فعلي من لينوکس هست و خودم با فرانت پيج اکس پي کار مي کنم ولي به طور کلي هاست لينوکس بهتره يا ويندوز ؟تفاوت ها و برتريها و ضعفهاي هر کدام را بگويد ممنون مي شوم :) :blush: ;)

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
با اجازه بزرگان . . .
اين بستگي به كار شما داره
اگه ميخواهيد سايت شما html باشه بهتره هاست لينوكس بگيري
در ضمن روي هاست لينوكس ميتوني برنامه هايي به زبان php هم نصب كني
ويندوز هم براي زماني خوبه كه asp كار باشي . . .

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
مهرداد جان يه خورده تو همين فروم بچرخي ! كلي در اين مورد بحث شده و بچه ها نظر هاشون رو در مورد تفاوت هاي دو تا سرويس گفتن.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
حال خود اين فروم روي لينوکس هاست شده يا روي ويندوز ؟ حال اگر وسط کار هاست رابخواهيم از لينوکس به ويندوز عوض کنيم يا به عکس تکليف چيست؟ آيا جاي است که اين فروم ها را به صورت رايگان درست کرد (چون مطالب تخصصي آمار را مطرح خواهد شد از فروم هاي پرشين تولز نمي توان استفاده کرد ) چون به طور مسلم به سرعت فضا را اين فروم ها اشغال مي کند نمي شود اين ها را روي فضاي اصلي سايت قرار داد (يعني مقرون به صرفه نيست).

:rolleyes: :blush: ;)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خود اين فروم روي لينوكس هاست شده.
اگه وسط كار بخواين برين رو لينوكس با بالعكس ، زحمت جابجايي فايلها و ... رو خودتون بايد بكشيد ولي ما براتون اكانت مي سازيم.
روي سرورها لينوكس ما برنامه اي است براي مديريت فروم كه با يك كليك نصب مي شه فقط زحمت فارسي كردنش با خودتون است.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
من در جاي از اين فرم ديدم که شما گفته ايد به اين دليل از شرکتي در چين (مرکزش -حالا رفته در کره و...و کار به ساير مسائل قبل و بعد ان شرکت ندارم )دامين گرفته ايد که شرکت قبلي دامين هاي ايراني را بسته بود حالا اگر اين کار را با هاست بکنند تکليف چيست؟ چون تب اين جور کارها در امريکا بالا گرفته و حتي حرف عدم چاپ مقاله هاي علمي ايراني ها هم در مجلات امريکاي هست :hmm: :eek: :(

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سرورهاي ما رو در آمريكا يك شخص آمريكايي اجاره نموده و از نظر مالكيت ، مالك سرورها يك آمريكاييست.
بنابراين نگران نباشيد. ضمنا ما از شركتي خريد كرديم كه در تعهد نامه اش فروش به ايراني ها رو محدود نكرده.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
حالا اگه مخابرات ايران آي پي سرور شما رو فيلتر کرد چي (چون جديدا" فله اي فيلتر مي کنند و اين بلا سر بعضي ها امده است) :blink:
در ضمن فايل منيجر شما چه امکاناتي دارد(يا بهتر بگويم چه امکاناتي را به خاطر مسائل امنيتي نمي دهيد!!!!!!!! :D (

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
مي ريم مخ مخابرات رو مي زنيم ! كه آي پي رو آزاد كنه !
منظورتون چيه ! از طريق فايل منيجر نمي شه هك كرد ! خيالت راحت !!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از amir :
مي ريم مخ مخابرات رو مي زنيم ! كه آي پي رو آزاد كنه !
منظورتون چيه ! از طريق فايل منيجر نمي شه هك كرد ! خيالت راحت !!!
معلوم نيست کي مخ کي رو مي زنه!!!1 و چقدر طول مي کشه (تازه اگه مخي هم داشته باشند چون اگه داشتند که فله اي کار نمي کردند!!؟) تازه بعضي وقتها خود اف بي آي آمريکااصل سرور را مي بنده http://www.persianlinux.org/weblog/archives/2004_04_01_archive.html را ببيند! اين موقع تکليف چيست؟
دوما" آخه شما خيلي از امکانات را اعلام کرده ايد به خاطر مسائل امنيتي نمي دهيد ؟؟؟؟!!! گفتم تو فايل منيجرررررررررررررررر چي ها را نمي دهيد چون ترانس فايل را هم که نمي دهيد( در کل عرض ميکنم پس چي هارا در هاستينگ خود نمي دهيد ؟ ا!!!!!! (حالا به هر دليل که نمي دهيد ! !!! به خاطر مسائل فوق امنيتي ي ي ي ي ي ي ! يا اينکه دلتان نمي خواهد!!) تا تکليفففففففففففف روشن شود!
:D :D :D :p

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اولا كه عرض كنم اگه مخابرات IP ها رو فله ای هم ببنده ما می ریم یه بلاک IP دیگه می گیریم. کاری نداره که. این دیگه کمترین کاریه که می شه کرد !!
در مورد فایل منیجر هم تمام امکاناتی که لازمه داده شده. شما بگو چه کاری می خوای بکنی من بگم می تونی یا نه.
در کل اگه هدفت Upload فایل است و گردوندن یک سایت مطمئن باش امکانات در اختیارت هست.

در مورد اینکه آمریکا ببنده و .... ، اون رو بگذار به عهده ما. مطمئن باش حتما تدابیری براش داریم. شما هم اگه خیلی نگران هستی می تونی از این شرکتهایی که توی ایران هاست می کنند و توی خونشون یک سرور گذاشتن هاست بگیری !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از knowhow :
اIP
در مورد اینکه آمریکا ببنده و .... ، اون رو بگذار به عهده ما. مطمئن باش حتما تدابیری براش داریم. شما هم اگه خیلی نگران هستی می تونی از این شرکتهایی که توی ایران هاست می کنند و توی خونشون یک سرور گذاشتن هاست بگیری !
مگه عقل از سرم پريده که از اين شرکت ها بگيرم !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

حال شما اينجا خونه داريد يا آمريکا؟! :D :lol: :lol: :lol:
ولي از شوخي گذشته چون هنوز يه کمي از زمان هاست فعلي ام مونده ولي بعدش مي خرمت آرشيااا!!!!! :p

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
می خواستم بدانم به چه دلیل بعضی جاهاهاست رابا قیمتی کمتر از نصف قیمت شما می دهند و امکانات بیشتر هم مدهند به عنوان نمونه در همین فروم شما هم تبلیغ کرده(اونم مفتی مفتی) http://www.noorolhoda.com اخه قیمت و امکاناتی که ادعا می کنه ادمو بدجوری به هوس می اندازه(سرورش هم از قرار تو خونه شان نیست و توامریکا است )(اخه شما هم بی کار بودی گفتی در مورد سایت توی فروم بگرد این کار که بدتر ادم رو دو دل می کنه!!!)البته به موارد دیگری هم برخوردم که قیمتشان مابین شما و اون بود تازه با دومین !!! ولی خوب اندازه این ادم رو به فکر نمی اندازه! تازه از قرار دست به هکش هم بد نیست و ادعای امنیت سرور خودشان را هم داره!!؟ :blink:

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
نور الهدي؟!!! :wacko:
;)

ببينيد سايت ما روي سرور پرشين تولز هست و داره مثل ساعت كار ميكنه و اگه بگم تو اين شش ماه حتي 1 ساعت هم از كار افتاده بي انصافي هست چون اصلا مشكلي پيش نيومده! :)

دست به هك كدومه؟
ايشون از كد هاي آماده براي هك سايت هاي نوك استفاده ميكرد
اين يه اشكال نرم افزاري بود تو سيستم مديريت محتواي مزبور و ربطي به سخت افزار و سرور و . .. نداره!

حالا انتخاب با شما هست!
اين هم از سايت ما ...
http://www.p30world.com/

بالا