برگزیده های پرشین تولز

شرکتی مطمئن جهت صدور ویزا کارت فیزیکی؟

siamakb1

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان.
امید وارم خوب باشید.
نیاز به ویزا کارت فیزیکی داشتم.کل اینترنت رو گشتم ولی سایت و شرکت معتبری پیدا نکردم.
دوستانی که ویزا کارت دارند لطفاً بگن از کجا تهیه کردن.
ممنون.

omid_021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از بانك پارسيان چرا نميگيري؟

Hamed 360

Registered User
لایک‌ها
82
بانک پارسیان که دیگه نمیده !
اونایی هم که دارند دیگه براشون شارژ نمیکنه !!! :lol:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,629
من ماه پیش یه پرپید ویزا با 35 دلار شارژ، از یه عرب خریدم 53000 تومان. اینجا کارت خالی رو 140000 تومن میدن. هه
التبه مشخصات کارت و کنترل پتل ـه. خود کارت میگفت نیویورکه. کارت هم به دردم نمیخوره. 35 دلاره رو خرج کردم حساب رو میبندم

خارج از کشور آشنایی نداری واست یه پرپید کارت بگیره؟

از سایت entropay هم میتونی یه ویزا مجازی بگیری

siamakb1

Registered User
لایک‌ها
2
من ماه پیش یه پرپید ویزا با 35 دلار شارژ، از یه عرب خریدم 53000 تومان. اینجا کارت خالی رو 140000 تومن میدن. هه
التبه مشخصات کارت و کنترل پتل ـه. خود کارت میگفت نیویورکه. کارت هم به دردم نمیخوره. 35 دلاره رو خرج کردم حساب رو میبندم

خارج از کشور آشنایی نداری واست یه پرپید کارت بگیره؟

از سایت entropay هم میتونی یه ویزا مجازی بگیری

ممنون از پاسختون
قیمت بسیار جالبی رو گفتین.
متاسفانه در خارج از کشور دوست و آشنایی ندارم.

bene

Registered User
لایک‌ها
481
مستر کارت فیزیکی چرا می خواهی دلار را ببر خارج خرج کن ارزونتر هست خارجی ها که از کارت فیزیکی استفاده می کنند چون هر چه بیشتر خرید کنند بانک مربوطه کردیت بیشتری بشون می ده
اگر اقوام در خارج داشتی یه شرکت انگلیسی بود که کارت فیزیکی میداد و می شد با وب مانی و لیبرتی آن را شارژ کرد بهت معرفی می کردم از ایرانی ها مواظب باش مستر کارت فیزیکی نگیری که بعد دستت به هیجا بند نیست
اگر شما قصد خرید اینترنتی دارید از مجازی استفاده کنید
ممنون از پاسختون
قیمت بسیار جالبی رو گفتین.
متاسفانه در خارج از کشور دوست و آشنایی ندارم.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,629
مستر کارت فیزیکی چرا می خواهی دلار را ببر خارج خرج کن ارزونتر هست خارجی ها که از کارت فیزیکی استفاده می کنند چون هر چه بیشتر خرید کنند بانک مربوطه کردیت بیشتری بشون می ده
اگر اقوام در خارج داشتی یه شرکت انگلیسی بود که کارت فیزیکی میداد و می شد با وب مانی و لیبرتی آن را شارژ کرد بهت معرفی می کردم از ایرانی ها مواظب باش مستر کارت فیزیکی نگیری که بعد دستت به هیجا بند نیست
اگر شما قصد خرید اینترنتی دارید از مجازی استفاده کنید

با bene موافقم

اگه واسه خارج از کشور میخوای پول نقد استفاده کن
اگر هم واسه خرید از اینرنت میخوای از vcc (ویزا مجازی) استفاده کن

siamakb1

Registered User
لایک‌ها
2
شنیدم متاسفانه این vcc ها در سایت هایی خرید: هاست و دامین کار نمی کنند و چون حساب بانکی ندارند شارژ کردنشون یکم سخت میشه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,629
مثل اینکه بعضی مرچنتها vcc رو قبول نمیکنن

اگه اون عربه مطمئن بود مشخصات پرپید کارت خودم رو میدادم.
آدرس رو درست وارد نکرده و مشخصاتش رو وریفای نکرده. کارت temporary و قابل استفاده در non PIN transactions هست. باید به شرکت صادرکننده کارت تلفن میزد و مشخصات وریفای کرد تا یه کارت Personalized می فرستادن
باهاش از بست بای و آمازون و cardpool خرید کردم فقط سفارشهای آمازون کنسل نشد و بقیه ریفاند کردن

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اقا این قضیه vcc چیه؟منم برا خرید اینترنتی و ثبت نام امتحانا و اینا میخوام.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,629

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من احتمالا یه سفری به به خارج داشته باشم می خوام ببینم اونجا می تونم کارت بگیرم ؟
اینی که میگید با وب مانی و لیبرتی شارج میشه برای کدوم کشوره ؟ معتبره ؟

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
vcc مخفف Virtual Visa Card هست

فقط شماره کارت و کد cvv و تاریخ انقضا هست. بیشتر از رو کارتهای پرِ پید میگیرن
Virtual cards

اونوقت مرجع معتبری تو ایران هس که بشه ازش گرفت و مرتب شارژش کرد؟و مثلا اشکالی پیش اومد یا بلوک شد جوابگو باشه؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,629
اونوقت مرجع معتبری تو ایران هس که بشه ازش گرفت و مرتب شارژش کرد؟و مثلا اشکالی پیش اومد یا بلوک شد جوابگو باشه؟
همین جا چند نفر هستن که vcc کار میکنن قابل شارژ و غیر قابل شارژ
بلوک بشه به هر دلیلی (مثل استفاده از آی پی ایران) باید پاسخگوی چی باشن؟

یه تاپیک زدم واسه کارتهای بانکی، سوالا اونجا مطرح بشه به نظرم بهتره
http://forum.persiantools.com/t233869.html

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
شركت ها و وبسايت هاي زيادي تو اين زمينه فعاليت دارند .
ولي بايد ديد شما براي چه نيازي و چه سطح بودجه اي نياز داريد .
من به شخصه شركت ها و وبسايت هاي زير رو توصيه ميكنم در زمينه صدور كارتهاي اعتباري ويزا و مستر :

خرید و فروش پرفکت مانی، لیبرتی رزرو، وب مانی، پی پال، آلرت پی، مانی بوکرز، وسترن یونیون، شارژ اسکایپ، خرید اینترنتی، صدور ویزاکارت و مستر
http://webtransfer.org
Kimia Network

موفق باشيد

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
دوستان به نظرتون ، صدور این کارتها بازار خوبی داره که آدم واردش بشه ؟
من چند تا آشنای خارجی بانکدار دارم که قول همه جور همکاری دادن.دوست بیست و چند ساله هستم باهاشون :D .
تا حالا هم برای خودم و فک وفامیل و همکار وآشنا ، انواع کارتها و حسابها- حتی کردیت- رو باز کردم. با آدرس و آیپی ایران و ایناهم مشکلی ندارن. بانکهای صادر کننده از خودمونن :D . کشور هم ،کشور درست وحسابی اروپاییه

توی ایران هم شرکت و دفتر داریم. البته کارمون مرتبط نیست . اما مجوز صرافی هم میتونیم جور کنیم.

حالا به نظر شما ،اصلا به زحمتش میرزه ؟ چقدر مشتری داره ؟ برای اون بانکها میرزه یا نه ، منظورم اینه که مشتریها درست و حسابین یا طرف میخواد 50 یورو بذاره تو حسابش ، پز کارتشو بده :D . چون اون بانکها هم دوستن ، من نمیخوام توی رودربایستی با من ضرر کنن.
اینجا دردسری توش نیست غیر از مجوز صرافی ؟ بعد با شرکتها و آژانسها و مغازه دارا مذاکره کنیم بهتره یا مستقیم از طریق سایتی چیزی به مردم بفروشیم ؟ بعد گیفت با نام قابل شارژ بفروشیم ، یا دبیت کارت متصل به حساب بانکی ؟ اینایی که دبیت و حساب باز میکنن ، چه تضمینی میگیرن که طرف کلاهبرداری اینترنتی نکنه و آبروریزی نشه؟
کلا به عنوان شغل دوم سوم :D شروع بکنم این کارو یا نه ؟ راهکار بدین ! مرسی

پ.ن : هرکی پیشنهاد خوب بده ، صدور کارت و حسابش مهمون من

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوستان به نظرتون ، صدور این کارتها بازار خوبی داره که آدم واردش بشه ؟
من چند تا آشنای خارجی بانکدار دارم که قول همه جور همکاری دادن.دوست بیست و چند ساله هستم باهاشون :D .
تا حالا هم برای خودم و فک وفامیل و همکار وآشنا ، انواع کارتها و حسابها- حتی کردیت- رو باز کردم. با آدرس و آیپی ایران و ایناهم مشکلی ندارن. بانکهای صادر کننده از خودمونن :D . کشور هم ،کشور درست وحسابی اروپاییه

توی ایران هم شرکت و دفتر داریم. البته کارمون مرتبط نیست . اما مجوز صرافی هم میتونیم جور کنیم.

حالا به نظر شما ،اصلا به زحمتش میرزه ؟ چقدر مشتری داره ؟ برای اون بانکها میرزه یا نه ، منظورم اینه که مشتریها درست و حسابین یا طرف میخواد 50 یورو بذاره تو حسابش ، پز کارتشو بده :D . چون اون بانکها هم دوستن ، من نمیخوام توی رودربایستی با من ضرر کنن.
اینجا دردسری توش نیست غیر از مجوز صرافی ؟ بعد با شرکتها و آژانسها و مغازه دارا مذاکره کنیم بهتره یا مستقیم از طریق سایتی چیزی به مردم بفروشیم ؟ بعد گیفت با نام قابل شارژ بفروشیم ، یا دبیت کارت متصل به حساب بانکی ؟ اینایی که دبیت و حساب باز میکنن ، چه تضمینی میگیرن که طرف کلاهبرداری اینترنتی نکنه و آبروریزی نشه؟
کلا به عنوان شغل دوم سوم :D شروع بکنم این کارو یا نه ؟ راهکار بدین ! مرسی

پ.ن : هرکی پیشنهاد خوب بده ، صدور کارت و حسابش مهمون من

اگر کارت دبیت کارت متصل به حساب بانکی بتونی جور کنی مشتری خوبی داره
یعنی به اسم شخص باشه ملت بتونن از دستگاه های ATM برداشت داشته باشن
یا از سایتهای اینترنتی خرید داشته باشن
واحد پول دلار یا یورو باشه
خیلی مهمه که متصل به حساب بانکی باشه
پشتیبانی درست و حسابی داشته باشی

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
به نظر من ارزش نداره زياد روش هزينه كني .
چون اونايي كه دنبال ويزا و مستر كارت باشن با طرفهاي خودشون در ارتباط هستن و مشترياي جديد هم يا معمولا افراد خرده پا هستن
و يا كلا اطلاعات زيادي ندارن پس به زحمتش نمي ارزه .
با اين وضعي كه دلار رو هم قاچاق اعلام كردن بايد محتاطانه عمل كرد و الكي آدم از هول حليم نيفته تو ديگ .

بالا