برگزیده های پرشین تولز

شرکت در جشنواره جوان خوارزمی برای آخرین بار

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام دوستان
من یه نرم افزار از حدود سال 85 نوشتم و همینجوری توسعش دادم بعد توی جشنواره جوان خوارزمی نهمین دورش شرکت کردم
توی اون دوره که سال 86 برگزار شد فقط طرحم مورد کارشناسی اولیه قرار گرفت و یه نامه اومد(این نامه برای هر طرحی نمیاد نظرشون جلب شده بود احیانا) بعدش نشد دوباره روش بیشتر کار کردم و شرکت کردم این دفعه همون نامه قبلی هم نیومد:دی

پارسال بازم بیشتر کار کردم ولی بعدش گفتم ایندغعه نشده دیگه ستمه انصراف دادم تا امسال الان نرم افزار در این حد هست :
نرم افزاری که منابع ویدیوئی رو به دوربین امنیتی تبدیل میکنه
تنها نرم افزار دنیا با قابلیت مدیریت 5 نوع منبع(منظور مدیریت برنامه نویسی و ارتباطات هست)
1-دوربین
2-تلفن
3-مانیتور(خاموش کردنش منظوره)
4-کلاینت از راه دور
5-firmware که خودم ساختم هنوز تموم نشده کاملظاهرشم یه کم ساده شده
امکان دیدن تصاویر از طریق وب هم هست

دو تا مقاله هم با عناوین
1-رفع نویز در پردازش تصویر
2-مقایسه روشهای Capture کردن تصاویر منابع ویدیوئی و
یافتن بهینه ترین آنها
و
ارائه راهکاری برای جلوگیری از همپوشانی تصاویر توسط پنجره های دیگر

که دادم استادمون اونم داد به استادشون که بینن واسه کنفرانسا بدرد میخوره که مثل اینکه استاده قبول نکرده بود البته مقاله هارو زیاد متنشو روش کار نکردم وگرنه دومی واقعا در حد یک مقاله در حد پیشرفته هست به نظر خودم.

خوب بگذریم حرفم اینه که به نظرتون برم دنبال ثبتش (مثل اینکه تاثیر داره تو جشنواره + گواهینامه فنی هم بگیرم که چه بهتر) یا نه بازم همینجوری سند کنم جشنواره؟
عنوان همچین نرم افزاری رو چی بزارم؟
دو دوره قبلی این بود تبدیل منابع قابل شناسایی توسط کامپیوتر به دوربین امنیتی (شایدم زدم امنیتی پیشرفته)
پارسال خواستم بزارم پیشرفته ترین نرم افزار(امنیتی) دنیا :دی
به خاطر منحصر به فرد بودن در ارتباط با منابع

به نظرتون چیکار کنم؟

میدونین که حتی رتبه سومش هم ...
حیفه واقعا سرویس شدم تا این نرم افزار این شده اگه به جایی نرسه واقعا ستمه 2500 2600 خط کد برنامه نویسی هست

چیکار کنم؟
نمونه های خارجیش که پیشش هیچن و قابلیت ثبت اختراع رو هم فکر کنم داشته باشه به نظرتون اول برم ثبت اختراع و ... بکنم ؟

ی سوال دیگه توی منابع و ماخذ مثلا اگه توی تاپیکهای یه فرم به مطلبم رسیده باشم باید تک تک اون تاپیکارو توی منابع بیارم یا فقط ادرس انجمن رو بزنم؟ pt معروف میشه:دی چون دوستان اینجا هم کمک کردن

بالا