برگزیده های پرشین تولز

شعور کیهانی چیه؟

ahwaz1986

Registered User
لایک‌ها
201
این هم فرضیه و آزمایش نمی خواهد
هر روز صفحه 2 روزنامه کیهان قسمت گفت و شنود رو بخونید
کاملا شیر فهم میشید
با عرض معذرت از اساتید

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
لوووووووووووووووووووووول
من تازه فهمیدم منظور استارتر از شعور کیهانی چیه!

این همون عرفان کیهانی چند سال پیش نیست؟ حلقه!

لوووووووووول

واقعا محمد طاهری بی شعورترین آدمی بوده که من میتونم تصور کنم تا حالا در موردش چیزی شنیدم!
دلقک!

این قبل از اینکه دستگیر بشه و بیفته زندان میگفت از طرف خدا حمایت میشه! ولی الان تو زندانه :دی
//
همون موقع ها هم خیلی ها بهش ثابت کردن حرف مفت میزنه. هم خودش و هم نوچه ها و استادای حلقه در کل کشور با اون کلاس های مسخرش!

برای اینکه به اوج حماقت یک شخص بتونید پی ببرید این رو دانلود کنید:
http://www.4shared.com/file/212398021/aa27f305/MusicVideoRevers-09.html

در فیلمی که نشان داده میشه اینا یک متن از یک ترانه رو مینویسن و بعد یک متن دیگه رو که میگن برگردون همون متنه میارن!
اولی در مورد دوست داشتنه و برگردونش میشه ماری جوانا رو مصرف کن!

خودتون کلمات رو ببینید دستتون میاد چی میگم!

///

اینم خبر دستگیریش + نقد خرافاتش!

http://mhamidm.blogfa.com/post-120.aspx
http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=97892

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
من هم اینگونه آدمها را دروغگو می دانم ولی اینکه کسی را به صرف داشتن عقاید متفاوت به زندان

بیاندازند , بسیار زننده است , در کشورهای متمدن و پیشرفته , خیلی ها هستند که فرقه و دین درست

می کنند و یا عقاید متفاوت دارند ولی هیچ کس آنها را به زندان نمی اندازد !

برایت متاسف شدم که دیدم از زندان رفتن شخصی به علت ترویج عقایدمتفاوت از ایدئولوژی رسمی , ابراز

خوشحالی کردی !
:hmm:

زندان حقشه!
اگه تو خونش مینشست و برای خودش عقاید متفاوت بروز میداد حرفی بود!
اما وقتی دیگه از مردم ساده و عوام ما پول میگرفت و میگفت شما الان رفتید زیر شاخه حلقه و دیگه به خدا اتصال داده شدید!!!، باید دستگیر بشه و باید هم بره زندان.
حالا جالب ترش اینجاست که نوچه هاش هنوز دارن تو استان ها و شهرهای مختلف با کلاسهایی که میزارن عضو حلقه جمع میکنن و پول در میارن! و حتی به اعضای خودشون هم نمیگن بنیانگذار حلقه به اتهام کلاهبرداری مذهبی در زندانه!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
چطور کاهنان تشیع , حق گرفتن خمس و زکات و هزارجور وجوهات شرعی را داشته باشند و این رییس فرقه نداشته باشد ؟!

:D

من ندیدم تا به حال این گروه که شما میگید پول بگیرن و بهشت رو بفروشن که اگه این کار رو کنن هیچ فرقی با این بابا ندارن.
کل موضوع مورد داره اینکه چه کسی این کار رو کنه مهم نیست.
هر کی میخواد باشه.
بیجا میکنه پول میگیره!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
کل قضیه , گرفتن پول از عوام الناس است , حالا چه اسمش خمس و زکات باشد , چه حق العضویت فرقه !

به قول معروف دعوا سر لحاف ملاست !

.

منم همین رو گفتم دیگه.
گلا هر کسی پول بگیره به این بهانه ها کلاهبرداره.
اما شما اولش گفتید نباید بره زندان!
وگرنه بحثی نداریم :دی

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
من هم اینگونه آدمها را دروغگو می دانم ولی اینکه کسی را به صرف داشتن عقاید متفاوت به زندان

بیاندازند , بسیار زننده است , در کشورهای متمدن و پیشرفته , خیلی ها هستند که فرقه و دین درست

می کنند و یا عقاید متفاوت دارند ولی هیچ کس آنها را به زندان نمی اندازد !

برایت متاسف شدم که دیدم از زندان رفتن شخصی به علت ترویج عقایدمتفاوت از ایدئولوژی رسمی , ابراز

خوشحالی کردی !
:hmm:

توی یه پست دیگه هم گفتم
وقتی میگم اونایی که دارن پدرمونو در میارن از کره مریخ نیومدن و از همین ماها هستن برای همینه , هرکیو خوشمون نیاد حقشه زندانی بشه !! حتی بمیره , خب معلومه وقتی قدرت دستمون باشه همین بلاهارو سرش میاریم.

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
لوووووووووووووووووووووول

لوووووووووول

واقعا محمد طاهری بی شعورترین آدمی بوده که من میتونم تصور کنم تا حالا در موردش چیزی شنیدم!
دلقک!

این قبل از اینکه دستگیر بشه و بیفته زندان میگفت از طرف خدا حمایت میشه! ولی الان تو زندانه :دی
//
همون موقع ها هم خیلی ها بهش ثابت کردن حرف مفت میزنه. هم خودش و هم نوچه ها و استادای حلقه در کل کشور با اون کلاس های مسخرش!

برای اینکه به اوج حماقت یک شخص بتونید پی ببرید این رو دانلود کنید:
http://www.4shared.com/file/212398021/aa27f305/MusicVideoRevers-09.html

در فیلمی که نشان داده میشه اینا یک متن از یک ترانه رو مینویسن و بعد یک متن دیگه رو که میگن برگردون همون متنه میارن!
اولی در مورد دوست داشتنه و برگردونش میشه ماری جوانا رو مصرف کن!

خودتون کلمات رو ببینید دستتون میاد چی میگم!

///

سلام
میشه یه توضیح در مورد این کلیپ بدی که چطور این برعکسش میشه ماری بکشید اون بر عکس شدش چه ربطی داشت به ترجمه اصلی شعر:blink:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام
میشه یه توضیح در مورد این کلیپ بدی که چطور این برعکسش میشه ماری بکشید اون بر عکس شدش چه ربطی داشت به ترجمه اصلی شعر:blink:

چرا من توضیح بدم؟ :دی

باید این رو از کسانی پرسید که طرفدار انجمن حلقه هستن!

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
لوووووووووووووووووووووول

لوووووووووول

دلقک!

//

:دی

بله احتمال زیاد منظورش همون حلقه هه است :D

من هنوز کلیپ رو ندیدم ... (دارم دان میکنم!)

اما چند تا نکته رو بگم :

اول اینکه موافقم که کار این گروه خنده دار بود ... پول گرفتشون منظورمه که اصلا هیچ سنخیتی با عرفان نداره! عرفان پولکی هم نوبره والا ...

دوم اینکه در مورد ماهیت فعالیتشون نمیشه از دور قضاوت کرد, من هم اصلا دوست ندارم اینکار رو بکنم ... اما بجر کپی بودن خیلی چیزاشون کلا احساس جالبی در موردشون نداشتم... در مورد نظریاتشون هم چند تا از مقالات نفر اولشون یعنی استاد طاهری بوده که خوندم و به نظر من مشکل داشتن ... (نقد برششون وارد بوده)

اما چیزی که مسلمه اینه که در سالهای اخیر مجبور شدن نظریاتشون رو جوری تنظیم کنن که به مذهب رسمی کشور نزدیک بشه تا اجازه فعالیت داشته باشن... تمام سعیشون بر این بوده بگن ما هم از خودتونیم و همین هم باعث شده خیلی از حرفاشون دچار تناقض بشه و اصالت خودش رو از دست بده...

من نه قاضی هستم و نه به خودم اجازه قضاوت در مورد کسی رو میدم. فقط امیدوارم این تلاش برای بقا برای پول نبوده باشه ...

آخرین و مهم ترین نکته ای که باید اضافه کنم اینه که جایی زندگی میکنیم که فقط یک عقیده میتونه وجود داشته باشه ... فقط و فقط گفتن و تبلیغ یک آیین و حرف مجازه ... حرفی که اونا میزنن و اعتقادی که اونا دارن... میشه استنباط کرد که آقای طاهری و یارانش حرف خاصی برای گفتن نداشتن وگرنه خیلی زودتر از اینها باهاشون برخورد میشد!! مشکل اصلی نظریاتشون نبوده! مساله احتمالا اختلاف مالی یا شایدم چیزهای دیگه بود.... (مثل ترس از رشد گروهها و رهبرانی با اعتقادات دیگر در بین مردم! شاید)

زندانی شدن یا تبلیغ بد علیه یک نفر, تو ذهن من یکی که به جای احتمالات منفی احتمالات مثبتی رو در موردش ایجاد میکنه!! :eek:

Last edited:

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
زییییییییینگ!
icon10.gif

شما می تونستین از فرصت پرسش استفاده کنین! حیف که نشد!
icon10.gif

جان من، اولا از نظر علمی مطلقا هیچ چیز رو نمی شه اثبات کرد. این که از این. (توضیحش مفصله، می خواید بگم چرا؟)

ثانیا به اون سوالی که از سایلنت استار جان پرسیدم دقت کنین، ببینین این چیزی که برای من نوشتین در مورد من مصداق داره یا نه؟

ثالثا استدلال منم این نبود که لزوما چون علمی نیس باید ریختش دور. (خط قبلی استدلال من این بود که مغالطه ی منطقی داره، مغالطه ی "مثال نادرست" بهش می گن) استدلال من این بود که چیزی که جامه ی علمی بهش می پوشونن و به خورد جامعه ی بی دانش و ایدئولوژی زده ی ایران می دن رو باید ریخت دور.

دقت کنین اون پاراگراف رو: "به عبارت دیگر همانطور که ماده، ضد ماده و انرژی، ضد انرژی وجود دارد؛ شعور، ضد شعور نیز جزئی از اجزای جهان هستی می‌باشند."

ماده و پاد ماده از مفاهیم فیزیک جدیدن، کاملا هم علمی هستن و نظریه های خوبی برای دنبال کردنشون داریم. (من فیزیکدان نیستم، اما در مورد اینا حداقل شنیدم). من تا به حال اسم ضد انرژی به گوشم نخورده بود، ولی عب نداره، فرض می کنیم اینم یه مفهوم فیزیکی باشه توی "علم فیزیک".

موضوع از اینجا هیجان انگیز می شه که دو مفهوم کاملا بی معنی و آزمون ناپذیر شعور و ذی شعور رو روی اونای دیگه "سوار می کنن". ==> "چون ماده و ضد ماده وجود دارد،پس شعور و ضد شعور هم وجود دارد."

اون عبارت داخل گیومه به همون بی معنی ای این عبارته: "چون گربه ها نر و ماده دارند، پس آدم فضایی ها هم نر و ماده دارند."

آخه کسی که آدم فضایی ها رو ندیده، پس شما از کجا می دونین اصلا وجود دارن که نر و ماده داشته باشن؟!
icon10.gif
حالا از اینا بگذریم ... فروشگاه سفیر توی امضات چی کار می کنه :blink:

بالا